زمان انتخاب واحد ترم جدید

 

ورود به سامانه جهت پرداخت آموزش نحوه دریافت رمز دوم آموزش نحوه پرداخت الکترونیک

 قابل ذکر است از تمامی کارت های عضو شتاب که دارای رمز دوم می باشد دانشجویان می توانند از طریق سیستم جامع دانشجویی به صفحه درگاه بانک ملی متصل و پرداخت الکترونیکی نمایید.(متعلق به تمامی بانکها)

2- دانشجویانی که از ترم های گذشته بستانکار  می باشند مبلغ بستانکاری در سیستم نماد به صورت اتوماتیک از شهریه نیمسال دوم 93-92  کسر می شود.

3- دانشجویانی که تخفیف شهریه دارند ( تخفیف خانواده شهدا /تخفیف دانشجویان ممتاز ) حداقل 5 روز قبل از انتخاب واحد خود از فرم ذیر جهت اعلام مشکل خود استفاده نمائید.

فرم اعلام مشکل مالی

4- بعلت احتمال قطعی سایت پرداخت الکترونیک و بانکها از هم اکنون اقدام به پرداخت شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92 نمائید که در صورت مشکل در پرداخت الکترونیکی بتوانند مشکل خود را در زمان باقیمانده، برطرف نمائید.

5- کلیه دانشجویان می بایست قبل از زمان انتخاب واحد به مانده بدهی خود در سیستم جامع آموزشی دقت فرمایند و درصورت هرگونه بدهی آن را پرداخت و درغیر اینصورت  مسئولیت عدم باز شدن صفحه انتخاب واحد به عهده  دانشجو می باشد .

6- برنامه انتخاب واحد در جدول انتهای همین صفحه از 5 بهمن ماه 92 مشخص می باشد و دانشجویان می بایست مطابق روز و ساعت اعلامی انتخاب  واحد نماید تاریخ شروع کلاس ها در نیمسال اول از ابتدای روز شنبه 26 بهمن ماهخواهد بود .
تاریخ ثبت نام با تاخیر و حذف و اضافه 19/11/92 الی 25/11/92 می باشد.

7- کلیه ثبت نام ها به صورت اینترنتی و طبق فیلم آموزشی و فایل پاورپوینت زیرمی باشد. (انتخاب واحد به عهده خود دانشجو می باشد)

پاورپوینت روش انتخاب واحد ( به زودی ) فیلم روش انتخاب واحد

8- کلیه دانشجویان موظفند با توجه به رشته خود طبق جدول تقویم آموزشی ( تاریخ و زمان بندی)، انتخاب واحد نمایند، در غیر اینصورت دانشجویانی که انتخاب واحد نکرده باشندروز ثبت نام با تاخیر در صورت وجود ظرفیت در کلاس مورد نظرباید انتخاب واحد نمایند  . در صورت عدم ظرفیت،آموزش هیچ گونه مسئولیتی  نخواهد داشت و خود دانشجو موظف به انتخاب واحد می باشد و اشتباه تحت هیچ شرایطی پذیرفته نمی باشد .
9- جابجایی کلاس به هیچ عنوان توسط آموزش امکان پذیر نیست ، در صورت وجود ظرفیت کافی در روز حذف واضافه شما می توانید اقدام به تعویض کلاس ها نمائید .

10- دانشجویان عزیز جهت عدم تداخل در روز و ساعت امتحان دروس انتخابی را از جدول گروه و رشته خود که در فایل های گروهای قابل انتخاب موجود است انتخاب نمایید .

11- قابل ذکر است که کلیه دانشجویان برنامه هفتگی خود را پرینت گرفته و طبق آن سر کلاسها حضور یافته و اگر احتمالا اسم دانشجو در لیست حضور وغیاب کلاسی نباشد برنامه هفتگی خود را چک نمایند در صورت مغایرت حداکثر تا زمان حذف و اضافه به آموزش مراجعه نمایند .
دانشجویان موظفند هر هفته تا پایان ترم برنامه هفتگی خود را چک نمایند که احتمالا درسی حذف نشده باشد.

 توجه

دانشجویانی که علاقمند به انتخاب روز و ساعت کلاسهای خود می باشند لطفا در اولین دقایق زمانبندی اعلام شده انتخاب واحد نمایند.چرا که دانشجویان زرنگ و فعالتر در اولین ثانیه ها ، انتخاب واحد خود را انجام خواهند داد .

مقطع

ترم وپودمان

نام رشته

گروه های قابل انتخاب

روز و ساعت

ساعت

مبلغ کل شهریه

نحوه پرداخت الکترونیک

کاردانی

7

مترجمی اسناد و مدارک

دریافت

شنبه

92/11/05


8-12

در حال به روز رسانی

پرداخت

کاردانی

4

مترجمی زبان(دیداری و مکتوب)

دریافت

شنبه

92/11/05


8-12

در حال به روز رسانی

پرداخت

کارشناسی

4

مدیریت امور فرهنگی

دریافت

شنبه

92/11/05


8-12

در حال به روز رسانی

پرداخت

کاردانی

4

حسابداری مالی

دریافت

شنبه

92/11/05


16-24


در حال به روز رسانی


پرداخت

کاردانی

5

خبرنگاری

دریافت

شنبه


92/11/05


/ 0 نظر / 20 بازدید