شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز!
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز!
آرشیو وبلاگ
      دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 13 تهران (علمی کاربردی)
خلاصه سریال عمر گل لاله نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۱/٧/۱٧

خلاصه قسمت 33 سریال لاله

 

خلاصه سریال عمر گل لاله

اقبال از شنیدن خبر حاملگی زمرد غش می کنه و می برنش بیمارستان از طرفی چنار و توپراک هم برای دیدنش میرن. زمرد میگه من ۴ هفته است که حامله ام و یشین می گه تو نوه داری اما زمرد می گه می خوام دوباره مادر باشم. از طرفی اقبال به توپراک التماس می کنه که اونو ببره خونه اش و توپراک چنار رو راضی می کنه که مادرش رو قبول کنه از طرفی مادرش بهش راجع عشقش به نجیب می گه و می گه چون زمرد این موضوع رو فهمیده بود نجیب مجبور شده باهاش ازدواج کنه و این که چنار حاصل یک عشق بوده از طرفی ریحان که قبلا به دروغ گفته بوده حامله است حالا فهمیده که واقعا حامله بوده. و مهمت اجه رو به خاطر ریحان رها می کنه.

توپراک به اقبال میگه که رابطه اش با چنار ساختگی بوده و می خواد طلاق بگیره اما اقبال میگه که اونو خیلی دوست داره و اونها نباید طلاق بگیرن. توپراک به چنار میگه که اون بوسه رو دیده اما چنار قسم می خوره که هیچ رابطه ای با یشین نداره و می گه عاشق توپراک شدهههههههههه

+ نوشته شده توسط mozhgan در یکشنبه شانزدهم مهر 1391 و ساعت 22:33 | نظر بدهید

توپراک وقتی می بینه این دو هم رو می بوسن قاطی می کنه اما به روی خودش نمی اره چنار باز برای یشین می گه که همه چیز تموم شده و  اونا باید همو فراموش کنند اما یشین میگه هنوز عاشقتم . از طرفی توپراک به عمه اش میگه که اونا همو بوسیدن و عمه اش میگه که تو عاشق چنار شدی و از طرفی چنار به مهمت میگه که وقتی یشین اون رو بوسید هیجان زده نشده و مهمت میگه این یعنی تو عاشق توپراکی ولی چنار میگه اون هنوز به یوسف فکر می کنه از طرفی کرم هم که در درس های توپراک بهش کمک می کنه یه جورایی عاشق توپراک شده. زمرد به اقبال میگه من فکر نمی کنم که شوهرم بخواد منو طلاق بده چون من ازش حامله هستم و اقبال غش می کنه. از طرفی چنار یه حلقه برای توپراک خریده ولی توپراک می گه بهتره زودتر این بازی رو تموم کنیم و از هم طلاق بگیریم

+ نوشته شده توسط mozhgan در یکشنبه شانزدهم مهر 1391 و ساعت 21:49 | 2 نظر

چنار از اینکه می فهمه نجیب پدرشه نه عموش تعجب می کنه و می گه این چطور ممکنه که نجیب چنار رو می بره تو اتاقش و هیچ چیز رو انکار نمی کنه چنار عصبانی می شه و می گذاره از خونه میره از طرفی یشین همش داره دنبالش می گرده و توپراک می گه تو نباید این موضو ع رو بهش می گفتی اما یشین می گه گفتن حقیقت بهتر از زندگی با دروغه از طرفی نجیب اقبال رو مسبب همه این دروغ ها  میدونه و زمرد می گه من چیزی به یشین نگفتم و خودش فهمیده. توپراک چنار رو پیدا میکنه و با هم کمی صحبت می کنن و چنار میگه من نمی خوام برم خونه پس میره هتل از طرفی توپراک میره خونه و به اقبال می گه که چنار رو پیدا کرده.

چنار تصمیم می گیره یه خونه بخره و خودش و توپراک و لاله برن اونجا زندگی کنن . اقبال هر چی گریه و زاری می کنه فایده ای نداره .یشین وقتی می فهمه ناراحت می شه و میگه من تو اون خونه به این امید از خواب بیدار می شم که تو رو ببینم و تو داری می ری و چنار رو می بوسه و این در حالی است که توپراک از دور داره اونها رو می بینه.

+ نوشته شده توسط mozhgan در یکشنبه شانزدهم مهر 1391 و ساعت 21:23 | یک نظر
 

نجیب از پیشنهاد اقبال تعجب می کنه و می گه چرا حالا می خوای همه چی رو بهش بگی . اقبال میگه ما هم یه روز میمیریم و میخوام قبل مرگم این موضوع را به او بگیم که او در این دنیا تنها نیست و پدرش همیشه همراهش بوده. از طرفی یشین هم فهمیده که نجیب پدر چنار است و به زمرد می گوید این چیزی است که تو با ان نجیب را مجبور کردی با تو ازدواج کند و در این میان احساسات چنار اصلا برایت مهم نبود.

وقتی چنار و توپراک در رستوران هستند شوهر سابق او بهش زنگ می زنه و توپراک وانمود می کنه که با عمه اش حرف می زنه.

چنارو توپراک به سینما و بعدبه کلوپ میرن و یشین هم با دکترش در اون کلوپه یشین وقتی چنار رو می بینه میره رو استیج و به افتخار اون اواز می خونه و کلی دیوونه بازی در می اره تا اینکه اینا مجبور می شن از اونجا برن. فردا صبح زمرد میگه نجیب تصمیم گرفته تو رو بفرسته امریکا و برای من و کرم یه خونه بگیره یشین عصبانی می شه و می گه تو هنوز زنشی و نمی تونه تو رو از خونه بیرون کنه و می گه من همین الان همه چیزو به چنار می گم. همه خونواده سر میز هستند که یشین می گه من می خوام یه خبری به همه بدم چنار اون مردی که تو عمو صداش می کنی در واقع پدر تو استتتتتتتتتتت.

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه چهاردهم مهر 1391 و ساعت 13:29 | 17 نظر

چنار پیش دکتر رفته و با حالت عصبی می گوید که ایا یشین باردار است دکتر او را ارام می کند و میگوید من نمی توانم چیزی به تو بگویم و باید از خودش بپرسی. چنار میگوید اگر او باردار باشد این بچه من است و این بچه زندگی همه را نابود میکند اما دکتر میگوید نمی توانم به تو اطلاعات بدهم. از طرفی دکتر به یشین میگه که چنار اونجا اومده و یشین عصبانی میره خونه و حال توپراک رو اساسی میگیره و میگه تو بچه ام رو ازم گرفتی و ولم هم نمی کنی و خلاصه کلی داد و بیداد می کنه و در نهایت توپراک ازش معذرت می خواد.

چنار برای عذر خواهی به اتاق یشین میره و یشین ناگهان او را می بوسه چنار میگه تو نباید این کار رو بکنی و سر میز شام یشین میگه چنار برای عذر خواهی اومد اتاق من منو بغل کرد و بوسید و این منو خیلی خوشحال کرد. همه از این رفتار یشین شوکه می شن. عمه توپراک به نام سلطان به دیدن اونها اومده و میگه که این دختره بدجوری اویزون چناره و ممکنه اغفالش کنه و توپراک موضوع سقط جنین و شک خودش رو می گه و میگه اگه این دختره واقعا باردار باشه و بچه اش رو به دنیا بیاره من وسایلم رو جمع می کنم و از اینجا می رم چون نمی خوام بچه ای بدون پدرش بزرگ بشه.

از طرفی عمه سلطان به یشین یک چای مید هد که وقتی یشین این چای را می خورد میگوید که این یک چای گیاهی است ولی برای زن حامله ضرر دارد یشین ان چایی را ناگهان بالا می اورد و عمه میگوید تو ممکنه سر همه رو کلاه بزاری اما من می دونم تو بارداری از طرفی یشین پیش دکتر میره و دکتر میگه یه چایی باعث سقط نمی شه. از طرفی نجیب و زمرد با هم رابطه دارن و با هم به هتل میروند اما نجیب به زمرد میگوید از این موضوع چیزی به اقبال نگوید . در نهایت اقبال پیش نجیب می رود و می گوید بهتر است به چنار بگوییم که تو پدرش هستی و بعد هم تو این زن را طلاق بده. از طرفی توپراک شوهر سابقش را می بیند.

+ نوشته شده توسط mozhgan در پنجشنبه سیزدهم مهر 1391 و ساعت 18:41 | 4 نظر

زمرد با دکتر نجیب قرار میگذارد تا از وضع سلامتی او مطمئن شود اما اقبال به نجیب گفته که زمرد با این دکتر رابطه دارد و نجیب زمرد را متهم می کند اما زمرد می گوید که تنها می خواهد از وضعیت سلامتی او مطمئن شود. پدر توپراک با چنار و توپراک رفته  بیرون ناهار بخوره که به توپراک و چنار میگه باید زودتر بچه دار بشن انها به هم نگاه می کنند و می خندند. و پدر توپراک می گوید روزگار پسر واقعی یوسف نبوده و یوسف از فهمیدن این موضوع واقعا ناراحت است. از طرفی اقبال یک سری عکس رو کرده که مردی دارد زمرد را می بوسد اما زمرد مدام با اقبال بحث می کند که این یک بوسه معمولی است و نجیب وسط انها را می گیرد و می گوید انقدر با هم بحث نکنید.

از طرفی ریحان شوهر سابق توپراک را پیدا کرده و یشین می خواهد با او صحبت کند. یشین شماره تلفن شوهر قبلی توپراک را از تلفن پدر توپراک پیدا می کند و به او زنگ می زند. از طرفی توپراک به چنار میگوید که ایا در طول عمل سقط جنین کنار یشین بوده که چنار می گوید بله و توپراک چیز دیگری به او نمی گوید. توپراک به اتاق یشین می ره و میگه تو هنوز بارداری ولی یشین زیر بار نمیره و میگه تو یک نوع پرانویا یا توهم داری و خلاصه زیر بار نمیره.

پدر توپراک از چنار تقاضای پول میکنه و چنار براش یه ماشین می خره اما توپراک از این موضوع ناراحت میشه . از طرفی توپراک پیش چنار میره و میگه که یشین هنوز بارداره و چنار تعجب میکنه ولی توپراک میگه این داروهای دوره حاملگی است و بهتر است از دکتر بپرسی چنار پیش دکتر یشین میره و می پرسه ایا یشین هنوز بارداره و برای چک اب رفته پیشش یا نه. از طرفی یشین شوهر توپراک رو پیدا می کنه و بهش پول می ده تا باهاش همکاری کنه و رابطه چنار و توپراک رو از هم بپاشونه.

+ نوشته شده توسط mozhgan در پنجشنبه سیزدهم مهر 1391 و ساعت 18:10 | نظر بدهید
 

طبقه ۸ ساختمان چنار اتش گرفته و چنار میره بیرون که ببینه چه خبره و یادش می ره که گوشی اش را ببرد و در همان موقع ادم ربا ها زنگ می زنند بعد از چند بار تماس گرفتن کسی گوشی چنار را برایش می برد و چنار می بیند چند تا میس کال دارد و وقتی زنگ می زند ادم ربا ها جواب می دهند. و وقتی می پرسد شما کی هستید میگوید برادر زن سابق تو به ما بدهکار بوده و ما او را ربودیم به همراه یه دختر خوشگل که اسمش توپراک است و چنار تا می فهمد توپراک هم دزدیده شده قاطی میکند و می گوید به چه دلیل اونو گرفتین و چی می خواین که ادم ربا ها می گن ۱ میلیون دلار اما کرم می گه قرض من ۲۵۰ هزار دلاره که اونا کرم رو می زنند که حرف نزند. خلاصه چنار میگه پول رو براتون می ارم اما اول بزارین با توپراک حرف بزنم. توپراک در صحبت هاش به مدرسه اش اشاره میکند و وقتی چنار به مدرسه توپراک می رسد کرم و توپراک را انجا می بیند. از طرفی ریحان به دروغ گفته که باردار است و یشین این را می فهمد ولی قول می دهد به کسی چیزی نگوید.

چنار به پلیس زنگ می زند و با این کار توپراک و کرم را نجات می دهد کرم نمی خواهد شکایت کند و از طرفی او مواد هم مصرف کرده است . چنار می خواد همه چیز رو به زمرد بگه که کرم التماس می کنه و می گه نگو چنار خیلی عصبانی است اما توپراک اونو اروم می کنه.

ریحان به اجه همون منشی میگه که حامله نیست و نباید این خبر به گوش مهمت برسه اجه از این خبر خوشحال می شه ریحان می گه تو تنها کسی هستی که می تونم بهش اطمینان کنم . زهی خیال باطل.

از طرفی چنار می فهمه که یشین مسیج رو پاک کرده و باهاش دعوا میکنه. از طرفی پدر توپراک به دیدنشون می اید که یه جورایی یه تختش کمه و هر چی به دهنش می اید میگه بدون اینکه فکر کنه و این توپراک رو اذیت می کنه.

یشین پیش دکتر میره و میگه کسی نمی دونه من بچه ام رو نگه داشتم و دکتر یک سری دارو براش تجویز میکنه و می گه دیگه نباید به فکر سقط بچه باشی چون بچه بزرگ شده و باید مراقب خودت و بچه باشی و داروها را به موقع مصرف کنی. از طرفی توپراک داروهای یشین رو تو اتاقش می بینه و می فهمه که یشین بچه رو سقط نکرده و حامله است.

+ نوشته شده توسط mozhgan در چهارشنبه دوازدهم مهر 1391 و ساعت 21:54 | 2 نظر

توپراک که شب مست بوده و چنار اونو برده تو اتاقش صبح که بیدار می شه خودشو کنار چنار تو تخت می بینه اما چنار میگه اتفاقی بینشون نیوفتاده و اون فقط خیلی مست بوده .

نجیب از تصمیم چنار که می خواد یه کارخونه به یشین بده ناراحته اما چنار می گه اون باید به تصمیماتش احترام بزاره. و می گه تو که پدر من نیستی که من بخوام به تمام حرف های تو عمل کنم.

یشین به اتاق توپراک می ره و میگه دیشب خوش گذشت و فکر نکن بازی تموم شده و زمان نشون می ده که چنار مال کی می شه. از طرفی یشین به اتاق توپراک در شب قبل رفته و یک سری عکس از اون پیدا کرده بود وقتی عکس ها رو به ریحان نشون می ده میگه این مرد یوسفه و حوا خواهر توپراکه که با یوسف نامزد کرده. یشین تعجب می کنه چون توپراک تو همه عکس ها غمگین و ناراحته و یشین می گه شاید قبلا توپراک با یوسف یه رابطه ای داشته. یشین میگه ریحان تو باید از گذشته توپراک اطلاعات به دست بیاری و بهترین کسی که می تونه این اطلاعات رو به ما بده شوهر سابق توپراکه. ریحان اول قبول نمی کنه اما بعد موافقتش رو با این نقشه اعلام می کنه.

کرم قرض بالا اورده و توپراک به او می گوید که ایا می توانند در خرید سی دی های درسی به او کمک کند که کرم قبول می کند از طرفی کسانی که کرم به انها بدهکار است کرم و توپراک را میدزدند. توپراک با اس مس همه چیز را به چنار می گوید اما چنار که با یشین در رستوران است یشین اس مس را پاک می کند و چیزی به چنارنمی گوید.

از طرفی زمرد کم کم داره عاشق نجیب میشه و یک شب یشین بهش می گه که مادر تو همه چیزو راجع همه می دونی اما به خودت نگاه نمی کنی تو شبیه نجیب ایلگاز شدی حتی لباس پوشیدن و ارایشت هم عوض شده تو عاشق شدی. از طرفی زمرد به نجیب میگه که خوشحاله با اون ازدواج کرده چون عاشقش شده.

از طرفی ادم ربا ها دنبال کسی می گردند تا طلب کرم را از او بگیرند و توپراک به انها می گوید تنها کسی که می تواند به انها کمک کند چنار ایلگاز است.

+ نوشته شده توسط mozhgan در چهارشنبه دوازدهم مهر 1391 و ساعت 21:31 | 3 نظر

زمرد در اتاق یشین است و به یشین می گوید عزیزم ناراحت نباش تو کار درستی کردی که بچه را سقط کردی.

از طرفی چنار و توپراک در اتاقشان راجع سقط بچه و ادامه تحصیل توپراک حرف می زنند. و چنار می گوید که می تواند به توپراک در درس هایش کمک کند و خلاصه خیلی با توپراک مهربان است. اقبال از سقط بچه خوشحال است ولی زمرد میگوید این بچه نوه تو بود و نباید خوشحال باشی از طرفی زمرد و نجیب به هم نزدیک تر می شوند.

ریحان به ملاقات یشین می رو د و می گوید چرا بچه را سقط کردی و بعد از کلی دعوا یشین راز خود را به او می گوید یشین بچه را سقط نکرده است و دکتر را قانع کرده تا چیزی نگوید .خیلی زرنگه

ریحان می گه دمت گرم و با هم بچه را بزرگ می کنیم. از طرفی چنار به دیدن یشین می رود و یشین با او سرد برخورد می کند و می گوید عمویت مر ا از کار اخراج کرده است. چنار پیش عمویش می رود و با او دعوا می کند که چرا این کار را بدون نظر او انجام داده است.

از طرفی چنار دنبال راهی میگردد تا یشین را خوشحال کند و ان افتتاح برند و مارکی برای یشین است و یک کارخانه که می خواهد یشین مدیر ان باشد و او این نظر را با زمرد مطرح میکند و زمرد از این فکر استقبال می کند.

یشین این پیشنهاد رو قبول می کنه. یشین با ریحان به سالن بولینگ رفته اند که چنار را با توپراک انجا می بینند. یشین به توپراک حسودی می کند که همش بغل چنار است از طرفی توپراک زیاد مست می کند و چنار مجبور می شود او را بغل کند و به اتاقش ببرددددددد.

+ نوشته شده توسط mozhgan در دوشنبه دهم مهر 1391 و ساعت 14:47 | 12 نظر

چنار از خبر باردار بودن یشین کپ می کنه و میگه یشین این بازی جدید تو و من یک مرد متاهل هستم و تو که تو یه شب نمی تونی حامله بشی. اما یشین می گه من تست دادم و فهمیدم حامله ام. چنار می گه نتیجه تست رو به من نشون بده که یشین می گه همراهم نیست. چنار می گه لباس بپوش و می خواد ببرتش ازمایشگاه تا بفهمه حامله است یا نه .

اقبال وقتی یشین رو با چنار می بینه عصبانی می شه و می گه این دختره دست از سر پسر من برنمی داره از طرفی اون گردنبندی رو در شرکت نجیب می بینه که فکر می کنه مال خودشه ولی وقتی اون گردنبند رو گردن زمرد می بینه قاطی می کنه.

یشین ازمایش می ده و وقتی چنار نتیجه ازمایش رو می بینه به یشین می گه که باید بچه رو سقط کنه یشین داد و بیداد می کنه و می گه من نمی خوام بچه ام رو سقط کنم و از این حرف ها و چنار می گه من نمی خوام از تو بچه داشته باشم. چنار در نهایت می گه اگه بخوای اون بچه رو بدنیا بیاری من هیچ مسئولیتی رو در قبالش قبول نمی کنم و خودت باید بزرگش کنی( این چنار خیلی عوضی است )

 چنار به توپراک می گه که یشین حامله است و می گه اون یه دختر لوسه که لیاقت مادری نداره و فقط به خاطر من داره این بچه رو به دنیا می اره. توپراک می گه من می تونم همین فردا ازت طلاق بگیرم اگه تو می خوای با یشین و بچه ات باشی اما چنار می گه نه.

یشین سر میز صبحانه به همه میگه حامله است اقبال میگه از کجا معلوم بچه چناره که یشین می گه وقتی بچه بدنیا امد یه تست دی ان ای می دم. نجیب می گه من نمی گذارم این بچه رو بدنیا بیاری و یشین می گه به تو مربوط نیست. نجیب می گه از کار اخراجت می کنم و از خونه هم می اندازمت بیرون یشین میگه این خونه پدری منه اما مهم نیست.

از طرفی زمرد میگه که من و پدرت می خواستیم جدا شیم که لاله رو حامله شدم اما بعد از اون فقط پول داشتم و نه عشق و تو با بدنیا اومدن این بچه خیلی چیزا رو از دست می ده.

یشین به چنار میگه که راضی به  سقط شده اما وقتی همه فکر می کنند یشین رفته  بچه اش را سقط کنه یشین یه راز توی سینه اش دارهههههههههه

+ نوشته شده توسط mozhgan در دوشنبه دهم مهر 1391 و ساعت 14:18 | یک نظر

یشین هم تصویر اون بوسه را در مجلات دیده ولی ریحان می گه اینا همش نمایشه و به یشین می گه تو باور کردی ؟ یشین می گه اینو همه دیدن. و ریحان می گه نگو که می خوای دست برداری.یشین می گه تو از اینکه به من کمک کنی چی گیرت می اید؟ و ریحان می گه احمق نباش من به عشق شما ایمان دارم. توپرک از اون بوسه یه کم ناراحت شده و چنار هم ازش معذرت خواهی می کنه و همه خونواده که شامل یشین می شه رو به یک جلسه خانوادگی دعوت می کنه. و به همه میگه که نباید با توپراک کاری داشته باشند یا درباره ازدواج اونها با مطبوعات صحبت کنند و یه جوری یشین رو تهدید می کنه که اگه دوباره این کارو انجام بده اونو روبروی خودش می بینه.

توپراک در اتاق مشغول گریه است که چنار به او می گوید ما این بازی را تا وقتی ادامه می دهیم که یشین دنبال زندگی خودش برود و بعد ما می توانیم طلاق بگیریم و تو در استانبول یا هر جای دیگر هر طور که دوست داری زندگی کن.

ریحان می خوا د از شرکت استعفا بده ولی نجیب نمی خواد قبول کنه.

توپراک می ره اشپزخونه تا برای چنار قهوه درست کنه که یشین پشتش می ره یه چاقو بر میداره و می گذاره زیر گلوی توپراک و می گه پاتو از زندگی چنار بکش بیرو ن و گرنه هر لحظه منتظر مرگ باش.

ریحان برای این به یشین کمک می کنه تا بعد از ازدواج انها بتواند رییس شرکت شود. اما نجیب می فهمد و با استعفای او موافقت می کند . از طرفی هدیه ای برای زمرد میگیرد و به خاطر اینکه در مورد ازدواج چنار به او شک کرده از او عذر خواهی می کند. از طرفی اقبال از رابطه خوب زمرد و نجیب ناراحت است و مدام از زمرد بدگویی می کند.

یشین به اتاق چنار می رود و بهش میگوید دلم برای تو تنگ شده و چنار میگوید من یه مرد متاهلم ولی یشین می گوید من باردارمممممممممم. بمب بزرگ

+ نوشته شده توسط mozhgan در یکشنبه نهم مهر 1391 و ساعت 13:55 | 3 نظر

زمرد به نجیب می گه که این ریحان بوده که همه چیزو به یشین گفته اما نجیب باور نمی کنه و می گه تو دروغ می گی از طرفی یشین به ریحان میگه که عاشق چناره و ریحان می گه چنار رو راضی می کنه که باهاش ازدواج کنه از طرفی اون خاله لاله است و بهتر از هر کسی می تونه ازش نگهداری کنه.

یشین پای تلفن به چنار می گه که می خواد باهاش ازدواج کنه که نجیب می شنوه و قاطی می کنه و می گه تو خواهر زن چناری و نباید با ازدواج با اون ابروی ما رو ببری که یشین می گه من باهاش ازدواج می کنم و به هیچ کسی هم ربطی نداره.

در حالی که یشین داره با مادرش راجع عشقش بحث می کنه چنار با همسر جدیدش توپراک وارد استانبول می شه(چقدر این مرد ها بی وفا هستند بیچاره یشین) و توپراک داره به اولین اشنایی اش با چنار فکر می کند. توپراک داره فکر می کنه چون اون شوهر خواهرش یوسف رو دوست داشته ولی یوسف با خواهرش حوا نامزد شده. و چنار می اید کنارش و می خواهد دلداری اش بدهد که توپراک می گوید نمی خواهم خواهرم را با عشقم ببینم و چنار می گوید برای اینکه از این وضعیت خلاص شوی با من ازدواج کن. چنار میگه هر دوی ما از عشقمان فرار می کنیم پس این یک ازدواج واقعی نیست تنها یک قرار داد است تا ما به کمک ان بتوانیم عشقمان را درون قلبمان دفن کنیم. توپراک می گوید اما من چیزی راجع یشین نمی دانم.اگر درخواست مرا فبول کنی یشین هم مجبور می شود مرا فراموش کند و به دنبال زندگی اش برود. توپراک می گوید اما من همین امروز طلاق گرفتم و چنار می گوید مسئله ای نیست و من با وکیلم صحبت می کنم که همین جا عقد کنیم و به عنوان زن و شوهر به استانبول برویم.

یشین بیچاره لباس عروس خودش رو هم دوخته که چنار و توپراک به ویلا می ایند. یشین با لباس عروس پیش چنار می اید و می گوید من اماده ازدواجم ببین حلقه هم خریدم ولی چنار میگه من ازدواج کردم اینم همسرمه توپراک. یشین کپ می کنه میگه امکان نداره و لی چنار میگه من تو یک نگاه عاشقش شدم و باهاش ازدواج کردم اما یشین می گه من دست از سر تو برنمی دارم چون می دونم قلب تو به عشق من میزنه. از طرفی توپراک می گه یه دختر به نام نازلی داشته که می میره و بعد از بچه یوسف به نام روزگار مواظبت می کنه و چنار لاله رو بهش نشون میده و می گه امیدوارم لاله رو به اندازه دخترت دوست داشته باشی.

ریحان به یشین می گه که توپراک و چنار با هم نمی خوابن و تو هنوز شانس داری از طرفی یشین هم همش توپراک رو مسخره می کنه و می گه دختر دهاتی خودتو چند فروختی؟ از طرفی خبرنگار ها می ایند و از چنار می پرسند که ایا واقعا با این دختر بیوه که قبلا پرستار بوده ازدواج کرده که چنار میگوید بله و توپراک رو جلوی خبرنگارا  می بوسه

+ نوشته شده توسط mozhgan در شنبه هشتم مهر 1391 و ساعت 14:20 | 4 نظر

نجیب از اینکه چنار قبول کرده با هر کسی که انها انتخاب کرده اند ازدواج کند شوکه شده و به چنار می گوید تو مجبور نیستی که ازدواج کنی و از سر لجبازی یا اجبار خودت را به دردسر بیاندازی ولی چنار می گوید که من مطمئنم که این ازدواج به صلاح من است و اقبال هم از تصمیم او حمایت می کند.

عمه اش ذوق می کند و می گوید این بار می خواهم عروسی باشکوهی بگیرم که چنار می گوید بهتر است عروسی در خانه باشد . عمه می گوید می خواهی همین امشب برات عروسی بگیرم چنار تعجب می کنه و می گه اول باید عروس را از قیصریه شهرمان بیاورید. عمه می گوید همه چیز را به من بسپار. چنار می گوید عمه من تنها یک چیز می خواهم این که موضوع این ازدواج بین ما بماند . عمه می گوید تو نمی خواهی بدانی عروس کیه و چنار می گه اهمیتی نداره.

زمرد به اتاق یشین می ره و یشین رو با لباس مهمونی می بینه که خوابیده یشین ناراحته و زمرد می گه بزار من بهت کمک کنم اما یشین کمک زمرد رو قبول نمی کنه. از طرفی عمه با زهرا صحبت می کنه و اون کلی ذوق می کنه که قراره با چنار عروسی کنه.

از طرفی زمرد با نجیب صحبت می کنه و میگه یشین و چنار هم رو دوست دارن و این عادلانه نیست که اونها رو از هم جدا کنیم ولی عمو می گه چنار با میل خودش عمل می کنه و تنها کسی که مجبور به ازدواج شده منم.

ریحان در شرکت به سراغ یشین می ره و می گه ارایشگرت برای امشب وقت داره چند نفر رو درست کنه که یشین می گه چه خبره می گه امشب یه جشن داریم که چنار هم توش هست. یشین کنجکاو می شه پیش مادرش می ره اما اون چیزی نمی گه و یشین خودش می فهمه که امشب مراسم ازدواج زهرا و چناره. اما اون نمی دونه مکانش کجاست و این رو باید از ریحان بپرسه.

یشین میره اتاق چنار و بهش میگه میخوای ازدواج کنی و جرات نکردی به عشقت اینو بگی چنار می خواد فرار کنه که یشین می گه پس چرا فرار می کنی بگو که می خوای ازدواج کنی و چنارمیگه اره و به تو ربطی نداره از زندگی من برو بیرون.

 از طرفی یشین می ره سراغ زهرا و می گه چه خوشگل شدی و چرا می خوای با مردی ازدواج کنی که دوستت نداره و تو اونو به خاطر پولش می خوای و زهرا میگه چون چنار می خواد من باهاش ازدواج می کنم. اون عاشق منه ولی میخواد ازت استفاده کنه تا از من فرار کنه خواهش می کنم عشق منو نگیر.

و زهرا با این حرفها از ازدواج منصرف می شه از طرفی نجیب عصبانی می شه و فکر می کنه زمرد عروسی رو بهم زده ولی زمرد قسم می خوره این کار رو نکرده. از طرفی چنار برای نامزدی دوستش یوسف به قیصریه می ره و اتفاقات زیادی در قیصریه در راهه

+ نوشته شده توسط mozhgan در شنبه هشتم مهر 1391 و ساعت 13:48 | نظر بدهید

نجیب از بیمارستان مرخص می شه و در خانه از زمرد می پرسه دخترت نیومده و زمرد می گه نه و فکر می کنم با چناره . نجیب می گه اونها دوستان خوبی می تونن برای هم باشن. زمرد می خنده و میگه اونا بیشتر از یه دوستن و یشین عاشق چناره ولی نجیب ناراحت می شه.

یشین به مادرش زنگ می زنه و خیلی خوشحاله و به مادرش می گه که چنار هم اونو دوست داره و شب رو با اون گذرونده. مادرش می گه یه شب کافی نیست از طرفی چنار به خونه اشون بر می گرده و یشین رو تنها می گذاره.اون پیش لاله کوچولو می ره و می گه قول می دم که دیگه تنهات نزارم .

عموی چنار بهش پیشنهاد مدیریت شرکت رو می ده و چنارهم قبول می  کنه و بعد از مدت ها به سرکار برمی گرده.

عمه چنار به دایه لاله اعتقادی نداره و می خواد یک دایه بارای لاله کوچولو بیاره از شهرشون. اونها دو خواهر هستند. توپراک و حوا. توپراک بچه اش را از دست داده و دایه بچه یوسف خان شده و حالا یوسف با خواهر او حوا نامزد شده و توپراک می تواند به اینجا بیاید و از لاله مواظبت کنه.( این همون زنی است که زن دوم چنار می شود)

از طرفی عمه با زهرا بیرون می ره و زهرا را گم می کنه و به چنار زنگ می زنه تا زهرا را پیدا کنه و چنار زهرا را در حال خرید پیدا می کنه و بهش می گه کجا بوده و زهرا میگه وقتی رفته برای عمه آب بگیره عمه غیبش زده و اون سرگرم خرید شده از طرفی یشین زهرا را با چنار می بینه.

وقتی چنار با یشین به کلوپ می رن یشین به چنارمی گه دوستش داره و چنار می گه من هیچ حسی به تو ندارم و اون شب یه اشتباه بوده. می خواد چنار بره یشین یه ذره دنبالش می ره ولی بر می گرده و از لجش مشغول رقص با یه پسر می شه چنار برمی گرده و وقتی اونها را در حال رقص می بینه قاطی می کنه و می یاد یشین رو می کشه که ببره که با اون پسره دعواش می شه. در نهایت به یشین می گه که عاشقشه اما می گه این شرم اوره و اون نمی تونه راجع این عشق شرم اور بعدها به دخترش توضیح بده و بهتره اونها هم رو فراموش کنند.

چنار به خونه می ره و به مادرش می گه که حاضره با دختری که بهش معرفی می کنند ازدواج کنههههههه.

 

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه هفتم مهر 1391 و ساعت 20:59 | نظر بدهید

وقتی چنار می فهمه عمه اش براش زن پیدا کرده قاطی می کنه و می گه هنوز عاشق لاله است و نمی خواد ازدواج کنه. عمه می گه تو به خاطر بچه ات باید زندگی کنی و از این حرف ها . اما چنار گوش نمی ده و میره.

از طرفی مهمت شوهر ریحان با اون منشی دعواش میشه چون ریحان می خواد باردار بشه و مهمت نمی خواد اونو ترک کنه و منشی هم می گه با این وضعیت نمی تونه ادامه بده.

یشین و زمرد با هم حرف می زنند یشین می خواهد بداند چرا چنار ناراحت است و زمرد می گوید انها تصمیم گرفته اند که چنار ازدواج کند. یشین شوکه می شود. یشین می گه حتما می خوان چنار را به شهرشون ببرن و همون جا ترتیب ازدواجشونو بدن. زمرد می گه نه عروس اونها همون دختری که با عمه از شهرشون اومده. یشین قاطی می کنه و می گه همون دختری که شبیه خدمتکاراست منظورش زهرا است. یشین می گه من همه چیزو به چنار می گم اما مادرش می گه احمق نشو و بزار من بهت کمک کنم.

یشین برنامه یه سفر رو می چینه که با چنار برن و غواصی کنن و در کنار ساحل باشن چنارم قبول می کنه که باهاش بره.

نجیب سکته قلبی میکنه و میره بیمارستان اما یشین سفرشون رو کنسل نمی کنه و توی قایق چنار رو می بوسه و می گه عاشقشه

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه هفتم مهر 1391 و ساعت 20:28 | نظر بدهید

نجیب و اقبال راجع ازدواج نجیب با هم صحبت می کنند و اقبال به زمرد حسودی می کند چون اندو به هم نزدیک تر شده اند.

آتش به شدت گسترده شده و اتش نشان ها این ریسک را نمی کنند که بدرون خانه بروند در این هنگام یشین خود را به درون اتش می اندازد و چنار را نجات می دهد. چنار به بیمارستان می رود و وقتی یشین را کنارش می بیند می گوید ارزو داشتم که مرده بودم و کسی مرا نجات نمی داد. نجیب و اقبال و زمرد و اکرم به بیمارستان می ایند. اکرم دایی لاله می گوید او هم وقتی همسر و فرزندش را از دست داده بود همچین حالتی داشت و اینکه او نباید خودش را اذیت کند.

خواهر بزرگ نجیب دختری به نام زهرا را انتخاب کرده تا چنار با او ازدواج کند تا به وسیله این ازدواج چنار لاله را فراموش کند. همه می گویند که چنار با این ازدواج موافقت نخواهد کرد.

اکرم به چنار می گوید  که یشین جان او را نجات داده و چنار می رود از او تشکر می کند.

یشین همش خودش را به چنار می چسباند مادرش به او می گوید تو خیلی زرنگی تنها کسی که می تواند غم یک مرد را کم کند یک زن است و تو خیلی خوب این کار را می کنی. یشین می گوید که خیلی چنار را دوست دارد و هیچ مانعی سر راهش نمی بیند . یشین می خواهد چنار را به سینما ببرد که عمه اش مانع می شود و به چنار میگوید که تو یک دختر داری و برای نگه داری از او باید ازدواج کنی ان هم با زهرا

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه هفتم مهر 1391 و ساعت 14:0 | یک نظر
داستان به شیش ماه بعد می ره چنار خودشو در کلبه ای زندانی کرده و هر روز سر مزار لاله میره از طرفی اصلا دخترشو نمی بینه و حتی در اغوش نمی کشه.

اقبال همش به نجیب می گه که زمرد رو طلاق بده اما نجیب می گه زمرد پول زیادی برای طلاق می خواد و ممکنه نوه ات هم از تو بگیره و اقبال می گه غیر ممکنه.

از طرفی ریحان برای اینکه ازدواجش رو نجات بده می خواد دوباره حامله بشه.

یشین هم که هر روز پیش چناره و به اصطلاح می خواد دلداری اش بده.

از طرفی چنار میخواد خونه را به اتش بکشه و خودش رو بکشه در حالی که عکس لاله در دستاشه که زمرد می فهمهههههههههه.

+ نوشته شده توسط mozhgan در پنجشنبه ششم مهر 1391 و ساعت 23:14 | 4 نظر
وقتی لاله دنبال چنار می ره تا همه حقیقت را راجع نجیب بهش بگه تصادف می کنه. چنار تصادف ماشین لاله رو می بینه و وقتی آمبولانس می اید کلی جیغ و داد می کنه. یشین به مادرش زنگ می زنه اما مادرش جواب نمی ده پس به اتاق مادرش می ره و میگه لاله تصادف کرده و حالش بحرانی است.

لاله به ای سی یو می ره چون تو کما است و دکتر ها می گن یا لاله زنده می مونه یا دخترش چنار می گه لاله رو زنده نگه دارین اما دیگه دیر شده بچه لاله بدنیا می اید ولی لاله می میرد.

این قسمت خیلی سوزناکه من فیلم قسمت مرگ لاله رو تو یو توب دیدم و واقعا اشک  آدمو در می اره.

+ نوشته شده توسط mozhgan در پنجشنبه ششم مهر 1391 و ساعت 23:1 | نظر بدهید
همه از خبر ازدواج زمرد و نجیب شوکه شده اند. همه تعجبشون را ابراز می کنند. کرم می گه چطوری می خوای با مامانم ازدواج کنی وقتی اون زندانه؟ نجیب می گه اون گردنبند غیر قانونی خریداری نشده و من این رو ثابت می کنم. لاله به نجیب ازدواجشون رو تبریک می گه و همه تعجب می کنند. لاله و چنار مدام سر این موضوع بحث می کنند . چنار پیش عمویش می رود اما عمو چیزی به او نمی گوید.

فردای ان روز عکس بوسه یشین و چنار در روزنامه است و لاله وقتی عکس را می بیند قاطی می کند و داد و هوار سر یشین و چنار می کند و می گوید تو همین طور که دوست پسر مادرم را گرفتی می خواهی شوهر مرا هم بگیری. یشین مظلوم بازی در می اورد و وسایلش را جمع می کند و به هتل می رود. چنار به دنبال یشین به هتل می رود و یشین به چنار می گوید که لاله تعادل روحی ندارد و قبلا هم که با یک پسر دوست بوده بعد از مدتی او را ول کرده . و می گوید لاله از تو خسته شده و دارد بهانه می گیرد.

روز عروسی زمرد و نجیب می رسد نجیب نمی خواهد مراسم بگیرد اما زمرد کلی مهمان دعوت می کند. زمرد و نجیب دعوا می کنند و زمرد می گوید اگر با من ازدواج نکنی همه چیز را به چنار می گویم. چنار با یشین به مراسم می اید. لاله و چنار باز با هم بحث می کنند و چنار می گوید عشق ما رو به پایان است و می رود . لاله دنبالش می دود و به نجیب می گوید همه چیز را به چنار خواهد گفت.

+ نوشته شده توسط mozhgan در سه شنبه چهارم مهر 1391 و ساعت 13:38 | 6 نظر
لاله با چنار داره راجع عموش صحبت می کنه و می خواد چنار بپذیره که عموش در دستگیری مادرش دست داشته. ولی چنار به لاله می گه که چقدر عموش براش مهمه و این که اون مثل لاله در کنار پدرش بزرگ نشده.

از طرفی زمرد داره نجیب را تحریک می کنه که باهاش ازدواج کنه.

چنار میگه پدرش خیلی خشن بوده و چنار می ترسیده با اون تنها باشه اگه چنار اشتباهی می کرد اون رو کتک می زده و حتی مادرش را به کتک می گرفته . یه روز که چنار چیزی رو شکسته پدرش به شدت اون رو به باد کتک گرفته و عموش اون رو نجات داده در حالی که اون غش کرده بوده به همین خاطر عموش براش خیلی مهمه.

از طرفی نجیب به اقبال میگه که زمرد از راز انها باخبر شده و او را تهدید کرده اقبال به دیدن زمرد می ره و کلی با هم کل کل می کنن. عمو می گه من همه چیزو به چنار میگم اما اقبال می گه با این کار هم منو از دست می دی هم چنارو پس با زمرد ازدواج کن.

از طرفی یک نفر فیلم ان بوسه را بدست اورده و از چنار باج می خواهد چنار پول را می دهد و یشین فیلم را می گیرد و می گوید خودم می خواهم فیلم را نابود کنم اما تصمیم می گیرد فیلم را به روزنامه ها بدهد.

از طرفی نجیب به چنار می گوید که می خواهد با زمرد ازدواج کند.

+ نوشته شده توسط mozhgan در دوشنبه سوم مهر 1391 و ساعت 22:35 | 2 نظر
باسلام خدمت دوستان عزیز خلاصه ای جدید از سریال لاله را براتون می گذارم . دوستانی که انگلیسی اشان خوب است اگر به فیس بوک سری بزنند خلاصه قسمت های لاله را می توانند ببیند. و دوستانی که انگلیسی اشان خوب نیست من یک سری از خلاصه ها را در وب می گذارم.

لاله وقتی می فهمد که خانواده شوهرش پدرش را تهدید کرده اند بسیار ناراحت می شود و غش می کند او چنار را مقصر می داند. لاله فکر می کند که ازدواج چنار با او یک نقشه بوده است.

لاله به یشین می گوید که مادرش و چنار مقصر مرگ پدرش هستند و ازدواج انها دروغی بیش نبوده. یشین تعجب می کند. و می گوید من اول هم به این عشق شک داشتم چطور در عرض چند روز به تو نزدیک شد و با تو ازدواج کرد همه دروغی بیش نبوده و شاید خرید تابلو راهی برای نزدیک شدن به تو بوده است.

مادر لاله وارد می شود و لاله می گوید من دیگر تو را مادرم نمی دانم تو باعث خودکشی پدرم شدی و از این حرف ها. لاله به مادرش می گوید که چنار هم همدست تو است ولی مادرش می گوید ان موقع چنار امریکا بوده و لاله از این موضوع خوشحال می شود. لاله قاطی می کنه و می گه به مادرش که چون تو نمی خواستی رسوایی ات رو بشود من رو فروختی و سوار ماشین می شه که بره همه چیزو به چنار بگه و باهاش دعوا کنه. مادر باهاش حرف می زنه و قانعش می کنه که تقصیر چنار نیست و همه چیز تقصیر اونه.

لاله و چنار باهم خوب می شن ولی یشین می خواد فیلم اون بوسه را به لاله نشون بده و بگه اون مست بوده و چنار اون رو بوسیده و عشقشون رو خراب کنه. پس فیلم را به عنوان هدیه تولد به خواهرش می دهد.

در اخر لاله به دکتر می ره و می فهمه بچه اش دختر است به چنار می گوید و او هم می گوید که اگر قرار است دختری به زیباییی لاله داشته باشد خوشحال است و نظر خانواده اش برایش اهمیتی ندارد.

در قسمت بعد زمرد به اداره پلیس احضار می شود و او فکر می کند که همه اینها زیر سر نجیب است از طرفی اقبال و ریحان در خانه دارند به وضع زمرد می خندد که شوهر ریحان برایشان قاطی میکند. و ریحان می گوید این زن قاچاقچی است تو چرا مارا سرزنش می کنی و مهمت می گوید تو نباید از گرفتاری دیگران شاد شوی و از این حرف ها و خلاصه دعوا می کنند.

لاله با چنار دعوا می کند که چرا به اندازه کافی از مادرش دفاع نکرده و کاری نکرده که مادرش از این وضعیت نجات پیدا کند و چرا در مقابل خبرنگاران طوری حرف زده که گویی به مادرش شک دارد.

لاله کس دیگری را مامور می کند تا درباره این موضوع تحقیق کند. لاله می خواهد از نجیب شکایت کند ولی مادرش میگوید ما به او بیرون زندان نیاز داریم.

زمرد از رازی خبر دارد. نجیب با اقبال قبل از ازدواج رابطه داشته اما انها به هم بهم می زنند و افبال با برادر نجیب ازدواج می کند و در واقع چنار پسر نجیب است.

دادگاه زمرد تشکیل می شود و او همش فریاد می زند که بیگناه است و از طرفی یشین می فهمد که مهمت به ریحان خیانت می کند و از این طریق به ریحان نزدیک می شود تا به او کمک کند که از پس ان زن منشی براید.

زمرد در زندان به نجیب زنگ می زند و می گوید که از رازش باخبر است و می داند او عاشق زن برادرش بوده است. وقتی نجیب به زندان برای ملاقاتش می اید زمرد به او می گوید که می داند که با اقبال در ارتباط است و چنار پسر اوست . وقتی نجیب می گوید می خواهی در مقابل سکوتت تو را از زندان بیرون بیاورم زمرد می گوید نه تنها من را از زندان بیرون می اوری باید با من ازدواج کنی. نجیب قاطی می کند ولی زمرد می گوید چاره دیگری نداری وگرنه رازت برملا می شودددددددددددد. {چه زنیییییییی}

+ نوشته شده توسط mozhgan در یکشنبه دوم مهر 1391 و ساعت 15:32 | 3 نظر
با سلام خدمت دوستان عزیزم از این هفته تصمیم گرفتم که خلاصه سریال عمر گل لاله را براتون بگذارم . و باید خدمتان بگوییم که این خلاصه ها از فیسبوک می باشد.

زمرد و چنار با هم صحبت می کنند و زمرد از چنار تشکر می کند که هوای دو دخترش را دارد.چنار می گوید که خوشنودی لاله برایش از همه چیز مهمتر است. زمرد می گوید یشین می خواهد در شرکت تو کار کند و من می دانم که خانواده ات با این موضوع مخالف هستند. یشین همیشه به لاله حسودی می کرده و همیشه می خواسته از لاله سرتر به نظر برسد. اون هر چیزی که مال لاله است را می خواهد. چنار می گه منظورتون چیه و زمرد می گوید نگذار یشین رابطه تو و لاله را خراب کند. من نمی توانم جلو اش را بگیرم اما تو این کار را بکن.

لاله یشین را به شرکت می برد و در طول راه توصیه می کند که خوب همه چیز را یاد بگیرد.

یشین می گوید  این اولین کار من نیست و به لباس عروس دوستش اشاره می کند که دارد طراحی می کند. از طرفی بعد از ان کنفرانس مطبوعاتی همه قانع شده اند که یشین فرزند کمال تاشکیران است.

از طرفی لاله با چنار صحبت می کنه و می گه یشین لباس مناسبی سر کار پوشیده و این پشتکارش رو نشون می ده و اگر از کارش خسته بشه به زودی از این کار کنار می کشه.یشین فکر می کنه قرار اتاق داشته باشه اما مجبور می شه با بقیه در یک اتاق کار کنه و زیر نظر زنی به عنوان رئیس باشه که اصلا ازش خوشش نمی اید.

از طرفی مامور پلیسی که دوست عموی چنار است مسئول رسیدگی به پرونده خودکشی پدر لاله شده است.لاله در دفتر پدرش دفتری را پیدا می کند که پدرش مطالب مهمی را در ان یادداشت کرده است.

لاله از دایی اش کمک می خواهد و دایی اش می گوید که اخرین پروژه انها بر سر مناقصه ای بوده که در ان شرکت کرده اند . لاله می پرسد چه کس دیگری در این مناقصه شرکت کرده بوده و دایی اش جواب می دهد خانواده ایلگازززززززززززز

+ نوشته شده توسط mozhgan در شنبه یکم مهر 1391 و ساعت 13:14 | 2 نظر

نام: Selen Soydar

تولد: 29 دسامبر 1986

در سال 2007 ملکه زیبایی ترکیه شده و مدل و بازیگر است.

او در واقع نامزد واقعی بازیگر نقش چنار یعنی تولگان سایش من هم هست.

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه دهم شهریور 1391 و ساعت 15:26 | آرشیو نظرات

سلام دوستان من با سرچ هایی که در سایت های انگلیسی کردم یه سری خلاصه از قسمت های اخر سریال لاله پیدا کردم. شخصیت های زیادی به سریال اضافه می شوند و لاله با کمال ناباوری می میرد و چنار با خواهر لاله دوست می شود و در این میان با دختران زیادی هم رابطه دارد. واقعا حرص منو این چنار در اورده این همه قربون صدقه لاله می ره بعد می ره با خواهرش دوست می شه و به اون پیشنهاد ازدواج می ده. لاله باردار می شه و مرتب با چنار و عموش دعوا دارن. لاله تصادف می کنه دکتر می گه باید یا جون بچه رو نجات بدن یا لاله رو . چنار می گه لاله اما در حین عمل مجبور می شن بچه رو نجات بدن و لاله می ره تو کما و بعد می میره بچه دختره و اسمش رو لاله می گذارند. و وقتی لاله می میره چنار مجبور می شه خودش بچه رو بزرگ کنه. دختر دیگه ای به داستان وارد می شه به نام توپراک که اون هم عاشق چناره و یسین و توپراک سر چنار با هم رقابت دارن. مثل اینکه چنار با توپراک اول ازدواج می کنه اما یشین همیشه اویزونشونه و عکاس ها از اونا عکس می گیرن در نهایت توپراک طلاق می گیره و چنار با یشین ازدواج می کنه.

راستی طرفدار های سریال لاله باید بدونن که این سریال در شبکه جم می هم پخش می شه و جالب اینکه یک قسمت زودتر از شبکه جم تی وی پخش می شود قسمت اصلی ساعت 9 شب و تکرار هایش ساعت 2 شب و 11 صبح است

+ نوشته شده توسط mozhgan در پنجشنبه نهم شهریور 1391 و ساعت 14:22 | آرشیو نظرات

نام: Serenay Sarikaya

تولد: 1 جولای 1991 در آنتالیای ترکیه

او ملکه زیبایی ترکیه در سال 2010 شده و مدل و بازیگر معروفی می باشد.

او نتوانست در مسابقه ملکه زیبایی جهان شرکت کند زیرا زیر 18 سال بود اما در مسابقاتی که در چک برگزار می شد شرکت کرد و سوم شد.

 

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه بیست و هفتم مرداد 1391 و ساعت 16:25 | آرشیو نظرات

نام :  Emina Johovic Sandal

تولد: 15 ژانویه 1982 در صربستان

او خواننده ای در صربستان بوده و بعد از ازدواج با خواننده معروف ترکیه مصطفی سندل به امینا سندل تغیر نام داده.

او در سال 2002 با گروه بوسنی در مسابقه یورو ویژن شرکت کرده و در سال 2010 با گروه صربی در یورو ویژن شرکت کرده و او یکی از خواننده های معروف در یوگوسلاوی سابق بوده

 

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه بیست و هفتم مرداد 1391 و ساعت 16:13 | آرشیو نظرات
نام: Hatice Aslan

تولد: 1962  در ترکیه

شغل : بازیگر و کارگردان

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه بیست و هفتم مرداد 1391 و ساعت 15:35 | آرشیو نظرات

نام: Tolgahan Sayisman

تولد: 17 دسامبر 1981 در ترکیه

شغل: مدل و بازیگر

او بهترین مدل جهان در سال 2004 شده است.

قد او 187 است و طرفدار تیم فنرباغچه ترکیه است.

جدیدا او عاشق بازیگر ترکیه ای سلن سویدر شده و به نظر می رسد که انها قصد ازدواج دارند.

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه بیست و هفتم مرداد 1391 و ساعت 15:27 | آرشیو نظرات

خانواده ایگیز یک خانواده بسیار معروف و ثروتمند در ترکیه هستند. سینار تنها پسر این خانواده بسیار خوش قیافه و موفق است. او همیشه به مادر و دایی اش که بسیار سنتی هستند احترام می گذارد. از طرفی خانواده تاسکیران هستند که بسیار مدرن و از ثروتمندان ترکیه هستند که بعد از مردن مرد خانواده برشکست می شوند. از سویی یاقوت خانم زن خانواده بسیار مغرور است و سعی در حفظ وجاهت اجتماعی اش دارد . او دو دختر دارد لاله و یاسیم. سینار و لاله عاشق هم می شوند و پنهانی با هم ازدواج می کنند. دو خانواده بعد از فهمیدن این موضوع به مخالفت و دشمنی با یکدیگر می پردازند. حال باید دید که ایا این دو واقعا برای هم ساخته شده اند و تا آخر می توانند با هم بمانند یا نه.

این سریال محصول سال 2010 ترکیه است و 50 قسمت دارد که احتمالا در جم 100 قسمت می شود. بازیگران خوش قیافه ای در این سریال بازی می کنند از بهترین مدل مرد ترکیه گرفته تا زن مصطفی سندل در نقش لاله و همچنین ملکه زیبایی ترکیه در سال 2010 که نقش خواهر لاله را بازی می کند.

  نظرات ()
مطالب اخیر علم آمار اصول گزارش نویسی مقاله نویسی اصول گزارش و مقاله نویسی استاد بهبودی با شعر آمد نظریات انتقادی آدرنو و هورکهایمر استاد بیتا برارین ارتباطات توسعه در جهان سوم جامعه شناسی تبلیغات نظریه های ارتباط جمعی