شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز!
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز!
آرشیو وبلاگ
      دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 13 تهران (علمی کاربردی)
خلاصه سریال عمر گل لاله نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۱/٧/۱٧

خلاصه قسمت 33 سریال لاله

 

خلاصه سریال عمر گل لاله

اقبال از شنیدن خبر حاملگی زمرد غش می کنه و می برنش بیمارستان از طرفی چنار و توپراک هم برای دیدنش میرن. زمرد میگه من ۴ هفته است که حامله ام و یشین می گه تو نوه داری اما زمرد می گه می خوام دوباره مادر باشم. از طرفی اقبال به توپراک التماس می کنه که اونو ببره خونه اش و توپراک چنار رو راضی می کنه که مادرش رو قبول کنه از طرفی مادرش بهش راجع عشقش به نجیب می گه و می گه چون زمرد این موضوع رو فهمیده بود نجیب مجبور شده باهاش ازدواج کنه و این که چنار حاصل یک عشق بوده از طرفی ریحان که قبلا به دروغ گفته بوده حامله است حالا فهمیده که واقعا حامله بوده. و مهمت اجه رو به خاطر ریحان رها می کنه.

توپراک به اقبال میگه که رابطه اش با چنار ساختگی بوده و می خواد طلاق بگیره اما اقبال میگه که اونو خیلی دوست داره و اونها نباید طلاق بگیرن. توپراک به چنار میگه که اون بوسه رو دیده اما چنار قسم می خوره که هیچ رابطه ای با یشین نداره و می گه عاشق توپراک شدهههههههههه

+ نوشته شده توسط mozhgan در یکشنبه شانزدهم مهر 1391 و ساعت 22:33 | نظر بدهید

توپراک وقتی می بینه این دو هم رو می بوسن قاطی می کنه اما به روی خودش نمی اره چنار باز برای یشین می گه که همه چیز تموم شده و  اونا باید همو فراموش کنند اما یشین میگه هنوز عاشقتم . از طرفی توپراک به عمه اش میگه که اونا همو بوسیدن و عمه اش میگه که تو عاشق چنار شدی و از طرفی چنار به مهمت میگه که وقتی یشین اون رو بوسید هیجان زده نشده و مهمت میگه این یعنی تو عاشق توپراکی ولی چنار میگه اون هنوز به یوسف فکر می کنه از طرفی کرم هم که در درس های توپراک بهش کمک می کنه یه جورایی عاشق توپراک شده. زمرد به اقبال میگه من فکر نمی کنم که شوهرم بخواد منو طلاق بده چون من ازش حامله هستم و اقبال غش می کنه. از طرفی چنار یه حلقه برای توپراک خریده ولی توپراک می گه بهتره زودتر این بازی رو تموم کنیم و از هم طلاق بگیریم

+ نوشته شده توسط mozhgan در یکشنبه شانزدهم مهر 1391 و ساعت 21:49 | 2 نظر

چنار از اینکه می فهمه نجیب پدرشه نه عموش تعجب می کنه و می گه این چطور ممکنه که نجیب چنار رو می بره تو اتاقش و هیچ چیز رو انکار نمی کنه چنار عصبانی می شه و می گذاره از خونه میره از طرفی یشین همش داره دنبالش می گرده و توپراک می گه تو نباید این موضو ع رو بهش می گفتی اما یشین می گه گفتن حقیقت بهتر از زندگی با دروغه از طرفی نجیب اقبال رو مسبب همه این دروغ ها  میدونه و زمرد می گه من چیزی به یشین نگفتم و خودش فهمیده. توپراک چنار رو پیدا میکنه و با هم کمی صحبت می کنن و چنار میگه من نمی خوام برم خونه پس میره هتل از طرفی توپراک میره خونه و به اقبال می گه که چنار رو پیدا کرده.

چنار تصمیم می گیره یه خونه بخره و خودش و توپراک و لاله برن اونجا زندگی کنن . اقبال هر چی گریه و زاری می کنه فایده ای نداره .یشین وقتی می فهمه ناراحت می شه و میگه من تو اون خونه به این امید از خواب بیدار می شم که تو رو ببینم و تو داری می ری و چنار رو می بوسه و این در حالی است که توپراک از دور داره اونها رو می بینه.

+ نوشته شده توسط mozhgan در یکشنبه شانزدهم مهر 1391 و ساعت 21:23 | یک نظر
 

نجیب از پیشنهاد اقبال تعجب می کنه و می گه چرا حالا می خوای همه چی رو بهش بگی . اقبال میگه ما هم یه روز میمیریم و میخوام قبل مرگم این موضوع را به او بگیم که او در این دنیا تنها نیست و پدرش همیشه همراهش بوده. از طرفی یشین هم فهمیده که نجیب پدر چنار است و به زمرد می گوید این چیزی است که تو با ان نجیب را مجبور کردی با تو ازدواج کند و در این میان احساسات چنار اصلا برایت مهم نبود.

وقتی چنار و توپراک در رستوران هستند شوهر سابق او بهش زنگ می زنه و توپراک وانمود می کنه که با عمه اش حرف می زنه.

چنارو توپراک به سینما و بعدبه کلوپ میرن و یشین هم با دکترش در اون کلوپه یشین وقتی چنار رو می بینه میره رو استیج و به افتخار اون اواز می خونه و کلی دیوونه بازی در می اره تا اینکه اینا مجبور می شن از اونجا برن. فردا صبح زمرد میگه نجیب تصمیم گرفته تو رو بفرسته امریکا و برای من و کرم یه خونه بگیره یشین عصبانی می شه و می گه تو هنوز زنشی و نمی تونه تو رو از خونه بیرون کنه و می گه من همین الان همه چیزو به چنار می گم. همه خونواده سر میز هستند که یشین می گه من می خوام یه خبری به همه بدم چنار اون مردی که تو عمو صداش می کنی در واقع پدر تو استتتتتتتتتتت.

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه چهاردهم مهر 1391 و ساعت 13:29 | 17 نظر

چنار پیش دکتر رفته و با حالت عصبی می گوید که ایا یشین باردار است دکتر او را ارام می کند و میگوید من نمی توانم چیزی به تو بگویم و باید از خودش بپرسی. چنار میگوید اگر او باردار باشد این بچه من است و این بچه زندگی همه را نابود میکند اما دکتر میگوید نمی توانم به تو اطلاعات بدهم. از طرفی دکتر به یشین میگه که چنار اونجا اومده و یشین عصبانی میره خونه و حال توپراک رو اساسی میگیره و میگه تو بچه ام رو ازم گرفتی و ولم هم نمی کنی و خلاصه کلی داد و بیداد می کنه و در نهایت توپراک ازش معذرت می خواد.

چنار برای عذر خواهی به اتاق یشین میره و یشین ناگهان او را می بوسه چنار میگه تو نباید این کار رو بکنی و سر میز شام یشین میگه چنار برای عذر خواهی اومد اتاق من منو بغل کرد و بوسید و این منو خیلی خوشحال کرد. همه از این رفتار یشین شوکه می شن. عمه توپراک به نام سلطان به دیدن اونها اومده و میگه که این دختره بدجوری اویزون چناره و ممکنه اغفالش کنه و توپراک موضوع سقط جنین و شک خودش رو می گه و میگه اگه این دختره واقعا باردار باشه و بچه اش رو به دنیا بیاره من وسایلم رو جمع می کنم و از اینجا می رم چون نمی خوام بچه ای بدون پدرش بزرگ بشه.

از طرفی عمه سلطان به یشین یک چای مید هد که وقتی یشین این چای را می خورد میگوید که این یک چای گیاهی است ولی برای زن حامله ضرر دارد یشین ان چایی را ناگهان بالا می اورد و عمه میگوید تو ممکنه سر همه رو کلاه بزاری اما من می دونم تو بارداری از طرفی یشین پیش دکتر میره و دکتر میگه یه چایی باعث سقط نمی شه. از طرفی نجیب و زمرد با هم رابطه دارن و با هم به هتل میروند اما نجیب به زمرد میگوید از این موضوع چیزی به اقبال نگوید . در نهایت اقبال پیش نجیب می رود و می گوید بهتر است به چنار بگوییم که تو پدرش هستی و بعد هم تو این زن را طلاق بده. از طرفی توپراک شوهر سابقش را می بیند.

+ نوشته شده توسط mozhgan در پنجشنبه سیزدهم مهر 1391 و ساعت 18:41 | 4 نظر

زمرد با دکتر نجیب قرار میگذارد تا از وضع سلامتی او مطمئن شود اما اقبال به نجیب گفته که زمرد با این دکتر رابطه دارد و نجیب زمرد را متهم می کند اما زمرد می گوید که تنها می خواهد از وضعیت سلامتی او مطمئن شود. پدر توپراک با چنار و توپراک رفته  بیرون ناهار بخوره که به توپراک و چنار میگه باید زودتر بچه دار بشن انها به هم نگاه می کنند و می خندند. و پدر توپراک می گوید روزگار پسر واقعی یوسف نبوده و یوسف از فهمیدن این موضوع واقعا ناراحت است. از طرفی اقبال یک سری عکس رو کرده که مردی دارد زمرد را می بوسد اما زمرد مدام با اقبال بحث می کند که این یک بوسه معمولی است و نجیب وسط انها را می گیرد و می گوید انقدر با هم بحث نکنید.

از طرفی ریحان شوهر سابق توپراک را پیدا کرده و یشین می خواهد با او صحبت کند. یشین شماره تلفن شوهر قبلی توپراک را از تلفن پدر توپراک پیدا می کند و به او زنگ می زند. از طرفی توپراک به چنار میگوید که ایا در طول عمل سقط جنین کنار یشین بوده که چنار می گوید بله و توپراک چیز دیگری به او نمی گوید. توپراک به اتاق یشین می ره و میگه تو هنوز بارداری ولی یشین زیر بار نمیره و میگه تو یک نوع پرانویا یا توهم داری و خلاصه زیر بار نمیره.

پدر توپراک از چنار تقاضای پول میکنه و چنار براش یه ماشین می خره اما توپراک از این موضوع ناراحت میشه . از طرفی توپراک پیش چنار میره و میگه که یشین هنوز بارداره و چنار تعجب میکنه ولی توپراک میگه این داروهای دوره حاملگی است و بهتر است از دکتر بپرسی چنار پیش دکتر یشین میره و می پرسه ایا یشین هنوز بارداره و برای چک اب رفته پیشش یا نه. از طرفی یشین شوهر توپراک رو پیدا می کنه و بهش پول می ده تا باهاش همکاری کنه و رابطه چنار و توپراک رو از هم بپاشونه.

+ نوشته شده توسط mozhgan در پنجشنبه سیزدهم مهر 1391 و ساعت 18:10 | نظر بدهید
 

طبقه ۸ ساختمان چنار اتش گرفته و چنار میره بیرون که ببینه چه خبره و یادش می ره که گوشی اش را ببرد و در همان موقع ادم ربا ها زنگ می زنند بعد از چند بار تماس گرفتن کسی گوشی چنار را برایش می برد و چنار می بیند چند تا میس کال دارد و وقتی زنگ می زند ادم ربا ها جواب می دهند. و وقتی می پرسد شما کی هستید میگوید برادر زن سابق تو به ما بدهکار بوده و ما او را ربودیم به همراه یه دختر خوشگل که اسمش توپراک است و چنار تا می فهمد توپراک هم دزدیده شده قاطی میکند و می گوید به چه دلیل اونو گرفتین و چی می خواین که ادم ربا ها می گن ۱ میلیون دلار اما کرم می گه قرض من ۲۵۰ هزار دلاره که اونا کرم رو می زنند که حرف نزند. خلاصه چنار میگه پول رو براتون می ارم اما اول بزارین با توپراک حرف بزنم. توپراک در صحبت هاش به مدرسه اش اشاره میکند و وقتی چنار به مدرسه توپراک می رسد کرم و توپراک را انجا می بیند. از طرفی ریحان به دروغ گفته که باردار است و یشین این را می فهمد ولی قول می دهد به کسی چیزی نگوید.

چنار به پلیس زنگ می زند و با این کار توپراک و کرم را نجات می دهد کرم نمی خواهد شکایت کند و از طرفی او مواد هم مصرف کرده است . چنار می خواد همه چیز رو به زمرد بگه که کرم التماس می کنه و می گه نگو چنار خیلی عصبانی است اما توپراک اونو اروم می کنه.

ریحان به اجه همون منشی میگه که حامله نیست و نباید این خبر به گوش مهمت برسه اجه از این خبر خوشحال می شه ریحان می گه تو تنها کسی هستی که می تونم بهش اطمینان کنم . زهی خیال باطل.

از طرفی چنار می فهمه که یشین مسیج رو پاک کرده و باهاش دعوا میکنه. از طرفی پدر توپراک به دیدنشون می اید که یه جورایی یه تختش کمه و هر چی به دهنش می اید میگه بدون اینکه فکر کنه و این توپراک رو اذیت می کنه.

یشین پیش دکتر میره و میگه کسی نمی دونه من بچه ام رو نگه داشتم و دکتر یک سری دارو براش تجویز میکنه و می گه دیگه نباید به فکر سقط بچه باشی چون بچه بزرگ شده و باید مراقب خودت و بچه باشی و داروها را به موقع مصرف کنی. از طرفی توپراک داروهای یشین رو تو اتاقش می بینه و می فهمه که یشین بچه رو سقط نکرده و حامله است.

+ نوشته شده توسط mozhgan در چهارشنبه دوازدهم مهر 1391 و ساعت 21:54 | 2 نظر

توپراک که شب مست بوده و چنار اونو برده تو اتاقش صبح که بیدار می شه خودشو کنار چنار تو تخت می بینه اما چنار میگه اتفاقی بینشون نیوفتاده و اون فقط خیلی مست بوده .

نجیب از تصمیم چنار که می خواد یه کارخونه به یشین بده ناراحته اما چنار می گه اون باید به تصمیماتش احترام بزاره. و می گه تو که پدر من نیستی که من بخوام به تمام حرف های تو عمل کنم.

یشین به اتاق توپراک می ره و میگه دیشب خوش گذشت و فکر نکن بازی تموم شده و زمان نشون می ده که چنار مال کی می شه. از طرفی یشین به اتاق توپراک در شب قبل رفته و یک سری عکس از اون پیدا کرده بود وقتی عکس ها رو به ریحان نشون می ده میگه این مرد یوسفه و حوا خواهر توپراکه که با یوسف نامزد کرده. یشین تعجب می کنه چون توپراک تو همه عکس ها غمگین و ناراحته و یشین می گه شاید قبلا توپراک با یوسف یه رابطه ای داشته. یشین میگه ریحان تو باید از گذشته توپراک اطلاعات به دست بیاری و بهترین کسی که می تونه این اطلاعات رو به ما بده شوهر سابق توپراکه. ریحان اول قبول نمی کنه اما بعد موافقتش رو با این نقشه اعلام می کنه.

کرم قرض بالا اورده و توپراک به او می گوید که ایا می توانند در خرید سی دی های درسی به او کمک کند که کرم قبول می کند از طرفی کسانی که کرم به انها بدهکار است کرم و توپراک را میدزدند. توپراک با اس مس همه چیز را به چنار می گوید اما چنار که با یشین در رستوران است یشین اس مس را پاک می کند و چیزی به چنارنمی گوید.

از طرفی زمرد کم کم داره عاشق نجیب میشه و یک شب یشین بهش می گه که مادر تو همه چیزو راجع همه می دونی اما به خودت نگاه نمی کنی تو شبیه نجیب ایلگاز شدی حتی لباس پوشیدن و ارایشت هم عوض شده تو عاشق شدی. از طرفی زمرد به نجیب میگه که خوشحاله با اون ازدواج کرده چون عاشقش شده.

از طرفی ادم ربا ها دنبال کسی می گردند تا طلب کرم را از او بگیرند و توپراک به انها می گوید تنها کسی که می تواند به انها کمک کند چنار ایلگاز است.

+ نوشته شده توسط mozhgan در چهارشنبه دوازدهم مهر 1391 و ساعت 21:31 | 3 نظر

زمرد در اتاق یشین است و به یشین می گوید عزیزم ناراحت نباش تو کار درستی کردی که بچه را سقط کردی.

از طرفی چنار و توپراک در اتاقشان راجع سقط بچه و ادامه تحصیل توپراک حرف می زنند. و چنار می گوید که می تواند به توپراک در درس هایش کمک کند و خلاصه خیلی با توپراک مهربان است. اقبال از سقط بچه خوشحال است ولی زمرد میگوید این بچه نوه تو بود و نباید خوشحال باشی از طرفی زمرد و نجیب به هم نزدیک تر می شوند.

ریحان به ملاقات یشین می رو د و می گوید چرا بچه را سقط کردی و بعد از کلی دعوا یشین راز خود را به او می گوید یشین بچه را سقط نکرده است و دکتر را قانع کرده تا چیزی نگوید .خیلی زرنگه

ریحان می گه دمت گرم و با هم بچه را بزرگ می کنیم. از طرفی چنار به دیدن یشین می رود و یشین با او سرد برخورد می کند و می گوید عمویت مر ا از کار اخراج کرده است. چنار پیش عمویش می رود و با او دعوا می کند که چرا این کار را بدون نظر او انجام داده است.

از طرفی چنار دنبال راهی میگردد تا یشین را خوشحال کند و ان افتتاح برند و مارکی برای یشین است و یک کارخانه که می خواهد یشین مدیر ان باشد و او این نظر را با زمرد مطرح میکند و زمرد از این فکر استقبال می کند.

یشین این پیشنهاد رو قبول می کنه. یشین با ریحان به سالن بولینگ رفته اند که چنار را با توپراک انجا می بینند. یشین به توپراک حسودی می کند که همش بغل چنار است از طرفی توپراک زیاد مست می کند و چنار مجبور می شود او را بغل کند و به اتاقش ببرددددددد.

+ نوشته شده توسط mozhgan در دوشنبه دهم مهر 1391 و ساعت 14:47 | 12 نظر

چنار از خبر باردار بودن یشین کپ می کنه و میگه یشین این بازی جدید تو و من یک مرد متاهل هستم و تو که تو یه شب نمی تونی حامله بشی. اما یشین می گه من تست دادم و فهمیدم حامله ام. چنار می گه نتیجه تست رو به من نشون بده که یشین می گه همراهم نیست. چنار می گه لباس بپوش و می خواد ببرتش ازمایشگاه تا بفهمه حامله است یا نه .

اقبال وقتی یشین رو با چنار می بینه عصبانی می شه و می گه این دختره دست از سر پسر من برنمی داره از طرفی اون گردنبندی رو در شرکت نجیب می بینه که فکر می کنه مال خودشه ولی وقتی اون گردنبند رو گردن زمرد می بینه قاطی می کنه.

یشین ازمایش می ده و وقتی چنار نتیجه ازمایش رو می بینه به یشین می گه که باید بچه رو سقط کنه یشین داد و بیداد می کنه و می گه من نمی خوام بچه ام رو سقط کنم و از این حرف ها و چنار می گه من نمی خوام از تو بچه داشته باشم. چنار در نهایت می گه اگه بخوای اون بچه رو بدنیا بیاری من هیچ مسئولیتی رو در قبالش قبول نمی کنم و خودت باید بزرگش کنی( این چنار خیلی عوضی است )

 چنار به توپراک می گه که یشین حامله است و می گه اون یه دختر لوسه که لیاقت مادری نداره و فقط به خاطر من داره این بچه رو به دنیا می اره. توپراک می گه من می تونم همین فردا ازت طلاق بگیرم اگه تو می خوای با یشین و بچه ات باشی اما چنار می گه نه.

یشین سر میز صبحانه به همه میگه حامله است اقبال میگه از کجا معلوم بچه چناره که یشین می گه وقتی بچه بدنیا امد یه تست دی ان ای می دم. نجیب می گه من نمی گذارم این بچه رو بدنیا بیاری و یشین می گه به تو مربوط نیست. نجیب می گه از کار اخراجت می کنم و از خونه هم می اندازمت بیرون یشین میگه این خونه پدری منه اما مهم نیست.

از طرفی زمرد میگه که من و پدرت می خواستیم جدا شیم که لاله رو حامله شدم اما بعد از اون فقط پول داشتم و نه عشق و تو با بدنیا اومدن این بچه خیلی چیزا رو از دست می ده.

یشین به چنار میگه که راضی به  سقط شده اما وقتی همه فکر می کنند یشین رفته  بچه اش را سقط کنه یشین یه راز توی سینه اش دارهههههههههه

+ نوشته شده توسط mozhgan در دوشنبه دهم مهر 1391 و ساعت 14:18 | یک نظر

یشین هم تصویر اون بوسه را در مجلات دیده ولی ریحان می گه اینا همش نمایشه و به یشین می گه تو باور کردی ؟ یشین می گه اینو همه دیدن. و ریحان می گه نگو که می خوای دست برداری.یشین می گه تو از اینکه به من کمک کنی چی گیرت می اید؟ و ریحان می گه احمق نباش من به عشق شما ایمان دارم. توپرک از اون بوسه یه کم ناراحت شده و چنار هم ازش معذرت خواهی می کنه و همه خونواده که شامل یشین می شه رو به یک جلسه خانوادگی دعوت می کنه. و به همه میگه که نباید با توپراک کاری داشته باشند یا درباره ازدواج اونها با مطبوعات صحبت کنند و یه جوری یشین رو تهدید می کنه که اگه دوباره این کارو انجام بده اونو روبروی خودش می بینه.

توپراک در اتاق مشغول گریه است که چنار به او می گوید ما این بازی را تا وقتی ادامه می دهیم که یشین دنبال زندگی خودش برود و بعد ما می توانیم طلاق بگیریم و تو در استانبول یا هر جای دیگر هر طور که دوست داری زندگی کن.

ریحان می خوا د از شرکت استعفا بده ولی نجیب نمی خواد قبول کنه.

توپراک می ره اشپزخونه تا برای چنار قهوه درست کنه که یشین پشتش می ره یه چاقو بر میداره و می گذاره زیر گلوی توپراک و می گه پاتو از زندگی چنار بکش بیرو ن و گرنه هر لحظه منتظر مرگ باش.

ریحان برای این به یشین کمک می کنه تا بعد از ازدواج انها بتواند رییس شرکت شود. اما نجیب می فهمد و با استعفای او موافقت می کند . از طرفی هدیه ای برای زمرد میگیرد و به خاطر اینکه در مورد ازدواج چنار به او شک کرده از او عذر خواهی می کند. از طرفی اقبال از رابطه خوب زمرد و نجیب ناراحت است و مدام از زمرد بدگویی می کند.

یشین به اتاق چنار می رود و بهش میگوید دلم برای تو تنگ شده و چنار میگوید من یه مرد متاهلم ولی یشین می گوید من باردارمممممممممم. بمب بزرگ

+ نوشته شده توسط mozhgan در یکشنبه نهم مهر 1391 و ساعت 13:55 | 3 نظر

زمرد به نجیب می گه که این ریحان بوده که همه چیزو به یشین گفته اما نجیب باور نمی کنه و می گه تو دروغ می گی از طرفی یشین به ریحان میگه که عاشق چناره و ریحان می گه چنار رو راضی می کنه که باهاش ازدواج کنه از طرفی اون خاله لاله است و بهتر از هر کسی می تونه ازش نگهداری کنه.

یشین پای تلفن به چنار می گه که می خواد باهاش ازدواج کنه که نجیب می شنوه و قاطی می کنه و می گه تو خواهر زن چناری و نباید با ازدواج با اون ابروی ما رو ببری که یشین می گه من باهاش ازدواج می کنم و به هیچ کسی هم ربطی نداره.

در حالی که یشین داره با مادرش راجع عشقش بحث می کنه چنار با همسر جدیدش توپراک وارد استانبول می شه(چقدر این مرد ها بی وفا هستند بیچاره یشین) و توپراک داره به اولین اشنایی اش با چنار فکر می کند. توپراک داره فکر می کنه چون اون شوهر خواهرش یوسف رو دوست داشته ولی یوسف با خواهرش حوا نامزد شده. و چنار می اید کنارش و می خواهد دلداری اش بدهد که توپراک می گوید نمی خواهم خواهرم را با عشقم ببینم و چنار می گوید برای اینکه از این وضعیت خلاص شوی با من ازدواج کن. چنار میگه هر دوی ما از عشقمان فرار می کنیم پس این یک ازدواج واقعی نیست تنها یک قرار داد است تا ما به کمک ان بتوانیم عشقمان را درون قلبمان دفن کنیم. توپراک می گوید اما من چیزی راجع یشین نمی دانم.اگر درخواست مرا فبول کنی یشین هم مجبور می شود مرا فراموش کند و به دنبال زندگی اش برود. توپراک می گوید اما من همین امروز طلاق گرفتم و چنار می گوید مسئله ای نیست و من با وکیلم صحبت می کنم که همین جا عقد کنیم و به عنوان زن و شوهر به استانبول برویم.

یشین بیچاره لباس عروس خودش رو هم دوخته که چنار و توپراک به ویلا می ایند. یشین با لباس عروس پیش چنار می اید و می گوید من اماده ازدواجم ببین حلقه هم خریدم ولی چنار میگه من ازدواج کردم اینم همسرمه توپراک. یشین کپ می کنه میگه امکان نداره و لی چنار میگه من تو یک نگاه عاشقش شدم و باهاش ازدواج کردم اما یشین می گه من دست از سر تو برنمی دارم چون می دونم قلب تو به عشق من میزنه. از طرفی توپراک می گه یه دختر به نام نازلی داشته که می میره و بعد از بچه یوسف به نام روزگار مواظبت می کنه و چنار لاله رو بهش نشون میده و می گه امیدوارم لاله رو به اندازه دخترت دوست داشته باشی.

ریحان به یشین می گه که توپراک و چنار با هم نمی خوابن و تو هنوز شانس داری از طرفی یشین هم همش توپراک رو مسخره می کنه و می گه دختر دهاتی خودتو چند فروختی؟ از طرفی خبرنگار ها می ایند و از چنار می پرسند که ایا واقعا با این دختر بیوه که قبلا پرستار بوده ازدواج کرده که چنار میگوید بله و توپراک رو جلوی خبرنگارا  می بوسه

+ نوشته شده توسط mozhgan در شنبه هشتم مهر 1391 و ساعت 14:20 | 4 نظر

نجیب از اینکه چنار قبول کرده با هر کسی که انها انتخاب کرده اند ازدواج کند شوکه شده و به چنار می گوید تو مجبور نیستی که ازدواج کنی و از سر لجبازی یا اجبار خودت را به دردسر بیاندازی ولی چنار می گوید که من مطمئنم که این ازدواج به صلاح من است و اقبال هم از تصمیم او حمایت می کند.

عمه اش ذوق می کند و می گوید این بار می خواهم عروسی باشکوهی بگیرم که چنار می گوید بهتر است عروسی در خانه باشد . عمه می گوید می خواهی همین امشب برات عروسی بگیرم چنار تعجب می کنه و می گه اول باید عروس را از قیصریه شهرمان بیاورید. عمه می گوید همه چیز را به من بسپار. چنار می گوید عمه من تنها یک چیز می خواهم این که موضوع این ازدواج بین ما بماند . عمه می گوید تو نمی خواهی بدانی عروس کیه و چنار می گه اهمیتی نداره.

زمرد به اتاق یشین می ره و یشین رو با لباس مهمونی می بینه که خوابیده یشین ناراحته و زمرد می گه بزار من بهت کمک کنم اما یشین کمک زمرد رو قبول نمی کنه. از طرفی عمه با زهرا صحبت می کنه و اون کلی ذوق می کنه که قراره با چنار عروسی کنه.

از طرفی زمرد با نجیب صحبت می کنه و میگه یشین و چنار هم رو دوست دارن و این عادلانه نیست که اونها رو از هم جدا کنیم ولی عمو می گه چنار با میل خودش عمل می کنه و تنها کسی که مجبور به ازدواج شده منم.

ریحان در شرکت به سراغ یشین می ره و می گه ارایشگرت برای امشب وقت داره چند نفر رو درست کنه که یشین می گه چه خبره می گه امشب یه جشن داریم که چنار هم توش هست. یشین کنجکاو می شه پیش مادرش می ره اما اون چیزی نمی گه و یشین خودش می فهمه که امشب مراسم ازدواج زهرا و چناره. اما اون نمی دونه مکانش کجاست و این رو باید از ریحان بپرسه.

یشین میره اتاق چنار و بهش میگه میخوای ازدواج کنی و جرات نکردی به عشقت اینو بگی چنار می خواد فرار کنه که یشین می گه پس چرا فرار می کنی بگو که می خوای ازدواج کنی و چنارمیگه اره و به تو ربطی نداره از زندگی من برو بیرون.

 از طرفی یشین می ره سراغ زهرا و می گه چه خوشگل شدی و چرا می خوای با مردی ازدواج کنی که دوستت نداره و تو اونو به خاطر پولش می خوای و زهرا میگه چون چنار می خواد من باهاش ازدواج می کنم. اون عاشق منه ولی میخواد ازت استفاده کنه تا از من فرار کنه خواهش می کنم عشق منو نگیر.

و زهرا با این حرفها از ازدواج منصرف می شه از طرفی نجیب عصبانی می شه و فکر می کنه زمرد عروسی رو بهم زده ولی زمرد قسم می خوره این کار رو نکرده. از طرفی چنار برای نامزدی دوستش یوسف به قیصریه می ره و اتفاقات زیادی در قیصریه در راهه

+ نوشته شده توسط mozhgan در شنبه هشتم مهر 1391 و ساعت 13:48 | نظر بدهید

نجیب از بیمارستان مرخص می شه و در خانه از زمرد می پرسه دخترت نیومده و زمرد می گه نه و فکر می کنم با چناره . نجیب می گه اونها دوستان خوبی می تونن برای هم باشن. زمرد می خنده و میگه اونا بیشتر از یه دوستن و یشین عاشق چناره ولی نجیب ناراحت می شه.

یشین به مادرش زنگ می زنه و خیلی خوشحاله و به مادرش می گه که چنار هم اونو دوست داره و شب رو با اون گذرونده. مادرش می گه یه شب کافی نیست از طرفی چنار به خونه اشون بر می گرده و یشین رو تنها می گذاره.اون پیش لاله کوچولو می ره و می گه قول می دم که دیگه تنهات نزارم .

عموی چنار بهش پیشنهاد مدیریت شرکت رو می ده و چنارهم قبول می  کنه و بعد از مدت ها به سرکار برمی گرده.

عمه چنار به دایه لاله اعتقادی نداره و می خواد یک دایه بارای لاله کوچولو بیاره از شهرشون. اونها دو خواهر هستند. توپراک و حوا. توپراک بچه اش را از دست داده و دایه بچه یوسف خان شده و حالا یوسف با خواهر او حوا نامزد شده و توپراک می تواند به اینجا بیاید و از لاله مواظبت کنه.( این همون زنی است که زن دوم چنار می شود)

از طرفی عمه با زهرا بیرون می ره و زهرا را گم می کنه و به چنار زنگ می زنه تا زهرا را پیدا کنه و چنار زهرا را در حال خرید پیدا می کنه و بهش می گه کجا بوده و زهرا میگه وقتی رفته برای عمه آب بگیره عمه غیبش زده و اون سرگرم خرید شده از طرفی یشین زهرا را با چنار می بینه.

وقتی چنار با یشین به کلوپ می رن یشین به چنارمی گه دوستش داره و چنار می گه من هیچ حسی به تو ندارم و اون شب یه اشتباه بوده. می خواد چنار بره یشین یه ذره دنبالش می ره ولی بر می گرده و از لجش مشغول رقص با یه پسر می شه چنار برمی گرده و وقتی اونها را در حال رقص می بینه قاطی می کنه و می یاد یشین رو می کشه که ببره که با اون پسره دعواش می شه. در نهایت به یشین می گه که عاشقشه اما می گه این شرم اوره و اون نمی تونه راجع این عشق شرم اور بعدها به دخترش توضیح بده و بهتره اونها هم رو فراموش کنند.

چنار به خونه می ره و به مادرش می گه که حاضره با دختری که بهش معرفی می کنند ازدواج کنههههههه.

 

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه هفتم مهر 1391 و ساعت 20:59 | نظر بدهید

وقتی چنار می فهمه عمه اش براش زن پیدا کرده قاطی می کنه و می گه هنوز عاشق لاله است و نمی خواد ازدواج کنه. عمه می گه تو به خاطر بچه ات باید زندگی کنی و از این حرف ها . اما چنار گوش نمی ده و میره.

از طرفی مهمت شوهر ریحان با اون منشی دعواش میشه چون ریحان می خواد باردار بشه و مهمت نمی خواد اونو ترک کنه و منشی هم می گه با این وضعیت نمی تونه ادامه بده.

یشین و زمرد با هم حرف می زنند یشین می خواهد بداند چرا چنار ناراحت است و زمرد می گوید انها تصمیم گرفته اند که چنار ازدواج کند. یشین شوکه می شود. یشین می گه حتما می خوان چنار را به شهرشون ببرن و همون جا ترتیب ازدواجشونو بدن. زمرد می گه نه عروس اونها همون دختری که با عمه از شهرشون اومده. یشین قاطی می کنه و می گه همون دختری که شبیه خدمتکاراست منظورش زهرا است. یشین می گه من همه چیزو به چنار می گم اما مادرش می گه احمق نشو و بزار من بهت کمک کنم.

یشین برنامه یه سفر رو می چینه که با چنار برن و غواصی کنن و در کنار ساحل باشن چنارم قبول می کنه که باهاش بره.

نجیب سکته قلبی میکنه و میره بیمارستان اما یشین سفرشون رو کنسل نمی کنه و توی قایق چنار رو می بوسه و می گه عاشقشه

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه هفتم مهر 1391 و ساعت 20:28 | نظر بدهید

نجیب و اقبال راجع ازدواج نجیب با هم صحبت می کنند و اقبال به زمرد حسودی می کند چون اندو به هم نزدیک تر شده اند.

آتش به شدت گسترده شده و اتش نشان ها این ریسک را نمی کنند که بدرون خانه بروند در این هنگام یشین خود را به درون اتش می اندازد و چنار را نجات می دهد. چنار به بیمارستان می رود و وقتی یشین را کنارش می بیند می گوید ارزو داشتم که مرده بودم و کسی مرا نجات نمی داد. نجیب و اقبال و زمرد و اکرم به بیمارستان می ایند. اکرم دایی لاله می گوید او هم وقتی همسر و فرزندش را از دست داده بود همچین حالتی داشت و اینکه او نباید خودش را اذیت کند.

خواهر بزرگ نجیب دختری به نام زهرا را انتخاب کرده تا چنار با او ازدواج کند تا به وسیله این ازدواج چنار لاله را فراموش کند. همه می گویند که چنار با این ازدواج موافقت نخواهد کرد.

اکرم به چنار می گوید  که یشین جان او را نجات داده و چنار می رود از او تشکر می کند.

یشین همش خودش را به چنار می چسباند مادرش به او می گوید تو خیلی زرنگی تنها کسی که می تواند غم یک مرد را کم کند یک زن است و تو خیلی خوب این کار را می کنی. یشین می گوید که خیلی چنار را دوست دارد و هیچ مانعی سر راهش نمی بیند . یشین می خواهد چنار را به سینما ببرد که عمه اش مانع می شود و به چنار میگوید که تو یک دختر داری و برای نگه داری از او باید ازدواج کنی ان هم با زهرا

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه هفتم مهر 1391 و ساعت 14:0 | یک نظر
داستان به شیش ماه بعد می ره چنار خودشو در کلبه ای زندانی کرده و هر روز سر مزار لاله میره از طرفی اصلا دخترشو نمی بینه و حتی در اغوش نمی کشه.

اقبال همش به نجیب می گه که زمرد رو طلاق بده اما نجیب می گه زمرد پول زیادی برای طلاق می خواد و ممکنه نوه ات هم از تو بگیره و اقبال می گه غیر ممکنه.

از طرفی ریحان برای اینکه ازدواجش رو نجات بده می خواد دوباره حامله بشه.

یشین هم که هر روز پیش چناره و به اصطلاح می خواد دلداری اش بده.

از طرفی چنار میخواد خونه را به اتش بکشه و خودش رو بکشه در حالی که عکس لاله در دستاشه که زمرد می فهمهههههههههه.

+ نوشته شده توسط mozhgan در پنجشنبه ششم مهر 1391 و ساعت 23:14 | 4 نظر
وقتی لاله دنبال چنار می ره تا همه حقیقت را راجع نجیب بهش بگه تصادف می کنه. چنار تصادف ماشین لاله رو می بینه و وقتی آمبولانس می اید کلی جیغ و داد می کنه. یشین به مادرش زنگ می زنه اما مادرش جواب نمی ده پس به اتاق مادرش می ره و میگه لاله تصادف کرده و حالش بحرانی است.

لاله به ای سی یو می ره چون تو کما است و دکتر ها می گن یا لاله زنده می مونه یا دخترش چنار می گه لاله رو زنده نگه دارین اما دیگه دیر شده بچه لاله بدنیا می اید ولی لاله می میرد.

این قسمت خیلی سوزناکه من فیلم قسمت مرگ لاله رو تو یو توب دیدم و واقعا اشک  آدمو در می اره.

+ نوشته شده توسط mozhgan در پنجشنبه ششم مهر 1391 و ساعت 23:1 | نظر بدهید
همه از خبر ازدواج زمرد و نجیب شوکه شده اند. همه تعجبشون را ابراز می کنند. کرم می گه چطوری می خوای با مامانم ازدواج کنی وقتی اون زندانه؟ نجیب می گه اون گردنبند غیر قانونی خریداری نشده و من این رو ثابت می کنم. لاله به نجیب ازدواجشون رو تبریک می گه و همه تعجب می کنند. لاله و چنار مدام سر این موضوع بحث می کنند . چنار پیش عمویش می رود اما عمو چیزی به او نمی گوید.

فردای ان روز عکس بوسه یشین و چنار در روزنامه است و لاله وقتی عکس را می بیند قاطی می کند و داد و هوار سر یشین و چنار می کند و می گوید تو همین طور که دوست پسر مادرم را گرفتی می خواهی شوهر مرا هم بگیری. یشین مظلوم بازی در می اورد و وسایلش را جمع می کند و به هتل می رود. چنار به دنبال یشین به هتل می رود و یشین به چنار می گوید که لاله تعادل روحی ندارد و قبلا هم که با یک پسر دوست بوده بعد از مدتی او را ول کرده . و می گوید لاله از تو خسته شده و دارد بهانه می گیرد.

روز عروسی زمرد و نجیب می رسد نجیب نمی خواهد مراسم بگیرد اما زمرد کلی مهمان دعوت می کند. زمرد و نجیب دعوا می کنند و زمرد می گوید اگر با من ازدواج نکنی همه چیز را به چنار می گویم. چنار با یشین به مراسم می اید. لاله و چنار باز با هم بحث می کنند و چنار می گوید عشق ما رو به پایان است و می رود . لاله دنبالش می دود و به نجیب می گوید همه چیز را به چنار خواهد گفت.

+ نوشته شده توسط mozhgan در سه شنبه چهارم مهر 1391 و ساعت 13:38 | 6 نظر
لاله با چنار داره راجع عموش صحبت می کنه و می خواد چنار بپذیره که عموش در دستگیری مادرش دست داشته. ولی چنار به لاله می گه که چقدر عموش براش مهمه و این که اون مثل لاله در کنار پدرش بزرگ نشده.

از طرفی زمرد داره نجیب را تحریک می کنه که باهاش ازدواج کنه.

چنار میگه پدرش خیلی خشن بوده و چنار می ترسیده با اون تنها باشه اگه چنار اشتباهی می کرد اون رو کتک می زده و حتی مادرش را به کتک می گرفته . یه روز که چنار چیزی رو شکسته پدرش به شدت اون رو به باد کتک گرفته و عموش اون رو نجات داده در حالی که اون غش کرده بوده به همین خاطر عموش براش خیلی مهمه.

از طرفی نجیب به اقبال میگه که زمرد از راز انها باخبر شده و او را تهدید کرده اقبال به دیدن زمرد می ره و کلی با هم کل کل می کنن. عمو می گه من همه چیزو به چنار میگم اما اقبال می گه با این کار هم منو از دست می دی هم چنارو پس با زمرد ازدواج کن.

از طرفی یک نفر فیلم ان بوسه را بدست اورده و از چنار باج می خواهد چنار پول را می دهد و یشین فیلم را می گیرد و می گوید خودم می خواهم فیلم را نابود کنم اما تصمیم می گیرد فیلم را به روزنامه ها بدهد.

از طرفی نجیب به چنار می گوید که می خواهد با زمرد ازدواج کند.

+ نوشته شده توسط mozhgan در دوشنبه سوم مهر 1391 و ساعت 22:35 | 2 نظر
باسلام خدمت دوستان عزیز خلاصه ای جدید از سریال لاله را براتون می گذارم . دوستانی که انگلیسی اشان خوب است اگر به فیس بوک سری بزنند خلاصه قسمت های لاله را می توانند ببیند. و دوستانی که انگلیسی اشان خوب نیست من یک سری از خلاصه ها را در وب می گذارم.

لاله وقتی می فهمد که خانواده شوهرش پدرش را تهدید کرده اند بسیار ناراحت می شود و غش می کند او چنار را مقصر می داند. لاله فکر می کند که ازدواج چنار با او یک نقشه بوده است.

لاله به یشین می گوید که مادرش و چنار مقصر مرگ پدرش هستند و ازدواج انها دروغی بیش نبوده. یشین تعجب می کند. و می گوید من اول هم به این عشق شک داشتم چطور در عرض چند روز به تو نزدیک شد و با تو ازدواج کرد همه دروغی بیش نبوده و شاید خرید تابلو راهی برای نزدیک شدن به تو بوده است.

مادر لاله وارد می شود و لاله می گوید من دیگر تو را مادرم نمی دانم تو باعث خودکشی پدرم شدی و از این حرف ها. لاله به مادرش می گوید که چنار هم همدست تو است ولی مادرش می گوید ان موقع چنار امریکا بوده و لاله از این موضوع خوشحال می شود. لاله قاطی می کنه و می گه به مادرش که چون تو نمی خواستی رسوایی ات رو بشود من رو فروختی و سوار ماشین می شه که بره همه چیزو به چنار بگه و باهاش دعوا کنه. مادر باهاش حرف می زنه و قانعش می کنه که تقصیر چنار نیست و همه چیز تقصیر اونه.

لاله و چنار باهم خوب می شن ولی یشین می خواد فیلم اون بوسه را به لاله نشون بده و بگه اون مست بوده و چنار اون رو بوسیده و عشقشون رو خراب کنه. پس فیلم را به عنوان هدیه تولد به خواهرش می دهد.

در اخر لاله به دکتر می ره و می فهمه بچه اش دختر است به چنار می گوید و او هم می گوید که اگر قرار است دختری به زیباییی لاله داشته باشد خوشحال است و نظر خانواده اش برایش اهمیتی ندارد.

در قسمت بعد زمرد به اداره پلیس احضار می شود و او فکر می کند که همه اینها زیر سر نجیب است از طرفی اقبال و ریحان در خانه دارند به وضع زمرد می خندد که شوهر ریحان برایشان قاطی میکند. و ریحان می گوید این زن قاچاقچی است تو چرا مارا سرزنش می کنی و مهمت می گوید تو نباید از گرفتاری دیگران شاد شوی و از این حرف ها و خلاصه دعوا می کنند.

لاله با چنار دعوا می کند که چرا به اندازه کافی از مادرش دفاع نکرده و کاری نکرده که مادرش از این وضعیت نجات پیدا کند و چرا در مقابل خبرنگاران طوری حرف زده که گویی به مادرش شک دارد.

لاله کس دیگری را مامور می کند تا درباره این موضوع تحقیق کند. لاله می خواهد از نجیب شکایت کند ولی مادرش میگوید ما به او بیرون زندان نیاز داریم.

زمرد از رازی خبر دارد. نجیب با اقبال قبل از ازدواج رابطه داشته اما انها به هم بهم می زنند و افبال با برادر نجیب ازدواج می کند و در واقع چنار پسر نجیب است.

دادگاه زمرد تشکیل می شود و او همش فریاد می زند که بیگناه است و از طرفی یشین می فهمد که مهمت به ریحان خیانت می کند و از این طریق به ریحان نزدیک می شود تا به او کمک کند که از پس ان زن منشی براید.

زمرد در زندان به نجیب زنگ می زند و می گوید که از رازش باخبر است و می داند او عاشق زن برادرش بوده است. وقتی نجیب به زندان برای ملاقاتش می اید زمرد به او می گوید که می داند که با اقبال در ارتباط است و چنار پسر اوست . وقتی نجیب می گوید می خواهی در مقابل سکوتت تو را از زندان بیرون بیاورم زمرد می گوید نه تنها من را از زندان بیرون می اوری باید با من ازدواج کنی. نجیب قاطی می کند ولی زمرد می گوید چاره دیگری نداری وگرنه رازت برملا می شودددددددددددد. {چه زنیییییییی}

+ نوشته شده توسط mozhgan در یکشنبه دوم مهر 1391 و ساعت 15:32 | 3 نظر
با سلام خدمت دوستان عزیزم از این هفته تصمیم گرفتم که خلاصه سریال عمر گل لاله را براتون بگذارم . و باید خدمتان بگوییم که این خلاصه ها از فیسبوک می باشد.

زمرد و چنار با هم صحبت می کنند و زمرد از چنار تشکر می کند که هوای دو دخترش را دارد.چنار می گوید که خوشنودی لاله برایش از همه چیز مهمتر است. زمرد می گوید یشین می خواهد در شرکت تو کار کند و من می دانم که خانواده ات با این موضوع مخالف هستند. یشین همیشه به لاله حسودی می کرده و همیشه می خواسته از لاله سرتر به نظر برسد. اون هر چیزی که مال لاله است را می خواهد. چنار می گه منظورتون چیه و زمرد می گوید نگذار یشین رابطه تو و لاله را خراب کند. من نمی توانم جلو اش را بگیرم اما تو این کار را بکن.

لاله یشین را به شرکت می برد و در طول راه توصیه می کند که خوب همه چیز را یاد بگیرد.

یشین می گوید  این اولین کار من نیست و به لباس عروس دوستش اشاره می کند که دارد طراحی می کند. از طرفی بعد از ان کنفرانس مطبوعاتی همه قانع شده اند که یشین فرزند کمال تاشکیران است.

از طرفی لاله با چنار صحبت می کنه و می گه یشین لباس مناسبی سر کار پوشیده و این پشتکارش رو نشون می ده و اگر از کارش خسته بشه به زودی از این کار کنار می کشه.یشین فکر می کنه قرار اتاق داشته باشه اما مجبور می شه با بقیه در یک اتاق کار کنه و زیر نظر زنی به عنوان رئیس باشه که اصلا ازش خوشش نمی اید.

از طرفی مامور پلیسی که دوست عموی چنار است مسئول رسیدگی به پرونده خودکشی پدر لاله شده است.لاله در دفتر پدرش دفتری را پیدا می کند که پدرش مطالب مهمی را در ان یادداشت کرده است.

لاله از دایی اش کمک می خواهد و دایی اش می گوید که اخرین پروژه انها بر سر مناقصه ای بوده که در ان شرکت کرده اند . لاله می پرسد چه کس دیگری در این مناقصه شرکت کرده بوده و دایی اش جواب می دهد خانواده ایلگازززززززززززز

+ نوشته شده توسط mozhgan در شنبه یکم مهر 1391 و ساعت 13:14 | 2 نظر

نام: Selen Soydar

تولد: 29 دسامبر 1986

در سال 2007 ملکه زیبایی ترکیه شده و مدل و بازیگر است.

او در واقع نامزد واقعی بازیگر نقش چنار یعنی تولگان سایش من هم هست.

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه دهم شهریور 1391 و ساعت 15:26 | آرشیو نظرات

سلام دوستان من با سرچ هایی که در سایت های انگلیسی کردم یه سری خلاصه از قسمت های اخر سریال لاله پیدا کردم. شخصیت های زیادی به سریال اضافه می شوند و لاله با کمال ناباوری می میرد و چنار با خواهر لاله دوست می شود و در این میان با دختران زیادی هم رابطه دارد. واقعا حرص منو این چنار در اورده این همه قربون صدقه لاله می ره بعد می ره با خواهرش دوست می شه و به اون پیشنهاد ازدواج می ده. لاله باردار می شه و مرتب با چنار و عموش دعوا دارن. لاله تصادف می کنه دکتر می گه باید یا جون بچه رو نجات بدن یا لاله رو . چنار می گه لاله اما در حین عمل مجبور می شن بچه رو نجات بدن و لاله می ره تو کما و بعد می میره بچه دختره و اسمش رو لاله می گذارند. و وقتی لاله می میره چنار مجبور می شه خودش بچه رو بزرگ کنه. دختر دیگه ای به داستان وارد می شه به نام توپراک که اون هم عاشق چناره و یسین و توپراک سر چنار با هم رقابت دارن. مثل اینکه چنار با توپراک اول ازدواج می کنه اما یشین همیشه اویزونشونه و عکاس ها از اونا عکس می گیرن در نهایت توپراک طلاق می گیره و چنار با یشین ازدواج می کنه.

راستی طرفدار های سریال لاله باید بدونن که این سریال در شبکه جم می هم پخش می شه و جالب اینکه یک قسمت زودتر از شبکه جم تی وی پخش می شود قسمت اصلی ساعت 9 شب و تکرار هایش ساعت 2 شب و 11 صبح است

+ نوشته شده توسط mozhgan در پنجشنبه نهم شهریور 1391 و ساعت 14:22 | آرشیو نظرات

نام: Serenay Sarikaya

تولد: 1 جولای 1991 در آنتالیای ترکیه

او ملکه زیبایی ترکیه در سال 2010 شده و مدل و بازیگر معروفی می باشد.

او نتوانست در مسابقه ملکه زیبایی جهان شرکت کند زیرا زیر 18 سال بود اما در مسابقاتی که در چک برگزار می شد شرکت کرد و سوم شد.

 

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه بیست و هفتم مرداد 1391 و ساعت 16:25 | آرشیو نظرات

نام :  Emina Johovic Sandal

تولد: 15 ژانویه 1982 در صربستان

او خواننده ای در صربستان بوده و بعد از ازدواج با خواننده معروف ترکیه مصطفی سندل به امینا سندل تغیر نام داده.

او در سال 2002 با گروه بوسنی در مسابقه یورو ویژن شرکت کرده و در سال 2010 با گروه صربی در یورو ویژن شرکت کرده و او یکی از خواننده های معروف در یوگوسلاوی سابق بوده

 

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه بیست و هفتم مرداد 1391 و ساعت 16:13 | آرشیو نظرات
نام: Hatice Aslan

تولد: 1962  در ترکیه

شغل : بازیگر و کارگردان

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه بیست و هفتم مرداد 1391 و ساعت 15:35 | آرشیو نظرات

نام: Tolgahan Sayisman

تولد: 17 دسامبر 1981 در ترکیه

شغل: مدل و بازیگر

او بهترین مدل جهان در سال 2004 شده است.

قد او 187 است و طرفدار تیم فنرباغچه ترکیه است.

جدیدا او عاشق بازیگر ترکیه ای سلن سویدر شده و به نظر می رسد که انها قصد ازدواج دارند.

+ نوشته شده توسط mozhgan در جمعه بیست و هفتم مرداد 1391 و ساعت 15:27 | آرشیو نظرات

خانواده ایگیز یک خانواده بسیار معروف و ثروتمند در ترکیه هستند. سینار تنها پسر این خانواده بسیار خوش قیافه و موفق است. او همیشه به مادر و دایی اش که بسیار سنتی هستند احترام می گذارد. از طرفی خانواده تاسکیران هستند که بسیار مدرن و از ثروتمندان ترکیه هستند که بعد از مردن مرد خانواده برشکست می شوند. از سویی یاقوت خانم زن خانواده بسیار مغرور است و سعی در حفظ وجاهت اجتماعی اش دارد . او دو دختر دارد لاله و یاسیم. سینار و لاله عاشق هم می شوند و پنهانی با هم ازدواج می کنند. دو خانواده بعد از فهمیدن این موضوع به مخالفت و دشمنی با یکدیگر می پردازند. حال باید دید که ایا این دو واقعا برای هم ساخته شده اند و تا آخر می توانند با هم بمانند یا نه.

این سریال محصول سال 2010 ترکیه است و 50 قسمت دارد که احتمالا در جم 100 قسمت می شود. بازیگران خوش قیافه ای در این سریال بازی می کنند از بهترین مدل مرد ترکیه گرفته تا زن مصطفی سندل در نقش لاله و همچنین ملکه زیبایی ترکیه در سال 2010 که نقش خواهر لاله را بازی می کند.

  نظرات ()
مطالب اخیر ورود به سامانه نماد علمی کاربردی ورود به سامانه سجاد ورود به سامانه نماد کتاب منشور ملل متحد لیلی رضوی طوسی مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون ارشد ۹۶ ورود به سامانه سجاد انتخاب واحد و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهلت ثبت نام انتقال دانشجو انتخاب واحد علمی کاربردی تسلیت دانشگاه جامع علمی کاربردی به خانواده رفسنجانی
کلمات کلیدی وبلاگ علمی کاربردی (٥٩) دانشگاه علمی کاربردی (٢٤) دانشگاه جامع علمی کاربردی (٢٠) جامع علمی کاربردی (۱٤) ثبت نام (۱۳) علمی کاربردی واحد 13 (۱۱) دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۱٠) واحد 13 علمی کاربردی (۱٠) وبلاگ واحد 13 (٩) دانشگاه (٩) دانشجو (٧) سامانه جامع آموزشی دانشگاه علمی کاربردی (٧) روابط عمومی (٦) انتخاب واحد (٦) سید سروش دزفولی (٦) سروش دزفولی (٦) آسیه بهبودی (٥) کاخ گلستان (٥) کارشناسی ارشد (٥) uast (٥) سامانه سجاد (٥) سعید میرشاهی (٥) سامانه سجاد و نماد (٥) اردلان مقیم اسلام (٥) سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی (٤) استاد سعید میرشاهی (٤) وبلاگ علمی کاربردی واحد 13 (٤) علی جاویدمهر (٤) دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 13 (٤) uast13 (٤) دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 1 (٤) آدرس دانشگاه های علمی کاربردی (٤) استاد اردلان مقیم اسلام (٤) گلستان کاخ (٤) ورود به سامانه نماد (٤) کاخ زیبای گلستان (۳) ورود به سامانه سجاد (۳) موزه گلستان (۳) استاد آسیه بهبودی (۳) استاد بهبودی (۳) سیاوش دانیالی (۳) وبلاگ دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۳) اردشیر لارودی (۳) آدرس دانشگاه علمی کاربردی (۳) uastacir (۳) uast13com (۳) زهرا ملکی دوست (۳) کارت ورود به جلسه (۳) دریافت کارت ورود به جلسه (۳) جامعه شناسی (۳) خبرنگاری (۳) روابط بین الملل (۳) برنامه هفتگی (۳) ازدواج دانشجویی (۳) ثبت نام علمی کاربردی (۳) دکتر جاوید مهر رئیس دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۳) سامانه سجاد علمی کاربردی (۳) واحد 13 (۳) دکتر علی جاوید مهر (۳) سامانه آموزشی (نماد) (۳) میرشاهی سعید (۳) سعیده حاج علی (۳) علیرضا آل قیس (۳) آل قیس (۳) بهبودی آسیه (۳) استاد علی میرزایی پور (۳) ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی (٢) علی میرزایی پور (٢) کارشناسی روابط عمومی (٢) مقیم اسلام اردلان (٢) مقیم اسلام (٢) استاد سعید محمدی پور (٢) زمان انتخاب واحد ترم جدید (٢) سجاد و نماد (٢) سامانه نماد (٢) پروین نورانی آسیا بر (٢) سعید محمدی پور (٢) استاد سهیلا ابراهیم پور ابیازنی (٢) سهیلا ابراهیم پور ابیازنی (٢) دانشگاه جامع علمی (٢) نورانی آسیا بر (٢) استاد سعیده حاج علی (٢) نماد علمی کاربردی (٢) طریقه انتخاب واحد علمی کاربردی (٢) http://uast13persianblogir/ (٢) استاد سید محمد هاشمی مطهر (٢) سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی (٢) مشاهده نمرات (٢) وبلاگ و سایت واحد 13 (٢) سید محمد هاشمی مطهر (٢) استاد میرشاهی (٢) علوم ارتباطات اجتماعی (٢) حسن روحانی (٢) فتحعلی شاه (٢) مقاله نویسی (٢) حاج علی (٢) زبان انگلیسی (٢) روان شناسی (٢) دانلود کتاب (٢) جنگ روانی (٢) خلاصه کتاب (٢) کارشناسی (٢) اسکینر (٢) برنامه امتحانی (٢) کتاب (٢) تعریف (٢) کنکور (٢) تبلیغات (٢) رسانه (٢) ادوارد دمینگ (٢) جامعه شناسی تبلیغات (٢) روزنامه‌نگاری (٢) دمینگ (٢) ثبت نام کارشناسی ارشد (٢) ثبت نام دانشگاه (٢) میرشاهی (٢) تدریس موفق (٢) ارتباطات بین الملل (٢) آدرس مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران (٢) الهام حیرت سجادی (٢) استاد سیاوش دانیالی (٢) آدرس کاخ گلستان (٢) استاد سید سروش دزفولی (٢) بازدید از کاخ زیبای گلستان (٢) دزفولی سروش (٢) لارودی اردشیر (٢) استاد اردشیر لارودی (٢) بازدید از کاخ زیبای گلستان(7) (٢) استاد گل احمدی (٢) ابراهیم عزیزیان (٢) استاد ابراهیم عزیزیان فام (٢) ابراهیم عزیزیان فام (٢) حسن گل احمدی (٢) سامانه نماد:ورود به سامانه نماد (٢) سامانه ورود به سجاد (۱) ورود به سامانه نماد علمی کاربردی (۱) گل احمدی حسن (۱) استاد گل احمدی از دیار کردستان (۱) تخت فتحعلی شاهی (۱) بازدید از کاخ زیبای گلستان(6) (۱) بازدید از کاخ (۱) کاخ زیبا (۱) رونمایی از وب سایت همایش (۱) دکترین هویج و چماق (۱) پلیس خوب، پلیس بد (۱) مکانیسم ماشه (۱) گرایش روزنامه‌نگاری و خبر نگاری : (۱) روزنامه‌نگاری و خبر نگاری (۱) 94-95 (۱) زمانبندی انتخاب واحد (۱) زمانبندی انتخاب واحد نیمسال (۱) سال تحصیلی 95-94 (۱) مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی فنی‌و حرفه‌ای دانشگ (۱) ثبت نام دوره‌های کاردانی فنی‌و حرفه‌ای (۱) روابط عمومی ها، رسانه های نوین یا استعمار نوین؟! (۱) تعریف روابط عمومی (۱) رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی (۱) ارشد علمی کاربردی (۱) کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی (۱) کارشناسی ارشد خبرنگاری بین المللی (۱) خبرنگاری بین المللی (۱) بررسی ۷ برنامه درسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی (۱) درس های علمی کاربردی (۱) ورود به سامنه علمی کاربردی (۱) تسلیت دانشگاه جامع علمی کاربردی به خانواده رفسنجان (۱) انتقال دانشجو (۱) انتخاب واحد و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (۱) سجاد سامانه (۱) مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون ارشد ۹۶ در اسفند ماه (۱) مهلت مجدد ثبت‌نام (۱) کتاب منشور ملل متحد (۱) لیلی رضوی طوسی (۱) دانلود رایگان کتاب منشور ملل متحد لیلا رضوی طوسی (۱) استاد محمد احمدی (۱) عزیزیان فام (۱) تصاویر استاد گل احمدی (۱) گل احمدی (۱) نسرین آقا ملا (۱) انتخاب واحد آخر! (۱) رشته کاردانی تاکسیرانی (۱) ثبت نام کارشناسی حرفه ای (۱) ثبت نام کارشناسی (۱) ثبت نامدانشگاه جامع علمی – کاربردی (۱) جلسه توجیحی درس کارورزی (۱) تالار خوارزمی (۱) ثبت نام عمره دانشگاهیان (۱) ثبت نام حج عمره دانشگاهیان آغاز شد (۱) حج عمره دانشگاهیان (۱) سی ثانیه پای صحبت برایان تریسی (۱) کاربرد قانون 20/80 پارتو (۱) پارتو 8020 (۱) برنج ایرانی و برنج ژاپنی! (۱) اتحاد و کار گروهی (۱) ژاپن درسی از استاد ژاپنی (۱) سندروم شکنجه (۱) آیا می دانید شکنجه خاموش چیست؟ (۱) بهنوش محتشمی (۱) استاد بهنوش محتشمی (۱) محتشمی بهنوش (۱) انتخاب واحد 94-93 (۱) شرایط و زمانبندی انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی (۱) محمدی پور سعید (۱) توریست ها و جهانگردان خارجی (۱) کاخ زیبا و تاریخی گلستان (۱) داستان زیبای شیر و خرگوش کاخ گلستان (۱) داستان زیبای شیر و خرگوش (۱) روابط عمومی و ارتباطات (۱) kakh golestan (۱) آی سی تی چیست؟ (۱) هفته روابط عمومی و ارتباطات (۱) حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی (۱) تصاویر جدیدتر استاد بهبودی (۱) استاد لارودی (۱) تصاویر جدید استاد اردشیر لارودی (۱) نکته مهم در تدریس موفق (۱) از دهکده جهانی تا خانواده جهانی (۱) خانواده جهانی (۱) استاد سروش دزفولی (۱) داستان غم انگیز پایان گوبلز (۱) خودکشی گوبلز (۱) دکتر جوزف گوبلز (۱) رسانه سرد و گرم (۱) عنوان : رسانه سرد و گرم cool media and hot media (۱) رسانه گرم، مک لوهان (۱) جوامع سرد و گرم (۱) شماره های تماس ساختمان فاطمی (۱) خیابان حجاب روبروی هتل لاله (۱) دانشگاه آدرس (۱) آشنایی با افکار دمینگ deming (۱) عصاره آموزه‌های دمینگ (۱) دکتر ادوارد دمینگ (۱) فاطمه سادات نبیان (۱) استاد نبیان (۱) تصاویر ساختمان جدید در فاطمی (۱) آدرس ساختمان فاطمی (۱) آخرین عکس با استاد میرشاهی (۱) آخرین عکس بهار با استاد بهبودی (۱) به عقل آفرینان دیوانه ات (۱) هرم وارونه در رسانه (۱) تعریف هرم وارونه (۱) هرم وارونه در خبر (۱) لید و انواع آن (۱) شروع خبر: لید lead (۱) *مشخصات لید: (۱) تعریف شایعه (۱) آلپورت و پستمن (۱) روان‏شناسى شایعه (۱) نظریه گوردون آلپورت (۱) گوردون آلپورت (۱) آلپورتِ (۱) ویلیام شرام (۱) مدل ارسطو (۱) شرام لاسول (۱) مدل هارولد لاسول (۱) مک لوهان و جامعه ایرانی (۱) دیدگاه های مارشال مک لوهان (۱) انتخاب واحد تابستان سال 93-92 (۱) انتخاب واحد تابستان 93-92 (۱) شرایط و زمانبندی (۱) الفتی علی احمد (۱) رسولی آذر (۱) سالاریان رجبعلی (۱) دکتر جاویدمهر (۱) علی جاوید مهر (۱) دکتر جاویدمهر مدیری پاسخگو (۱) دکتر جاوید مهر و فاطمه سادات نبیان (۱) برنامه واحد ها و زمان و محل برگزاری کلاس ها (۱) برنامه محل برگزاری کلاس ها (۱) رجب علی سالاریان (۱) رجبعلی سالاریان (۱) سالاریان رجب علی (۱) استاد سالاریان (۱) سعید میرشاهی علمی کاربردی (۱) انواع سبکها و روشهای تبلیغات (۱) سبکها و روشهای تبلیغات (۱) تبلیغات آمریکایی (۱) تبلیغات آلمانی (۱) فرم ارزیابی اساتید (۱) elmi karbordi (۱) ترم و پودمان تابستانه (۱) عکس تیمی با استاد مقیم اسلام (۱) دریافت کارت ورود به جلسه با آرامش (۱) کارت امتحان (۱) درس جامعه شناسی تبلیغات (۱) هنر در روابط عمومی (۱) هنر مصر هنر مرگ و هنر بابلی و سومری (۱) معلمی به سبک جدید (۱) اصول تدریس (۱) 40 نکته مهم برای مطالعه بهتر، (۱) 40 نکته مهم برای مطالعه بهتر: (۱) مطالعه پیشرفته (۱) آدرس کاخ گلستان 15 خرداد ارگ (۱) موزه گلستان تهران (۱) ادامه تصاویر بازدید از کاخ گلستان (2) (۱) گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1) (۱) بازدید از کاخ زیبای گلستان(4) (۱) بازدید از کاخ زیبای گلستان(5) (۱) استاد مقیم اسلام (۱) انجمن علمی دانشجویی (۱) مشخصات کاربری آسیه بهبودی (۱) استاد خدیجه ططری (۱) مشخصات کاربری خدیجه ططری (۱) خدیجه ططری (۱) اصول گزارش و مقاله نویسی (۱) مقاله نویسی در مطبوعات (۱) مقاله‌های ساده خبری (۱) گزارش به چه معنی (۱) to report (۱) reportare (۱) قهرمان چوگان (۱) اشعار استاد دانیالی (۱) دانیالی سیاوش (۱) زندگینامه سقراط (۱) داستان مرگ سقراط (۱) برنامه امتحانی تان را بگیرید (۱) خبر رسانی به سبک اخبار ساعت 14 سیما (۱) شبکه های اینترنتی (۱) اصول طلایی (۱) تصویر جدید از استاد میرشاهی (۱) تصاویر جدید استاد اردلان مقیم اسلام (۱) تصاویر جدید استاد آسیه بهبودی (۱) قبولی آزمون (۱) خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند سهراب سپهری (۱) مشتریان خود را از دست ندهید! (۱) چت هولمز (۱) بزرگ‌ترین خطر برای روزنامه‌نگاری (۱) 24 سریال یا سناریو (۱) سروش دذفولی (۱) افکار عمومی، نیرویی نامریی (۱) دزفولی ارتباطات اجتماعی (۱) پیشگویی استاد دزفولی (۱) علمی کاربردی وبلاگ (۱) خلاصه کتاب شناخت افکار عمومی (۱) داوود زارعیان (۱) شناخت افکار عمومی (۱) جنگ روانی و افکار عمومی (۱) جامعه شناسی تبلیغات چیست؟ (۱) ارتباطات توسعه در جهان سوم (۱) استاد بیتا برارین (۱) بیتا برارین (۱) برنامه امتحانات کلیه دانشجویان (۱) برنامه امتحانات کاردانی (۱) اکرم عباسی مقانکی (۱) استاد ندا آریان مهر (۱) استاد اقتصاد (۱) واحد آموزش دانشگاه (۱) واحد 13 تهران (۱) بایگانی دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۱) بایگانی کوچک اما مرتب دانشگاه جامع علمی کاربردی مر (۱) فرهنگ و هنر تهران واحد 13 (۱) لیلی اکبری فر (۱) علی آذرنیای کماری (۱) سعادت شیرزادی (۱) شیرین الله بخش (۱) نرگس مرادخانی (۱) نظرسنجی عجله ای!! (۱) علمی کاربردی واحد13 (۱) آدرس علمی کاربردی واحد 13 47 38 (۱) آدرس تلفن علمی کاربردی (۱) آدرس تلفن علمی کاربردی واحد (۱) آدرس دانشگاه های علمی کاربردی تهران (۱) تلفن دانشگاه علمی کاربردی واحد (۱) آدرس مراکز آموزش علمی کاربردی تهران (۱) سایپا یدک سلام - کامپیوتر - کتاب - وبلاگ - موبایل (۱) برنامه هفتگی دانشجویان (۱) خبر مهم واحد 13 (۱) برنامه هفتگی کلاسها (۱) برنامه هفتگی کلاسهای علمی کاربردی واحد 13 (۱) ساختمان مرکزی (۱) خبر نگاری (۱) بی توجهی برخی مدرسان به گرانی وسایل آموزشی (۱) معلمان و دبیران برخی مدارس (۱) عزت الله پوریانuast (۱) آدرس دانشگاه علمی -کاربردی واحد 13 (۱) آدرس واحد 13 خیابان زرتشت (۱) اکرم عباسی (۱) استاد معصومه مولایی (۱) معصومه مولایی (۱) لیلی اکبری فر شهناز اسدیان (۱) معصومه مولایی استاد زبان و ادبیات فارسی (۱) اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور (۱) آخرین مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی پودمانی (۱) wwwuastacir (۱) آدرس مراکز علمی کاربردی (۱) تصاویر استاد اکرم عباسی (۱) هدیه خانم نبیان توسط استاد دانیالی (۱) فاطمه سادات نبیان (۱) عزت ا پوریان (۱) عزت اله پوریان (۱) نمایی از کافی نت دانشگاه با سرعت عالی! (۱) نمایندگان و بازاریابان خدمات بیمه ای سایپا (۱) آدرس نمایندگی های معتبر سایپا (۱) http://wwwsaipayadakorg/home (۱) uast13ir (۱) http://wwwuast13com/ (۱) دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد (۱) خلاصه سریال عمر گل لاله (۱) http://uast38com/ (۱) میر رضی الدین آرتیمانی (۱) اطلاعیه دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر (۱) مخصوص کلیه ورودیها (۱) صندوق رفاه (۱) قابل توجه دانشجویان محترم واحد 13 (۱) پذیرش بهمن ماه از هم اکنون آغاز شد (۱) وسایل ارتباط جمعی (۱) روش های نوین تدریس (۱) فریدون وردی نژاد (۱) تاکسیرانی (۱) ارزیابی اساتید (۱) تعطیلی مدارس (۱) پذیرش دانشگاه (۱) امور فرهنگی (۱) نظریه های ارتباط جمعی (۱) آزمون ارشد (۱) منشور ملل متحد (۱) ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (۱) هویج و چماق (۱) الوین تافلر (۱) آزمون کنکور (۱) سرفصل دروس (۱) دانشجویان دختر (۱) جامعه ایرانی (۱) روز معلم مبارک (۱) مدیریت خانواده (۱) امپریالیسم خبری (۱) فرهنگسرای فناوری (۱) hyundai (۱) تبلیغات تجاری (۱) کاخ موزه (۱) دانشجویان کاردانی (۱) اعتراض به نمرات (۱) شورای حل اختلاف (۱) سالاریان (۱) محمود سریع القلم (۱) رشته های کارشناسی (۱) رضی الدین آرتیمانی (۱) تلخیص کتاب (۱) تبریک روز معلم (۱) کارنامه کارشناسی ارشد (۱) انواع آمار (۱) اصول طلایی مشتری مداری (۱) فرم نظرسنجی (۱) سید محمود موسوی (۱) امپریالیسم رسانه ای (۱) حقوق ثبتی (۱) الهی به مستان میخانه ات (۱) اصل پارتو (۱) حسین قندی (۱) اصول روابط بین الملل (۱) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی (۱) alvin toffler (۱) مدرسان (۱) نرم افزارهای حسابداری (۱) علمی کاربردی (۱) ثبت نام کنکور سراسری (۱) علم آمار (۱) وام دانشجویی (۱) محمد احمدی (۱) روابط عمومی الکترونیک (۱) برنامه ریزی فرهنگی (۱) جملات زیبا بزرگان (۱) دیپلماسی رسانه ای (۱) هرم وارونه (۱) golestan (۱) اعتراض به نمره (۱) sanjesh (۱) شرام (۱) شکنجه خاموش (۱) 80 نکته مهم در تدریس موفق (۱) روابط عمومی مدرن (۱) ثبت نام حج عمره (۱) قاجار (۱) شکسپیر (۱) کنکور سراسری (۱) افکار عمومی (۱) کلاس (۱) علامه طباطبایی (۱) تابستان (۱) روز معلم (۱) ict (۱) کنکور ارشد (۱) انتخاب رشته (۱) جامعه اطلاعاتی (۱) مدیریت فرهنگی (۱) ایدئولوژی (۱) سنجش (۱) فن آوری اطلاعات و ارتباطات (۱) ارتباطات سیاسی (۱) توریست (۱) نمونه سوالات (۱) آزمون (۱) نتایج (۱) ایرنا (۱) ارتباط (۱) حسابداری (۱) ضرب المثل (۱) نظرسنجی (۱) ارتباطات (۱) شایعه (۱) کنش (۱) آمریکا (۱) الکترونیک (۱) استاد (۱) روش تحقیق (۱) کشاورزی (۱) دانشجویی (۱) فراخوان (۱) توسعه (۱) اجتماعی (۱) خانواده (۱) ازدواج (۱) هنر (۱) دانشگاه آزاد (۱) همایش (۱) فناوری اطلاعات (۱) کاربردی (۱) گرافیک (۱) ثبت نام کنکور (۱) بازدید (۱) خبر رسانی (۱) حج عمره (۱) گلستان (۱) فساد (۱) کاردانی (۱) سوال (۱) اساتید (۱) زندگی (۱) تدریس (۱) سال نو مبارک (۱) گوبلز (۱) اقتصاد ژاپن (۱) زوج خوشبخت (۱) کاظم زاده (۱) عشق و ازدواج (۱) سریع القلم (۱) ملل (۱) غفاری (۱) پیام نور (۱) برایان تریسی (۱) بختیاری (۱) چوگان (۱) دهکده جهانی (۱) پارتو (۱) اطلاعیه ها (۱) نماد (۱) فیلسوف (۱) کارورزی (۱) پذیرش (۱) بنیاد شهید (۱) ترم تابستان (۱) ماهاتما گاندی (۱) برنامه امتحانات (۱) ویلیام جیمز (۱) ناصرالدین شاه (۱) عملیات روانی (۱) فقر فرهنگی (۱) پرداخت (۱) حقوق بین الملل (۱) مهلت ثبت نام (۱) پایان نامه (۱) کاردانی به کارشناسی (۱) میراسماعیلی (۱) حذف کنکور (۱) شهریه (۱) تئوری آشوب (۱) سجاد (۱) مطبوعاتی (۱) سبد کالا (۱) عشق و سیاست (۱) ارتباط جمعی (۱) دانشجویان کامپیوتر (۱) موزه هنرهای معاصر (۱) مک لوهان (۱) تابستانه (۱) مارشال مک لوهان (۱) متغیر (۱) اهمیت تبلیغات (۱) بهبودی (۱) جامعه آماری (۱) سقراط حکیم (۱) نوام چامسکی (۱) 16 آذر روز دانشجو (۱) آی سی تی (۱) غیرحضوری (۱) نظریه های جامعه شناسی (۱) حیاط زیبای ساختمان ملایی (۱) فقر فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها (۱) فقر فعالیت‌های فرهنگی (۱) بودجه فرهنگی (۱) روزت مبارک استاد (۱) استاد بی بی سادات میراسماعیلی (۱) بی بی سادات میراسماعیلی (۱) سادات میراسماعیلی (۱) استاد فاطمه مدیری (۱) فاطمه مدیری (۱) استاد فرهاد فتاحی (۱) فرهاد فتاحی (۱) استاد فرهاد فتاحی استاد آمار و ارقام (۱) فرهاد فتاحی کاربرد آمار در علوم اجتماعی (۱) استاد فاطمه مدیری استاد روش تحقیق (۱) فاطمه مدیری استاد روش تحقیق (۱) استاد بتول شاهینی (۱) بتول شاهینی (۱) بتول شاهینی تربیت بدنی (۱) بتول شاهینی علمی کاربردی (۱) معرفی مدرسان واحد فرهنگ و هنر (۱) استاد هاشمی مطهر قاری قرآن (۱) رزومه دکتر فاطمه مدیری (۱) دکتر فاطمه مدیری (۱) فاطمه مدیری علمی کاربردی (۱) دوره آموزشی روش تحقیق (۱) تحقیق روش تحقیق (۱) دوره آموزشی روش تحقیق : (۱) ایمیل استاد سید محمد هاشمی مطهر (۱) ایمیل فاطمه مدیری (۱) حذف کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی (۱) کارت ورود به جلسه علمی کاربردی (۱) طریقه ارسال تحقیق با استاد (۱) طریقه ثبت نام و ایجاد کاربری در سایت دانشگاه (۱) تصاویر بزرگداشت مقام استاد (۱) بزرگداشت مقام استاد (۱) تقدیر دانشجویان علمی کاربردی از استادان (۱) تقدیر دانشجویان علمی کاربردی (۱) دانشجویان علمی کاربردی (۱) فهرست دانشگاه های علمی کاربردی ایران (۱) فهرست دانشگاه های علمی کاربردی کشور (۱) واحد 13 تهران uast13 (۱) واحد 38 (۱) علمی کاربردی واحد 38 (۱) فراخوان هنری (۱) علمی کاربردی واحد 13 تهران (۱) انتخاب واحد واحد13 (۱) واحد13 علمی کاربردی (۱) پایان مهلت انتخاب واحد (۱) نویسندگی و بازیگری (۱) نویسندگی و بازیگری واحد 13 (۱) سرکار خانم یاسا (۱) فراخوان علمی کاربردی (۱) دانشگاه علمی کاربردی + آدرس (۱) علمی کاربردی سامانه سجاد (۱) دانشگاه جامع علمی کاربردی سامانه سجاد (۱) علمی کاربردی uast (۱) اصول مطالعه (۱) ساختمان فاطمی (۱) قابل توجه دانشجویان علمی­ کاربردی (۱) ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی پودمانی (۱) اطلاعیه امور بایگانی - مغایرت در کارت دانشجویی (۱) مدیران گروه uast13 (۱) دبیرخانه الکترونیک دانشگاه علمی کاربردی (۱) wwwuast34acir (۱) دانشگاه علمی کاربردیواحد 34 (۱) علمی کاربردی 34 (۱) برنامه امتحانات واحد 13 علمی کاربردی (۱) برنامه امتحانات علمی کاربردی (۱) برنامه امتحانی دانشگاه علمی کاربردی (۱) برنامه امتحان علمی کاربردی واحد 13 (۱) علی جاویدمهر (۱) استاد مینا قریب (۱) مینا قریب (۱) مینا قریب دانشگاه علمی کاربردی (۱) مینا قریب دانشگاه علمی کاربردی 13 (۱) اصول گزارش نویسی (۱) پرداخت شهریه و مشاهده نمرات (۱) آدرس و تلفن مراکز آموزش علمی (۱) ارتباط با دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۱) پذیرش دانشگاه علمی کاربردی (۱) ثبت نام جامع علمی کاربردی (۱) اطلاعیه اعتراض به نمره (۱) مشاهده نمرات دانشگاه علمی کاربردی (۱) سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی تهران (۱) علمی کاربردی واحد زرتشت (۱) دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زرتشت (۱) اطلاعیه جدید دانشگاه علمی کاربردی (۱) نامه به استاد زهرا ملکی دوست (۱) سایت واحد 13 (۱) سید محمد هاشمی مطهر دانشگاه علمی (۱) سید محمد هاشمی مطهر علمی کاربردی (۱) ثبت نام بدون آزمون (۱) برنامه هفتگی علمی کاربردی (۱) علمی کاربردی واحد فرهنگ و هنر (۱) سمیه کاظم زاده (۱) استاد سمیه کاظم زاده (۱) استادسعیده حاج علی (۱) علمی کاربردی قوه قضائیه (۱) آدرس علمی کاربردی (۱) مرکز علمی ماربردی (۱) ثبت نام سال تحصیلی جدید علمی کاربردی 92-93 (۱) ثبت نام دانشگاه 92-93 (۱) دفترچه 92-93 (۱) ثبت‏نام دوره‏ کاردانی فنی و دوره‏ کاردانی حرفه‌ای (۱) علمی کاربردی 1392 (۱) ثبت‏ نام دوره‏ کاردانی فنی و دوره‏ کاردانی حرفه‌ای (۱) ثبت نام علمی کاربردی 92-92 (۱) برنامه امتحانی روابط عمومی (۱) قیس آل قیس (۱) استاد آل قیس (۱) تصاویر جدید استاد سعید میرشاهی (۱) تصاویر جدید استاد ملکی دوست (۱) ملکی دوست (۱) استاد زهرا ملکی دوست (۱) رهام جوان ترین دانشجوی ایران (۱) استاد الهام حیرت سجادی (۱) حیرت سجادی (۱) جامعه شناسی وسایل ارتباط جمعی (۱) درس ارتباط (۱) دوره چهارم (۱) بازرگان مقیم اسلام (۱) محمدی پور (۱) استاد حاج علی (۱) اسامی شاگردان ممتاز و نمونه (۱) ممتاز و نمونه علمی کاربردی (۱) عکس یادگاری با استاد (۱) استاد علیرضا آل قیس (۱) the second report on english (۱) simultaneous translation madual (۱) frost poetry (۱) محمد جواد ظریف (۱) نشست نمایندگان با جاوید مهر (۱) ثبت نام علمی کاربردی 92-93 (۱) دفترچه علمی کاربردی 92 (۱) دفترچه علمی کاربردی 92-93 (۱) دانلود دفترچه علمی کاربردی 92 93 (۱) علمی- کاربردی (۱) بازدید دانشجویان خبرنگاری از ایرنا (۱) دانشجویان خبرنگاری (۱) بازدید دانشجویان گرافیک از انتشارات پیام نور (۱) بازدید علمی کاربردی (۱) بازدید دانشجویان کاردانی حقوق ثبتی (۱) بازدید از موزه هنرهای معاصر (۱) سهیلا ابراهیم پور (۱) استاد بهنام علمی (۱) بهنام علمی (۱) استاد فرید فتحی (۱) فرید فتحی (۱) اصول علم سیاست (۱) استاد محمدی پور (۱) رضا بازرگان (۱) استاد رضا بازرگان (۱) لیست اساتید استاد راهنما و پایان نامه (۱) استاد علمی کاربردی (۱) اعلام نتایج پذیرفته شدگان علمی کاربردی (۱) علمی کاربردی 92 93 94 (۱) نتایج قبولی علمی کاربردی (۱) فهرست پذیرفته‌شدگان علمی کاربردی (۱) 92 93 1394 (۱) انواع مدل های ارتباطی (۱) سیستم جامع آموزشی سجاد (۱) سیستم سجاد (۱) دانشجویان روابط عمومی (۱) ابراهیم پور ابیازنی سهیلا (۱) فتحی فرید (۱) علمی بهنام (۱) میرزایی پور علی (۱) تجلیل از دانشجوی سخت کوش (۱) صمد نیکجو (۱) دانشگاه علمی کاربردی (۱) امپریال imperial (۱) ثبت نام ازدواج دانشجویی (۱) ارتباطات توسعه (۱) علیرضا بهمن (۱) مبانی ارتباط جمعی (۱) بهورزی (۱) پزشکی- دارویاری (۱) کاردانی بهورزی (۱) پرتال دانشگاه جامع علمی و کاربردی (۱) مهلت پرداخت وام‌های شهریه (۱) تهدید وبلاگ دانشگاه (۱) تهدید وبلاگ uast13 (۱) وبلاگ دانشگاه (۱) تمدید ثبت نام کنکور ارشد 93 (۱) کنکور ارشد 93 (۱) پذیرفته‌ شدگان نهایی آزمون دوره‌های مهندسی فناوری (۱) http://labbaikir/ (۱) عضویت دکتر پورعباس در (۱) ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی (۱) دکتر پورعباس (۱) پورعباس (۱) درآمدی برنظریه فرهنگی (۱) cultural theory an introduction (۱) فیلیپ اسمیت (۱) مبانی نظری آسیب­های اجتماعی (۱) جامعه شناسی درباره چیست؟ (۱) جامعه شناسی - آنتونی گیدنز (۱) چکیده کتاب صور بنیانی حیات دینی امیل دورکیم (۱) چکیده کتاب صور بنیانی امیل دورکیم (۱) دانلود کتاب دلبستگی و روابط اجتماعی (۱) دانلود کتاب روانشناسی خرافات (۱) دانلود کتاب ازدواج موفق (۱) جامعه شناسی آنتونی گیدنز (۱) مترجم: منوچهر صبوری (۱) نظریه کنش متقابل - نظریه های جامعه شناسی (۱) کنش متقاب (۱) سوال و پاسخ نامه جامعه شناسی (۱) مدیریت تبلیغات تجاری (۱) زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون (۱) تصاویر جدید سهیلا ابراهیم پور ابیازنی (۱) http://uast13persianblogir/post/157/ (۱) تمدید مهلت ثبت نام دوره کارشناسی (۱) تمدید مهلت ثبت نام دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته (۱) خلاصه و نقد کتاب موج سوم (۱) کتاب موج سوم (۱) دانشجوی عزیز روزت مبارک (۱) روز زیبای تفکر و آموختن، روز دانشجو مبارک (۱) فرم نظرسنجی را تکمیل کنید (۱) نظرسنجی علمی کاربردی (۱) سازمان‌ سنجش‌ اموزش‌ کشور (۱) بازدید از روابط عمومی hyundai (۱) پروین نورانی آسیابر (۱) تجلیل از استادان واحد 13 (۱) هفته پزوهش (۱) ثبت‌ نام دوره کاردانی بهمن‌ ۱۳۹۲ (۱) ثبت‌ نام پذیرش (۱) ثبت نام ازدواج دانشجویی تمدید شد (۱) مهلت ثبت نام ازدواج دانشجویی (۱) دین و روابط بین الملل (خلاصه کتاب) (۱) عنوان کتاب : دین و روابط بین الملل (۱) مرکز تحققات استراتژیک (۱) مفهوم تجاوز در حقوق بین الملل (۱) مفهوم تجاوز (۱) جنگ و تعریف تجاوز (۱) دریافت سبد کالای دانشجویان متأهل (۱) سبد کالای دانشجویان (۱) ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد 93 (۱) کارشناسی ارشد 93 (۱) پودمانی ترمی (۱) کارنامه ترم به ترم (۱) برنامه هفتگی دانشجو (۱) نحوه اعتراض به نمرات (۱) پرداخت شهریه پودمان جدید (۱) دزفولی سید سروش (۱) نتایج نهایی قبولی آزمون کاردانی ترمی (۱) دانشگاه جامع علمی‌ ـ‌کاربردی (۱) برارین بیتا (۱) اثرات رسانه ها و ظهور دوره چهارم (۱) اثرات رسانه ها (۱) تبلیغ مردم (۱) ارزیابی مدرس (۱) کارت ورود به جلسه آزمون (۱) استاد علی میرزایی پور و پسرش (۱) استاد میرزایی پور با پسر گلش (۱) اطلاعیه ثبت نام با تاخیر (۱) لیست دانشگاههای علمی کاربردی (۱) سایت دانشگاه های علمی کاربردی (۱) فهرست دانشگاه های علمی کاربردی (۱) تحلیل آزمون ارشد علوم ارتباطات اجتماعی91 (۱) آزمون ارشد علوم ارتباطات اجتماعی (۱) ادوارد هرمان (۱) سانسور و فیلتر رسانه ها در آمریکا (۱) سانسور و فیلتر (۱) مدل چامسکی (۱) اداورد هرمان (۱) فیلتر پروپاگاندا (۱) ۵ اصل «فیلتر» اخبار در رسانه‌ها (۱) دانشگاه علمی-کاربردی (۱) فرهاد فرید (۱) بازدید دانشجویان کامپیوتر (۱) بازدید دانشجویان دختر تبلیغات تجاری (۱) بازدید از پژوهشگاه علوم انسانی (۱) بازدیدهای دانشجویان واحد 13 (۱) دانشجویان واحد 13 (۱) بازدید کارشناسان روابط عمومی با استاد نورانی (۱) پروین نورانی (۱) آشنایی با نرم افزارهای حسابداری (۱) نرم افزارهای نوین حسابداری (۱) بازدید از شرکت توزیع نیروی برق (۱) بازدید دانشجویان روابط عمومی از شرکت توزیع نیروی ب (۱) جامعه اطلاعاتی و نقش آن در ارتباطات بین الملل (۱) inf ormation society (۱) نظریه ی رفتار گرایی اسکینر (۱) کاربرد نظریه ی رفتار گرایی در برنامه ریزی درسی (۱) آزمایش‌های اسکینر با کبوتر و موش (۱) برحاس فردریک اسکینر (۱) burrhus frederic skinner (۱) ارتباط سیاست با ارتباطات (۱) برقراری ارتباطات (۱) بازدید دانشجویان امور فرهنگی (۱) بازدید دانشجویان امور فرهنگی از کتابخانه شقایق (۱) کتابخانه شقایق (۱) بازدید از روابط عمومی بنیاد شهید (۱) گرایش روزنامه نگاری (۱) خلاصه کتاب : دیپلماسی رسانه ای (۱) کتاب دیپلماسی (۱) روابط بین الملل اسلامى (۱) نگاهى به اصول روابط بین الملل اسلامى (۱) زندگى اجتماعى (۱) عملیات روانی از نظریه تا عمل (۱) کتاب دین و روابط بین الملل (۱) دین و روابط بین الملل (۱) مدرسان برتر نیمسال اول (۱) اصول روابط بین الملل دکتر خاوری (۱) دکتر خاوری (۱) علی میرزائی پور (۱) دانشجوی 8 ساله علمی کاربردی (۱) اینترنت ساختمان ملایی زیر صفر (۱) سایت دانشگاه علمی کاربردی (۱)