دریافت سبد کالای دانشجویان متأهل

دکتر مرادیان تصریح کرد: بیش از 100 نماینده از مجلس شورای اسلامی از روند فعالیت‌های صندوق رفاه دانشجویان حمایت کرده‌اند و اعلام نموده اند در راستای تحقق اهداف صندوق گامهای مهم تری برخواهند داشت و حمایتها افزایش خواهد یافت .

وی اظهار داشت: با توجه به پیشنهاداتی که به نمایندگان مجلس شده است، می‌خواهیم ظرفیت اعطای تسهیلات را 100درصد افزایش دهیم.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اضافه کرد: صندوق رفاه دانشجویان و وزارت علوم در پی آن است که ذره‌ای نگرانی و استرس برای دانشجویان ایجاد نشود و آن زمانی هم که ما کاهش 73 میلیارد تومانی را داشتیم این موضوع را اعلام نکرده‌ایم و آن را مدیریت کردیم تا دانشجویان دچار مشکل و اختلال نشوند.

دکتر مرادیان در ادامه گفت: وام دانشجویی در اصل یک وام نیست بلکه کمکی است مشابه بلاعوض که گاهی اوقات بازپرداخت آن به 60 تا 120 قسط می‌رسد. تسهیلات باید به گروه  هدفش برسد و ما در درجه اول موظف هستیم گروه هدف را پوشش دهیم که دانشجویان شاغل جزء گروه هدف و در اولویت صندوق قرار نمی‌گیرند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: ما پیش از اجرای تحریم‌ها در صندوق رفاه دانشجویان کمیته مقابله با تحریم را تشکیل دادیم و از آن زمان این کمیته با راهکارهایی که پیش‌بینی کرد کمک بسیار زیادی به صندوق داشته است.

دکتر مرادیان خاطر نشان کرد: در سال 90 به طور کلی  186 میلیارد تومان انواع تسهیلات به دانشجویان دانشگاه ها پرداخت کردیم و در سال 91 حدود 270 میلیارد تومان تسهیلات را برای دانشجویان برنامه‌ریزی کردیم که به جهت کاهش تخصیص ها مشکل مقطعی ایجاد شد و حدود 210 میلیارد تومان تسهیلات تخصیص پیدا کرد.

وی اشاره کرد: در سال جاری تا این لحظه 199 میلیارد تومان انواع تسهیلات به دانشجویان تخصیص داده شده که  قبل از اتمام دی ماه ابلاغ خواهد شد و مبلغ 150 میلیارد تومان دیگر اعتبار جدید  توزیع خواهد شد. این پرداخت ها در شرایطی بوده است که تخصیص وام از 170 میلیارد تومان در سال 91به 135 میلیارد در سال 92 و 100 میلیارد در سال 93 کاهش پیدا کرده است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: می‌شود در شرایط سخت هم ابتکار داشت و مدیریت زمان و منابع را به درستی انجام داد و این موضوعی است که ما به آن توجه ویژه‌ای داشته‌ایم و البته نتیجه تلاش همگانی همکاران در صندوق رفاه دانشجویان را نمی‌توان نادیده گرفت و می‌توانیم اعلام کنیم نگرانی جدی در بخش صندوق رفاه دانشجویان وجود ندارد.

دکتر مرادیان در ادامه اظهار داشت: ما در صندوق رفاه دانشجویان پیش‌بینی منابع استراتژیک را در این صندوق طراحی کردیم، و نقطه ی اتکای ما به ذخایر استراتژیک است و ذخیره مدیریت منابع استراتژیک 100 میلیارد تومان است که این منابع به کمک تخصیص‌ها خواهد آمد و بعد از ایام بودجه آخرین گزارشات را در این مورد اعلام خواهیم کرد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اضافه کرد: حدود 80 میلیارد تومان مبلغ وام شهریه است که از این مقدار حدود 50 درصد آن سهم دانشگاه آزاد است.

وی تصریح کرد: در ماه مهر حدود 85 میلیارد تومان وام شهریه پرداخت شده  که تخصیص دولت 76 میلیارد تومان بوده است.

وی در بحث بودجه عمومی تصریح کرد: بودجه صندوق 65 میلیارد تومان در لایحه دولت بوده است و در مجلس این رقم به 130 میلیارد تومان افزایش یافته و تا این لحظه 50 میلیارد تومان به ما تخصیص داده‌اند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اظهار داشت: در وام دانشجویی اولویت‌هایی وجود دارد که در پرداخت آن به دانشگاه‌ها گفته شده است این اولویت‌ها را رعایت کنند.

دکتر مرادیان اضافه کرد: در سال 89 کل منابعی که به عنوان وام شهریه، دانشگاه آزاد دریافت کرده است 40 میلیارد تومان بوده و اکنون این مبلغ حداقل به 80 میلیارد تومان رسیده است.

وی در ادامه گفت: بین 350 تا 400 هزار نفر دانشجو برای بهمن ماه با مدیریت صندوق رفاه از منابع استفاده خواهند کرد.

وی در مورد طرح بیمه سلامت دانشجویان خاطر نشان کرد: با جلسه‌ای که با بیمه سلامت داشتیم و با تفاهم‌نامه اولیه که با آنها امضا شد قرار شد تمام دانشجویان برای ثبت‌نام و انتخاب واحد در بهمن ماه و همچنین استفاده از خدمات صندوق رفاه دانشجویان الزاما کد بیمه سلامت داشته باشند.

مرادیان در ادامه سخنان قبلی خود اظهار داشت: در طرح بیمه سلامت 15 درصد از کل هزینه را دانشجویان می‌پردازند که این مبلغ سالانه کمتر از 30 هزار تومان است و اگر هم کسی در پرداخت آن مشکل داشته باشد  صندوق به این قبیل دانشجویان تسهیلات پرداخت خواهد نمود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان ادامه داد: در بهمن ماه هیچگونه افزایش قیمت در خوابگاه‌ها و قیمت غذای دانشجویان در دستور کار صندوق نیست.

وی درباره دانشجویان متأهل گفت: این دانشجویان می بایست تا تاریخ 21 دی ماه مشخصات خود را از طریق دانشگاه در سایت صندوق ثبت نمایند و سبد کالایی از طریق صندوق رفاه مدیریت می شود.

دکتر مرادیان اشاره نمود: وظیفه اصلی صندوق رفاه دانشجویان در درجه اول پاسخگویی و بعد اعطای انواع تسهیلات به دانشجویان است و در کنار آن هم وظایف جانبی را با تصمیم هیأت امنا که مرتبط با رفاه دانشجویان است پی گیری می‌کند.

وی با توجه به آخرین گزارشی که ارائه شده است، گفت: بیش از 100 میلیارد تومان بدهکاری به صندوق وجود دارد و اگر دانشجویان اقساط خود را نپردازند در دوره‌های بعدی تحصیل با مشکل روبرو خواهند شد.

 

 

دین و روابط بین الملل (خلاصه کتاب)

عملیات روانی از نظریه تا عمل

نگاهى به اصول روابط بین الملل اسلامى

خلاصه کتاب : دیپلماسی رسانه ای

تصاویر جدید استاد علی میرزایی پور

اصول روابط بین الملل دکتر خاوری

مدرسان برتر نیمسال اول

ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی

بازدید از روابط عمومی بنیاد شهید

بازدید دانشجویان امور فرهنگی

ارتباطات سیاسی

آزمایش‌های اسکینر با کبوتر و موش

نظریه ی رفتار گرایی اسکینر

جامعه اطلاعاتی

 

 

 

دین و روابط بین الملل (خلاصه کتاب)

عملیات روانی از نظریه تا عمل

نگاهى به اصول روابط بین الملل اسلامى

خلاصه کتاب : دیپلماسی رسانه ای

تصاویر جدید استاد علی میرزایی پور

اصول روابط بین الملل دکتر خاوری

مدرسان برتر نیمسال اول

ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی

بازدید از روابط عمومی بنیاد شهید

بازدید دانشجویان امور فرهنگی

ارتباطات سیاسی

آزمایش‌های اسکینر با کبوتر و موش

نظریه ی رفتار گرایی اسکینر

جامعه اطلاعاتی

بازدید از شرکت توزیع نیروی برق

آشنایی با نرم افزارهای حسابداری

امپریالیسم خبری

بازدید کارشناسان روابط عمومی با استاد نورانی

بازدیدهای دانشجویان واحد 13

بازدید از پژوهشگاه علوم انسانی

بازدید دانشجویان دختر تبلیغات تجاری

بازدید دانشجویان کامپیوتر

بازدید از موزه هنرهای معاصر

بازدید دانشجویان کاردانی حقوق ثبتی

بازدید دانشجویان گرافیک از انتشارات پیام نور

بازدید دانشجویان خبرنگاری از ایرنا

ثبت‌ نام دوره کاردانی بهمن‌ ۱۳۹۲

 بازدید از روابط عمومی HYUNDAI

تجلیل از استادان واحد 13

بازدید از روابط عمومی HYUNDAI

ثبت نام کنکور سراسری

 فرم نظرسنجی را تکمیل کنید

دانشجوی عزیز روزت مبارک

خلاصه و نقد کتاب موج سوم

تمدید مهلت ثبت نام دوره کارشناسی

تصاویر جدید سهیلا ابراهیم پور ابیازنی

 

 

/ 3 نظر / 36 بازدید
ღ❤ღ عبـــ♥ـــاس ღ❤ღ

دیگر آن مجنون سابق نیستم ... آن بیابان گرد عاشق نیستم ... اینک ار اهل و نسیم و سایه ام ... با تب صحرا موافق نیستم ... با سلامی ، با خیالی ، دل خوشم ... در تکاپوی حقایق نیستم ... بس کنید اصرار را بی فایده ست ... من برای عـــشق لایق نیستم ... سلام خوبین؟؟ وبتون پستهایی که نوشتین و قالبش خیلی زیباست لذت برم خوشحال میشم وب من هم بیاین نفستون گرم

سعید

خانم تقیه خیلی استاد گلیه

دانشجو علمی کاربردی

درگیر امتحانات بودیم اینقدر مهلتش کم بود ماکه نتونستیم واسه سبد کالا ثبت نام کنیم کاش دوبار یه تمدید میشد