شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز!
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز!
آرشیو وبلاگ
      دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 13 تهران (علمی کاربردی)
انواع سبکها و روشهای تبلیغات نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/۳۱

سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی

 

ورود به سامانه سجاد

سامانه نماد:

ورود به سامانه نماد

 

 

انواع سبکها و روشهای تبلیغات

-   سبک تبلیغات آمریکایی

در سبک تبلیغات آمریکایی شیوه برخورد با مخاطب مستقیم ، بی واسطه و بی پرواست . نقش مرد بسیار قوی و دارای اعتبار است و منافع فرد بر منافع گروه اولویت دارد. فرم و شکل ارایه پیام ساده و قابل فهم برای عمومی است و به طور ضمنی به مخاطب گفته می شود که چرا باید آن محصول را بخرد و شایستگی های محصول در اغلب این تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. غلو ، گزافه گویی و تاکید نیز از ویژگی های تبلیغات آمریکایی است.

2-   سبک تبلیغات انگلیسی

سبک تبلیغات انگلیسی نشان دهنده یک جامعه فوق العاده فردگراست . آگهی های تبلیغاتی معمولا بر فرد یا یک زن و شوهر تمرکز می کنند و کمتر تمرکزی بر حضور گروهی در تبلیغات دیده می شود. در این سبک نیز مرد قوی و دارای اعتبار است. در بیشتر آگهی های انگلیسی ، نسل های جدید دارای نیروی برابر و حتی بیشتر از بزرگسالان هستند. بریتانیا تنها کشور اروپایی است که در تبلیغات آن فاصله طبقاتی شناخته می شود به طوری که برخی از آگهی ها برای طبقات پایین به طور خاص ساخته و پخش می شود.

3-   سبک تبلیغات آلمانی

سبک تبلیغاتی آلمانی صریح ، بدون پرده ، بدون ابهام و با تاکید بر نیاز به سازندگی و تولیدارزش است . در سبک آلمانی بر خلاف سبک انگلیسی از شوخی و بذله گویی به ندرت استفاده می شود و بیشتر به آمار و اطلاعات و حقایق توجه می کند و پیام ها متکی بر آمار واقعی است.

4-   سبک تبلیغات ایتالیایی


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تصاویر جدید استاد دزفولی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/۳٠

تصاویر جدید استاد دزفولی

انصافا استاد دزفولی همیشه این لبخند را در چهره اش دارد و پرانرژی و با نشاط در کلاس ها حاضر می شود و دانشجو از حضور در کلاس هایش احساس خستگی نمی کند. استاد در تصویر بیلبورد نمایشگاه عکاسی مهدی تدین را تبلیغ می کند! استاد تدین هم از اساتید خوب عرصه هنر و عکاسی در دوره کاردانی بود که ما از او هم نکته ها و درس خوبی گرفیم.

 

استاد سید سروش دزفولی

افکار عمومی، نیرویی نامریی

24 سریال یا سناریو-سروش دذفولی

پیشگویی استاد دزفولی

 

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تصاویر جدیدتر استاد بهبودی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/۳٠

تصاویر جدیدتر استاد بهبودی

استاد بهبودی با شعر آمد

استاد آسیه بهبودی

 تصاویر جدید استاد آسیه بهبودی


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تصاویر استاد سالاریان نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/۳٠

تصاویر استاد سالاریان

استاد سالاریان با حضور در کلاس پیرامون مسائل کلی دانشگاه و ... صحبت می کند و از فعالیت های کاربردی دانشجوها در کشور حرف می زند.

 

 

 

رجب علی سالاریان

رجب علی

سالاریان

رشته تحصیلی:روابط عمومی

دروس تدریسی در ترم جاری:

مبانی روابط عمومی _ ارتباط با رسانه _

مبانی ارتباط جمعی_ جامعه شناسی فرهنگی _ هنر و رسانه-ارتباطات انسانی-اصول فنون مصاحبه/تبلیغات و اطلاع رسانی فرهنگی

سوابق پژوهشی و اجرایی:

مدیر نمایشگاههای کتاب استانی موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران.نویسنده مقالات متعدد در نشریات و روزنامه ها/دبیر سرویس فرهنگی هفته نامه طلای سبز/عضو انجمن روابط عمومی ایران/عضو انجمن متخصصان روابط عمومی ایران

سوابق آموزشی:

مدرس در مراکز علمی و کاربردی واحد 13.20.31.14-مدرس معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت مترو تهران-مدرس نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سمت:

استاد و مدیر گروه روابط عمومی و مدیر گروه امور فرهنگی

 

 

بازدید از روابط عمومی HYUNDAI
بازدید از روابط عمومی


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تصاویر استاد میرشاهی با دست مصدوم نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/۳٠

 

تصاویر استاد میرشاهی با دست مصدوم

 

استاد وظیفه شناس که باشی با دست مصدوم هم سر کلاس حاضر می شوی

استاد میرشاهی یکی از اساتید جدی ، باسواد و جوان کشور به شمار می رود

 تصویر جدید از استاد میرشاهی

تصاویر جدید استاد سعید میرشاهی

استاد سعید میرشاهیادامه مطلب ...
  نظرات ()
تصاویر جدیدتر استاد مقیم اسلام نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/۳٠

تصاویر جدیدتر استاد مقیم اسلام

تصاویر جدیدتر استاد اردلان مقیم اسلام

 

تصاویر جدید استاد اردلان مقیم اسلام

استاد اردلان مقیم اسلام

عکس یادگاری با استاد زبان و حقوق اساسی

 استاد اردلان مقیم اسلام :: ۱۳٩٢/۱٢/۳


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
هفته روابط عمومی و ارتباطات مبارک نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/۳٠

هفته روابط عمومی و ارتباطات مبارک

در پیامی به مناسبت گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات

روحانی: روابط عمومی‌ها باید هنرمندانه زمینه مشارکت مردم را در آبادانی کشور فراهم آورند

رئیس‌جمهور به مناسبت گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات در پیامی از روابط عمومی‌ وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی خواست با همگرایی با دیگر نقش‌آفرینان عرصه رسانه و با بکارگیری ابتکارات بدیع، قانونمند، هدفمند و هوشمند، زمینه مشارکت و حضور فعال بیش از پیش تمام مردم را در آبادانی کشور فراهم آورند.

 

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی به شرح زیر است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم

 

هفته روابط عمومی و ارتباطات نه تنها در کشور ما به‌عنوان یک مناسبت ملی نامگذاری شده است که در سطح بین‌الملل نیز مورد بزرگداشت سایر ملت‌ها و دولت‌ها قرار دارد.

 

ارزش و اعتبار این روزها برخاسته از جایگاه و نقش اساسی «مراکز روابط عمومی» سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی است که ارتباط میان مردم را به نحو شایسته‌ای با حکومت و مدیران برقرار می‌سازند. به عبارت دیگر، رابطه دو سویه ملت و دولت در سایه فعالیت‌ها و انجام تکالیف سازمانی روابط عمومی‌ها تجلی می‌یابد و اهداف، رویکردها، مسئولیت‌ها، حقوق و وظایف دولت‌ها در قبال اقشار مختلف جامعه به طور عام و خدمات و ماموریت‌های ویژه سازمان مربوطه به طور خاص منعکس می‌شود.

 

بر این باورم که روابط عمومی‌ها باید مظهر و بازتابنده افکار، اراده و مطالبات به‌حق همه شهروندان کشور باشند و می‌توانند نقش بی‌بدیل و تعیین‌کننده در شفاف‌سازی ارتباطات بین مخاطبان و مسئولان سازمان‌ها و نهادها و خصوصاً شناسایی و انعکاس مشکلات و موانع موجود کشور و همچنین مطالبات مردم ایفا کنند.

 

در دولت «تدبیر و امید» از تمامی مسئولین، کارشناسان و همه برادران و خواهران شاغل در مراکز روابط عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی انتظار می‌رود ضمن تکریم مخاطبان و با تبیین اصول و منشور اخلاقی این دولت، مأموریت‌های مشخص ابلاغی را با هنر متعهدانه و مسئولانه درآمیخته و با هم‌اندیشی، همسویی، همنوایی، همگرایی با دیگر نقش‌آفرینان عرصه رسانه و با به‌کارگیری ابتکارات بدیع، قانونمند، هدفمند و هوشمند، زمینه مشارکت و حضور فعال بیش از پیش تمامی مردم عزیز را در بسط و توسعه و آبادانی کشور فراهم آورند و در جهت بهبود شرایط ارتباطی میان کارگزاران و مسئولین اجرایی کشور با سطوح مختلف اجتماع، همت مضاعف و اهتمام ویژه نمایند.

 

اینجانب ضمن پاسداشت این هفته ارجمند، لازم می‌دانم از همه کارکنان، تلاشگران و فعالان این حوزه خطیر قدردانی نموده و توفیق روز افزون همگان را از خداوند متعال مسألت نمایم.

 

حسن روحانی»

 

انتهای پیام


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
آی سی تی چیست؟ نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/۳٠

 

رشته ی آی سی تی رشته ایی میان رشته ایی هست . از به هم ربط دادنه دو رشته ی کامپیوتر و مخابرات آی سی تی تشکیل میشود. در ایران این رشته نوپاست و نیاز به فعالیت و ضمینه سازی داره. در ادامه مقاله ایی رو میخونید که شما رو با این رشته بیشتر آشنا خواهد ساخت....


فن آوری اطلاعات و ارتباطات(آی سی تی) چیست ؟

در بخش اول این مقاله به منظور آشنائی با ابعاد متفاوت فن آوری اطلاعات و ارتباطات به طرح سوالاتی در این رابطه پرداخته گردید. در ادامه ، ضمن بررسی تفاوت بین " اطلاعات " و "دانش " ، به این موضوع مهم اشاره گردید که می توان اطلاعات را به منزله مواد اولیه تولید دانش در نظر گرفت . بین استفاده درست از اطلاعات و تولید دانش با توسعه ، ارتباط مستقیم و تنگاتنگی وجود دارد.
در بخش دوم با تمرکز بر روی فن آوری اطلاعات و ارتباطات و ارائه تعاریف متفاوت، به بررسی زیرساخت فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، خواهیم پرداخت .فن آوری اطلاعات و ارتباطات ( ICT )
تفاوت فن آوری اطلاعات و ارتباطات ( ICT) با فن آوری اطلاعات ( IT ) ، چیست ؟ در فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، دستگاه ها و فن آوری های ارتباطی دارای جایگاهی خاص بوده و از عناصر اساسی به منظور استفاده از مزایا و دستاوردهای فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، محسوب می گردند. در ادامه با تعاریف متفاوت ICT ، بیشتر آشنا می شویم :

در اوایل سال 1990 به مجموعه سخت افزار ، نرم افزار ، شبکه و صنایع مرتبط به آنان ، فن آوری اطلاعات ( IT ) گفته می شد. در فن آوری اطلاعات و ارتباطات ( ICT ) ، تاکید و محوریت بر روی جنبه ارتباطی می باشد ، بگونه ای که ارتباطات به منزله یک "باید" مطرح بوده که فن آوری اطلاعات بدون وجود آن امکان ارائه سرویس ها و خدمات را دارا نمی باشد .


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
کاخ گلستان گم و ناپیدا! نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٩

کاخ گلستان گم و ناپیدا!

ورودی زشت و ناپیدای کاخ گلستان

کاخ گلستان

 

 این نمای ورودی کاخ گلستان است! آیا این کاخ عظیم به سردر و تابلوی زیبایی نیاز ندارد؟!

جالب اینکه برخی کارمندان ادارات نزدیک کاخ نیز نمی دانند در دو قدمی شان کاخ زیبایی پنهان است!

آیا مسئولان کاخ از عمد نمی خواهند کسی بداند اینجا یک کاخ و موزه زیبای توریستی است؟! شاید آنها از افزایش درآمدها نگرانند و می ترسند علاقمندان با خرید بلیت برای بازدید اقدام کنند؟ یا نه علاقمندان به گردشگری کشور باید پول خود را با سفر به استانبول ،هند و ... خرج کنند؟!!

باور بفرمائید خانم دانشجویی که نخواست نامش فاش شود! پس از حضور در کاخ عینا این جمله را گفت: « خاک بر سرم! من بارها از این خیابان رد شده ام و برای خرید به بازار آمده ام اما نمی دانستم کاخ گلستان در همین دو قدمی است. ما برای دیدن آثار تاریخی به شیراز و ... می رویم اما آقایان همین آثار تاریخی تهران را تبلیغ نمی کنند!»

 برای ما واقعا جای سوال داشت که چرا کاخ به این زیبایی تابلو و سردر مناسبی ندارد؟!

دو نکته جالب ار کاخ قاجار:

از نکات جالب کاخ اینکه  زیر زمین کاخ به چهار جهت اصلی خروجی دارد و برای امنیت پادشاهان قاجار چنین ساخته اند و بی جهت نیست می گویند تهران شهر زیر زمینی است.

همچنین کاشی کاری های بسیار زیبای کاخ در سالن های بزرگ دیدنی است. فقط دو-سه نمونه از این کاشی ها را در موزه فرانسه و داخل شیشه نگهداری می کنند.

بیائید قدر داشته هایمان را بیش از این بدانیم!

 

طوطی های عاشق کاخ گلستان

http://www.aparat.com/v/wOVc5


داستان زیبای شیر و خرگوش کاخ گلستان

بازدید از کاخ زیبای گلستان(7)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(7a)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(6)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(6a)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(5)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(4)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(3)

ادامه تصاویر بازدید از کاخ گلستان (2)

گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1)


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
داستان زیبای شیر و خرگوش کاخ گلستان نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٧

داستان زیبای شیر و خرگوش کاخ گلستان

تخت فتحعلی شاهی

در زیر تخت فتحعلی شاهی کاخ گلستان هم شیر سلطان جنگل وجود دارد هم خرگوش نماد ضعیف ترین جانور جنگل که همگی زیر تخت فتحعلی شاهی حضور دارند که این نکته هنری برای توریست های خارجی نیز جذاب است و آنها از خرگوش ها که در قسمت عقب زیر تخت هستند تصاویری تهیه می کنند.

 


کاخ گلستان گم و ناپیدا!

داستان زیبای شیر و خرگوش کاخ گلستان

بازدید از کاخ زیبای گلستان(7)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(7a)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(6)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(6a)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(5)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(4)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(3)

ادامه تصاویر بازدید از کاخ گلستان (2)

گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1)

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بازدید از کاخ زیبای گلستان(7) نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٧

بازدید از کاخ زیبای گلستان(7)

در صورت باز نشدن تصاویر refresh کنید یا پس از کلیک راست reload emage را بزنید.

 

در فضای سبز کاخ گلستان طوطی ها و مرغ عشق ها به همراه مینا ها و کبوتران و .... زندگی می کنند

 

حضور توریست ها و جهانگردان خارجی در کاخ زیبا و تاریخی گلستان

بازدید از کاخ زیبای گلستان(7)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(6)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(6)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(5)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(4)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(3)

ادامه تصاویر بازدید از کاخ گلستان (2)

گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1)

مشتریان خود را از دست ندهید!

کارنامه کارشناسی ارشد


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بازدید از کاخ زیبای گلستان(7a) نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٧

بازدید از کاخ زیبای گلستان(7a)

در صورت باز نشدن تصاویر refresh کنید یا پس از کلیک راست reload emage را بزنید.

 

 

 

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بازدید از کاخ زیبای گلستان(6) نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٧

بازدید از کاخ زیبای گلستان(6)

 

 

سنگ قبر ناصرالدین شاه


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بازدید از کاخ زیبای گلستان(6a) نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٧

بازدید از کاخ زیبای گلستان(6)

 

سنگ قبر ناصرالدین شاه


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بازدید از کاخ زیبای گلستان(5) نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٧

 

بازدید از کاخ زیبای گلستان(5)

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بازدید از کاخ زیبای گلستان(4) نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٧

 

بازدید از کاخ زیبای گلستان(4)


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بازدید از کاخ زیبای گلستان(3) نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٧
اردیبهشت 1393 

بازدید از کاخ زیبای گلستان(3)

 

ادامه تصاویر بازدید از کاخ گلستان (2)

گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1)

مشتریان خود را از دست ندهید! کارنامه کارشناسی ارشد تصاویر جدید استاد آسیه بهبودی تصاویر جدید استاد اردلان مقیم اسلام تصویر جدید از استاد میرشاهی اصول طلایی مشتری مداری مثال عینی و آموزش خبررسانی برنامه امتحانی تان را بگیرید


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
ادامه تصاویر بازدید از کاخ گلستان (2) نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٧

ادامه تصاویر بازدید از کاخ گلستان (2)

 

گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان

  اردیبهشت 1393

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1) نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٧

گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1)

 

گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1)

این گزارش انتقادی است!

ورودی زشت و ناپیدای کاخ گلستان

کاخ گلستان

 

 این نمای ورودی کاخ گلستان است! آیا این کاخ عظیم به سردر و تابلوی زیبایی نیاز ندارد؟!استاد بیتا برارین منتظر دانشجوهاست.

 

  اردیبهشت 1393

بازدید از کاخ زیبای گلستان(7)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(6)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(6)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(5)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(4)

بازدید از کاخ زیبای گلستان(3)

ادامه تصاویر بازدید از کاخ گلستان (2)

گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1)

داستان زیبای شیر و خرگوش کاخ گلستان

 

داستان زیبای شیر و خرگوش کاخ گلستان

تخت فتحعلی شاهی


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مشتریان خود را از دست ندهید! نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٤

سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی

 

ورود به سامانه سجاد

سامانه نماد:

ورود به سامانه نماد

90% مشتریان خود را از دست ندهید!

بر اساس گفته چت هولمز (یکی از بهترین مربیان کسب و کار در جهان) تنها 3% از مخاطبان و مشتریان  کسب و کار شما آماده خرید هستند. و 6 الی 7 % نیز به شانس بستگی دارد.

اگر شما می خواهید 90% دیگر را نیز به دست آورید نیاز به تعامل بیشتری با مشتریانتان دارید.

چه کاری باید انجام بدهید ؟

  • این حس را به مشتری منتقل کنیم که برایش مفید هستیم
  • با یک مشتری به صورت شخصی و نفر به نفر صحبت کنیم
  • نشان دهیم که برایش ارزش افزوده ایجاد می کنیم
  • به مشتری نشان دهیم که در حوزه کاری خود متخصص هستیم

بعد از این کارها شما آماده فروش به مشتری هستید و مشتری آماده خرید است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
کارنامه کارشناسی ارشد نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٢

کارنامه کارشناسی ارشد

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی (دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل )سال 1393

http://92.242.195.116/p_krn/index.php/krn_arshd/sar%20_93ysl/krn/

سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی

 

ورود به سامانه سجاد

سامانه نماد:

ورود به سامانه نماد


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تصاویر جدید استاد آسیه بهبودی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٠

سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی

 

ورود به سامانه سجاد

سامانه نماد:

ورود به سامانه نماد


تصاویر جدید استاد آسیه بهبودی

استاد بهبودی با شیوه خوبی کتاب اصول سخنوری را تدریس می کند و از دانشجویان می خواهد برای دقایقی در کلاس پیرامون موضوع خاصی سخنرانی کنند و حتی اگر دوست داشتند شعر نو بنویسند و در کلاس برای دانشجوها بخوانند.

قرار است به زودی استاد کتاب جدید سروده هایش را منتشر کند.

استاد بهبودی در کنار خانم شمس نماینده ممتاز کلاس

استاد بهبودی با شعر آمد

استاد آسیه بهبودی

استاد آسیه بهبودی

استاد بهبودی با شعر آمد

استاد آسیه بهبودی

 تصاویر جدید استاد آسیه بهبودی


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تصاویر جدید استاد اردلان مقیم اسلام نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٠

تصاویر جدید استاد اردلان مقیم اسلام

استاد مقیم اسلام شیوه بدیعی در تدریس دارد

او به حفظ یا ترجمه کلمه به کلمه کاری ندارد بلکه با شیوه ای جدید از دانشجویان می خواهد با برداشت کلی متن و مطالعه ادامه متن دروس زبان را ترجمه کنند که این شیوه استاد با استقبال دانشجویان مواجه شده و طبق آمارهای رسمی 89درصد دانشجویان استاد در زبان به موفقیت های چشمگیری دست می یابند و متحول می شوند.

استاد اردلان مقیم اسلام

عکس یادگاری با استاد زبان و حقوق اساسی

 استاد اردلان مقیم اسلام :: ۱۳٩٢/۱٢/۳


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تصویر جدید از استاد میرشاهی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٠

تصویر جدید از استاد میرشاهی

همچنان بدون توجه به مسائل حاشیه ای به تدریس مشغول است و دانشجویان از جدیت و شیوه تدریسش رضایت دارند.

استاد میرشاهی چپ دست است ... به دستش خوب نگاه کنید...

استاد میرشاهی ملقب به استاد از این کلاس به آن کلاس

او با پشتکار بالایی که دارد گاهی از این کلاس به آن کلاس می رود و وقت نمی کند یک استکان چای یا آب بخورد و همانطور که در تصویر می بینید دانشجویان او را احاطه و سوال پیچ کرده اند! تا او هیچ فرصت استراحتی نداشته باشد.

استاد با اینکه چپ دست است اما از سال 93 مجبور می شود با دست راست خود کیف و لب تاپ خود را بردارد که برایش آرزوی توفیق و سلامتی داریم.

 

تصاویر جدید استاد سعید میرشاهی

استاد سعید میرشاهی


 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
اصول طلایی مشتری مداری نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٠

سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی

 

ورود به سامانه سجاد

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی 13 تهران

سامانه نماد:

ورود به سامانه نماد

اصول طلایی مشتری مداری

مشتری از دیدگاه ماهاتما گاندی:
مشتری مهمترین ناظر بر فعالیتهای ماست
او به ما وابسته نیست  ، ما به او وابسته هستیم
مشتری در کار ما یک هدف زود گذر نیست ، بلکه مشتری هدف و غایت همه اقدامات ماست.
او یک فرد خارجی در سازمان ما محسوب نمی شود ، بلکه مشتری جزئی از سازمان ماست.
ما با خدمتی که به مشتری ارائه می نماییم به او لطف نمی کنیم ، بلکه او از این طریق فرصتی برای ادامه کار به ما می دهد و در  حق ما لطف می کند.
 
 
 
اصول طلایی مشتری مداری:

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مثال عینی و آموزش خبررسانی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٠

از طریق سامانه نماد برنامه امتحانی خود را اخذ بفرمائید.

سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی

 

ورود به سامانه سجاد

مرکز آموزش عالی علمی کاربردی 13 تهران

ورود به سامانه نماد

 

  خبر رسانی به سبک اخبار ساعت 14 سیما

 

 

مشکل اینجاست که گمان می کنند تغییر دکوراسیون استودیو و پوشاندن پیراهن های جیغ و شبرنگ بر تن گویندگان کافی است و به جذب مخاطب و اعتماد او می انجامد و از این نکته غافل اند که اشکال کار جای دیگری است.

عصر ایران؛ سروش بامداد - صبح امروز وزیر امور خارجه به مجلس شورای اسلامی رفت و در صحن علنی به سؤال جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد درباره موضع او در قبال «انکارهولوکاست» پاسخ داد و ضمن آن این جمله را هم گفت: «ما ملت دلاوری هستیم نه دلواپس.»

اظهارات محمد جواد ظریف که پاسخ صریح او به منتقدان سیاست خارجی دولت روحانی به حساب می آید طبعا در خبرگزاری های مختلف انعکاس یافته و تیتر یک بسیاری از روزنامه ها می شود اما تصور کنید کسانی بخواهند همچنان تنها از صدا و سیما کسب خبرکنند و نه به شبکه های اینترنتی سرک بکشند و نه روزنامه بخوانند. هر چند که این آخری مستلزم گذار یک روز است. به همین خاطرخالی از لطف نیست بدانیم بخش خبری ساعت 14 شبکه اول سیما خبر پاسخ ظریف به سوال نمایندگان منتسب به جبهه پایداری را چگونه انعکاس داده است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
برنامه امتحانی تان را بگیرید نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٢٠

برنامه امتحانی تان را بگیرید

پس از ورود از طریق سامانه نماد برنامه امتحانی خود را اخذ بفرمائید.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
زندگینامه سقراط نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/۱۸

 

زندگینامه سقراط

سقراط

فیلسوف یونانی (470 – 392 ق.م )


470 سال‌ قبل‌ از میلاد مسیح‌، سقراط در  «آلوپکای‌» آتن‌ چشم‌ به‌ جهان‌ گشود. والدینش‌ از افراد برجسته‌ و متشخص‌ جامعه‌ یونان‌ بودند. پدرش‌» سوفرونیسک» ‌حجار، پیکرتراش‌ و اهل ‌علم‌ و مطالعه‌ بود. مادرش‌  فنارت نام داشت که ‌قابله‌ بود و با «زانتیپ» که بسیار جوانتر از خودش بود، ازدواج کرد. حاصل این ازدواج 3 پسر با نامهای
«لا مپروسل»، «سوفرونیسوس» و «منگزتوس» بود. هنگامی که او اعدام شد، آنها بسیار کوچک بودند.
 آغاز زندگی‌ سقراط مصادف‌ با دوران‌ شکوفایی، ‌عظمت‌ و افتخار آتن‌ بود. وی از همان‌ دوران‌ کودکی ‌تحت‌ سرپرستی‌ و نظارت‌ پدرش‌ با کتاب‌ و مطالعه ‌آشنا شد. هنگامی‌ که‌ پا به ‌سن بیست‌ و یک‌ سالگی‌ گذاشت‌، افکارش‌ متوجه‌ مفهوم‌ انسانیت‌ شد. در آن‌ زمان، ‌بیشتر تلاش‌ فلاسفه‌ و متفکران‌ درباره‌ جهان‌ و چیستی‌ آن‌ بود؛ اما سقراط پا را فراتر از آن‌ گذاشت‌ و بر این اعتقاد بود که برای فهم جهان،‌ باید ابتدا انسان‌ را بشناسیم‌...
سیسرون فیلسوف رومى سالها پس از مرگ سقراط  در این باره می گوید :
«سقراط  فلسفه را از آسمان به زمین آورد، فلسفه را به خانه ها و شهرها برد و فلسفه را وادار نمود تا به زندگى، اخلاقیات و خیر و شر بپردازد».

 

 

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
اشعار استاد دانیالی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/۱٦

 

 

اشعار استاد دانیالی

 

استاد دانیالی فراتر از یک سردار

استاد سیاوش دانیالی و خانم نبیان

 

نمی دانستیم استاد در زمینه شعر و شاعری هم مهارت دارد.

واقعا استاد سیاوش دانیالی یکی از اساتید به روزی است که تحسین وبلاگ ناقابل ما را برانگیخته است.

متاسفانه برخی از اساتید برای چک کردن ایمیل هایشان هم وقت نمی گذارند.

اساتید عزیز!قرن 21 است!

بجنبید و بیدار شوید سال 2014 است و چشم روی هم بگذارید مسابقات جام جهانی برزیل هم از راه می رسد و ایران این بار به فضل الهی شگفتی ساز می شود و همه هورا می کشیم و به خیابان ها می ریزیم و دو هفته می رویم هالیدی...

 

 

آمد آن مجنون به دق الباب یار  ۱


سخت زد بر در که گشتم بی قرار
.................................

گفت لیلی کیستی ای ناتوان
از چه رو اینگونه میداری فغان
...................................
گفت لیلی را که مفتونت منم
گرده گردان گردونت منم
.............................


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دانشجویان در دیدار فینال چوگان نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩۳/٢/٥

دانشجویان واحد 13 در دیدار فینال چوگان

دانشجویان در دیدار چوگان

 تصاویر دانشجویان واحد 13 در دیدار فینال چوگان

سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی

 

 

سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی

 

ورود به سامانه سجاد

سامانه نماد:

ورود به سامانه نماد

 

هنر و ورزش بازم ممنون شما است چوگان را بیشتر بها دهید هم بعد ورزشی و هم بعد فرهنگی آن چوگان فرهنگ و تمدن و ملیت ماست چوگان را در جهان به نام ایران می شناسند و خاستگاه چوگان  باید به نام ایران ثبت شود سازمان میراث فرهنگی از خواب بیدار شوند 

به وبلاگ هنر و ورزش هم سری بزنید:

http://honarvavarzesh.blogfa.com/

http://s5.picofile.com/file/8121320450/IMG_1291.jpg

خانم سمیه شمس نماینده کلاس به همراه خانم زهرا ملایری و خانم خوش خو مسابقات را کاملا زیر نظر دارند در سمت چپ تصویر آقا پسری که مشاهده می کنید نوه خانم خوش خو است.خانم قریشی هم از وزارت ورزش تشریف آورده اند.

خانم زهرا ملایری هم یه مناسبت ولادت فاطمه زهرا (س) جایزه اش را گرفت و رفت!

قرار است مسابقات بانوان چوگان هم با حمایت زارعی برگزار شود.

 


نزاجا قهرمان رقابت های چوگان جام ارتش شد

 بازیهای رده بندی و فینال رقابت های چوگان جام ارتش بعد از ظهر امروز ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳در محل باشگاه چوگان ذوالجناح نزاجا برگزار گردید. 

 به گزارش سایت صنعت اسب ، در این رقابت ها که به مناسبت گرامیداشت روز ارتش وبا همکاری فدراسیون چوگان برگزار گردید تیم نزاجا   موفق شد تا با پیروزی بر حریفان خود مقام نخست این رقابتها را به دست آورد.

برپایه همین گزارش در بازی نخست تیم ارس و البرز به مصاف یکدیگر رفتند که تیم البرز توانست با نتیجه ۷ بر ۵/۵ از سد تیم ارس عبور کرده و به مقام سوم این بازیها دست  پیدا کند.

در بازی دوم نیز تیم نزاجا موفق شد با نتیجه ۶ بر ۵ تیم کاسپین را شکست داده و به مقام قهرمانی این دوره از رقابتهای چوگان جام ارتش نائل گردد.

لازم به ذکر است در این بازیها امیر پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش‎، امیر سرتیپ دوم مجد آرا رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش، سید عبدالحمید احمدی مشاور عالی و مسوول شورای راهبردی و معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان ، بهمن حسین پور دشتگلی معاون تشریفات ریاست جمهوری ، امیر سرتیپ محمدی‌ فر مشاور نظامی فرمانده کل قوا ، مهندس حمزه ایلخانی زاده ریییس فدراسیون چوگان ،دانشجویان علمی کاربردی واحد 13 و تنی چند از دیگر مقامات کشوری و لشکری و همچنین علاقمندان به ورزش چوگان حضور داشتند .

همچنین طی یک مراسم فرهنگی و به دلیل تقارن این رقابت ها با ایام ولادت حضرت زهرا(س )مسابقه ای طرح و  به برندگان جوایز نقدی اعطا و همچنین به تنی چند از   بانوان حاضر که همنام حضرت فاطمه(س)  بودند نیز جوایزی اعطا گردید.

در آخر نیز به تیم های اول تا چهارم جوایزی نقدی اعطا گردید.

منبع وبلاگ پربازدید هنر و ورزش

http://honarvavarzesh.blogfa.com/

 

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخیر ورود به سامانه نماد علمی کاربردی ورود به سامانه سجاد ورود به سامانه نماد کتاب منشور ملل متحد لیلی رضوی طوسی مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون ارشد ۹۶ ورود به سامانه سجاد انتخاب واحد و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهلت ثبت نام انتقال دانشجو انتخاب واحد علمی کاربردی تسلیت دانشگاه جامع علمی کاربردی به خانواده رفسنجانی
کلمات کلیدی وبلاگ علمی کاربردی (٥٩) دانشگاه علمی کاربردی (٢٤) دانشگاه جامع علمی کاربردی (٢٠) جامع علمی کاربردی (۱٤) ثبت نام (۱۳) علمی کاربردی واحد 13 (۱۱) دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۱٠) واحد 13 علمی کاربردی (۱٠) وبلاگ واحد 13 (٩) دانشگاه (٩) دانشجو (٧) سامانه جامع آموزشی دانشگاه علمی کاربردی (٧) روابط عمومی (٦) انتخاب واحد (٦) سید سروش دزفولی (٦) سروش دزفولی (٦) آسیه بهبودی (٥) کاخ گلستان (٥) کارشناسی ارشد (٥) uast (٥) سامانه سجاد (٥) سعید میرشاهی (٥) سامانه سجاد و نماد (٥) اردلان مقیم اسلام (٥) سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی (٤) استاد سعید میرشاهی (٤) وبلاگ علمی کاربردی واحد 13 (٤) علی جاویدمهر (٤) دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 13 (٤) uast13 (٤) دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 1 (٤) آدرس دانشگاه های علمی کاربردی (٤) استاد اردلان مقیم اسلام (٤) گلستان کاخ (٤) ورود به سامانه نماد (٤) کاخ زیبای گلستان (۳) ورود به سامانه سجاد (۳) موزه گلستان (۳) استاد آسیه بهبودی (۳) استاد بهبودی (۳) سیاوش دانیالی (۳) وبلاگ دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۳) اردشیر لارودی (۳) آدرس دانشگاه علمی کاربردی (۳) uastacir (۳) uast13com (۳) زهرا ملکی دوست (۳) کارت ورود به جلسه (۳) دریافت کارت ورود به جلسه (۳) جامعه شناسی (۳) خبرنگاری (۳) روابط بین الملل (۳) برنامه هفتگی (۳) ازدواج دانشجویی (۳) ثبت نام علمی کاربردی (۳) دکتر جاوید مهر رئیس دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۳) سامانه سجاد علمی کاربردی (۳) واحد 13 (۳) دکتر علی جاوید مهر (۳) سامانه آموزشی (نماد) (۳) میرشاهی سعید (۳) سعیده حاج علی (۳) علیرضا آل قیس (۳) آل قیس (۳) بهبودی آسیه (۳) استاد علی میرزایی پور (۳) ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی (٢) علی میرزایی پور (٢) کارشناسی روابط عمومی (٢) مقیم اسلام اردلان (٢) مقیم اسلام (٢) استاد سعید محمدی پور (٢) زمان انتخاب واحد ترم جدید (٢) سجاد و نماد (٢) سامانه نماد (٢) پروین نورانی آسیا بر (٢) سعید محمدی پور (٢) استاد سهیلا ابراهیم پور ابیازنی (٢) سهیلا ابراهیم پور ابیازنی (٢) دانشگاه جامع علمی (٢) نورانی آسیا بر (٢) استاد سعیده حاج علی (٢) نماد علمی کاربردی (٢) طریقه انتخاب واحد علمی کاربردی (٢) http://uast13persianblogir/ (٢) استاد سید محمد هاشمی مطهر (٢) سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی (٢) مشاهده نمرات (٢) وبلاگ و سایت واحد 13 (٢) سید محمد هاشمی مطهر (٢) استاد میرشاهی (٢) علوم ارتباطات اجتماعی (٢) حسن روحانی (٢) فتحعلی شاه (٢) مقاله نویسی (٢) حاج علی (٢) زبان انگلیسی (٢) روان شناسی (٢) دانلود کتاب (٢) جنگ روانی (٢) خلاصه کتاب (٢) کارشناسی (٢) اسکینر (٢) برنامه امتحانی (٢) کتاب (٢) تعریف (٢) کنکور (٢) تبلیغات (٢) رسانه (٢) ادوارد دمینگ (٢) جامعه شناسی تبلیغات (٢) روزنامه‌نگاری (٢) دمینگ (٢) ثبت نام کارشناسی ارشد (٢) ثبت نام دانشگاه (٢) میرشاهی (٢) تدریس موفق (٢) ارتباطات بین الملل (٢) آدرس مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران (٢) الهام حیرت سجادی (٢) استاد سیاوش دانیالی (٢) آدرس کاخ گلستان (٢) استاد سید سروش دزفولی (٢) بازدید از کاخ زیبای گلستان (٢) دزفولی سروش (٢) لارودی اردشیر (٢) استاد اردشیر لارودی (٢) بازدید از کاخ زیبای گلستان(7) (٢) استاد گل احمدی (٢) ابراهیم عزیزیان (٢) استاد ابراهیم عزیزیان فام (٢) ابراهیم عزیزیان فام (٢) حسن گل احمدی (٢) سامانه نماد:ورود به سامانه نماد (٢) سامانه ورود به سجاد (۱) ورود به سامانه نماد علمی کاربردی (۱) گل احمدی حسن (۱) استاد گل احمدی از دیار کردستان (۱) تخت فتحعلی شاهی (۱) بازدید از کاخ زیبای گلستان(6) (۱) بازدید از کاخ (۱) کاخ زیبا (۱) رونمایی از وب سایت همایش (۱) دکترین هویج و چماق (۱) پلیس خوب، پلیس بد (۱) مکانیسم ماشه (۱) گرایش روزنامه‌نگاری و خبر نگاری : (۱) روزنامه‌نگاری و خبر نگاری (۱) 94-95 (۱) زمانبندی انتخاب واحد (۱) زمانبندی انتخاب واحد نیمسال (۱) سال تحصیلی 95-94 (۱) مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی فنی‌و حرفه‌ای دانشگ (۱) ثبت نام دوره‌های کاردانی فنی‌و حرفه‌ای (۱) روابط عمومی ها، رسانه های نوین یا استعمار نوین؟! (۱) تعریف روابط عمومی (۱) رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی (۱) ارشد علمی کاربردی (۱) کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی (۱) کارشناسی ارشد خبرنگاری بین المللی (۱) خبرنگاری بین المللی (۱) بررسی ۷ برنامه درسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی (۱) درس های علمی کاربردی (۱) ورود به سامنه علمی کاربردی (۱) تسلیت دانشگاه جامع علمی کاربردی به خانواده رفسنجان (۱) انتقال دانشجو (۱) انتخاب واحد و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (۱) سجاد سامانه (۱) مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون ارشد ۹۶ در اسفند ماه (۱) مهلت مجدد ثبت‌نام (۱) کتاب منشور ملل متحد (۱) لیلی رضوی طوسی (۱) دانلود رایگان کتاب منشور ملل متحد لیلا رضوی طوسی (۱) استاد محمد احمدی (۱) عزیزیان فام (۱) تصاویر استاد گل احمدی (۱) گل احمدی (۱) نسرین آقا ملا (۱) انتخاب واحد آخر! (۱) رشته کاردانی تاکسیرانی (۱) ثبت نام کارشناسی حرفه ای (۱) ثبت نام کارشناسی (۱) ثبت نامدانشگاه جامع علمی – کاربردی (۱) جلسه توجیحی درس کارورزی (۱) تالار خوارزمی (۱) ثبت نام عمره دانشگاهیان (۱) ثبت نام حج عمره دانشگاهیان آغاز شد (۱) حج عمره دانشگاهیان (۱) سی ثانیه پای صحبت برایان تریسی (۱) کاربرد قانون 20/80 پارتو (۱) پارتو 8020 (۱) برنج ایرانی و برنج ژاپنی! (۱) اتحاد و کار گروهی (۱) ژاپن درسی از استاد ژاپنی (۱) سندروم شکنجه (۱) آیا می دانید شکنجه خاموش چیست؟ (۱) بهنوش محتشمی (۱) استاد بهنوش محتشمی (۱) محتشمی بهنوش (۱) انتخاب واحد 94-93 (۱) شرایط و زمانبندی انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی (۱) محمدی پور سعید (۱) توریست ها و جهانگردان خارجی (۱) کاخ زیبا و تاریخی گلستان (۱) داستان زیبای شیر و خرگوش کاخ گلستان (۱) داستان زیبای شیر و خرگوش (۱) روابط عمومی و ارتباطات (۱) kakh golestan (۱) آی سی تی چیست؟ (۱) هفته روابط عمومی و ارتباطات (۱) حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی (۱) تصاویر جدیدتر استاد بهبودی (۱) استاد لارودی (۱) تصاویر جدید استاد اردشیر لارودی (۱) نکته مهم در تدریس موفق (۱) از دهکده جهانی تا خانواده جهانی (۱) خانواده جهانی (۱) استاد سروش دزفولی (۱) داستان غم انگیز پایان گوبلز (۱) خودکشی گوبلز (۱) دکتر جوزف گوبلز (۱) رسانه سرد و گرم (۱) عنوان : رسانه سرد و گرم cool media and hot media (۱) رسانه گرم، مک لوهان (۱) جوامع سرد و گرم (۱) شماره های تماس ساختمان فاطمی (۱) خیابان حجاب روبروی هتل لاله (۱) دانشگاه آدرس (۱) آشنایی با افکار دمینگ deming (۱) عصاره آموزه‌های دمینگ (۱) دکتر ادوارد دمینگ (۱) فاطمه سادات نبیان (۱) استاد نبیان (۱) تصاویر ساختمان جدید در فاطمی (۱) آدرس ساختمان فاطمی (۱) آخرین عکس با استاد میرشاهی (۱) آخرین عکس بهار با استاد بهبودی (۱) به عقل آفرینان دیوانه ات (۱) هرم وارونه در رسانه (۱) تعریف هرم وارونه (۱) هرم وارونه در خبر (۱) لید و انواع آن (۱) شروع خبر: لید lead (۱) *مشخصات لید: (۱) تعریف شایعه (۱) آلپورت و پستمن (۱) روان‏شناسى شایعه (۱) نظریه گوردون آلپورت (۱) گوردون آلپورت (۱) آلپورتِ (۱) ویلیام شرام (۱) مدل ارسطو (۱) شرام لاسول (۱) مدل هارولد لاسول (۱) مک لوهان و جامعه ایرانی (۱) دیدگاه های مارشال مک لوهان (۱) انتخاب واحد تابستان سال 93-92 (۱) انتخاب واحد تابستان 93-92 (۱) شرایط و زمانبندی (۱) الفتی علی احمد (۱) رسولی آذر (۱) سالاریان رجبعلی (۱) دکتر جاویدمهر (۱) علی جاوید مهر (۱) دکتر جاویدمهر مدیری پاسخگو (۱) دکتر جاوید مهر و فاطمه سادات نبیان (۱) برنامه واحد ها و زمان و محل برگزاری کلاس ها (۱) برنامه محل برگزاری کلاس ها (۱) رجب علی سالاریان (۱) رجبعلی سالاریان (۱) سالاریان رجب علی (۱) استاد سالاریان (۱) سعید میرشاهی علمی کاربردی (۱) انواع سبکها و روشهای تبلیغات (۱) سبکها و روشهای تبلیغات (۱) تبلیغات آمریکایی (۱) تبلیغات آلمانی (۱) فرم ارزیابی اساتید (۱) elmi karbordi (۱) ترم و پودمان تابستانه (۱) عکس تیمی با استاد مقیم اسلام (۱) دریافت کارت ورود به جلسه با آرامش (۱) کارت امتحان (۱) درس جامعه شناسی تبلیغات (۱) هنر در روابط عمومی (۱) هنر مصر هنر مرگ و هنر بابلی و سومری (۱) معلمی به سبک جدید (۱) اصول تدریس (۱) 40 نکته مهم برای مطالعه بهتر، (۱) 40 نکته مهم برای مطالعه بهتر: (۱) مطالعه پیشرفته (۱) آدرس کاخ گلستان 15 خرداد ارگ (۱) موزه گلستان تهران (۱) ادامه تصاویر بازدید از کاخ گلستان (2) (۱) گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1) (۱) بازدید از کاخ زیبای گلستان(4) (۱) بازدید از کاخ زیبای گلستان(5) (۱) استاد مقیم اسلام (۱) انجمن علمی دانشجویی (۱) مشخصات کاربری آسیه بهبودی (۱) استاد خدیجه ططری (۱) مشخصات کاربری خدیجه ططری (۱) خدیجه ططری (۱) اصول گزارش و مقاله نویسی (۱) مقاله نویسی در مطبوعات (۱) مقاله‌های ساده خبری (۱) گزارش به چه معنی (۱) to report (۱) reportare (۱) قهرمان چوگان (۱) اشعار استاد دانیالی (۱) دانیالی سیاوش (۱) زندگینامه سقراط (۱) داستان مرگ سقراط (۱) برنامه امتحانی تان را بگیرید (۱) خبر رسانی به سبک اخبار ساعت 14 سیما (۱) شبکه های اینترنتی (۱) اصول طلایی (۱) تصویر جدید از استاد میرشاهی (۱) تصاویر جدید استاد اردلان مقیم اسلام (۱) تصاویر جدید استاد آسیه بهبودی (۱) قبولی آزمون (۱) خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند سهراب سپهری (۱) مشتریان خود را از دست ندهید! (۱) چت هولمز (۱) بزرگ‌ترین خطر برای روزنامه‌نگاری (۱) 24 سریال یا سناریو (۱) سروش دذفولی (۱) افکار عمومی، نیرویی نامریی (۱) دزفولی ارتباطات اجتماعی (۱) پیشگویی استاد دزفولی (۱) علمی کاربردی وبلاگ (۱) خلاصه کتاب شناخت افکار عمومی (۱) داوود زارعیان (۱) شناخت افکار عمومی (۱) جنگ روانی و افکار عمومی (۱) جامعه شناسی تبلیغات چیست؟ (۱) ارتباطات توسعه در جهان سوم (۱) استاد بیتا برارین (۱) بیتا برارین (۱) برنامه امتحانات کلیه دانشجویان (۱) برنامه امتحانات کاردانی (۱) اکرم عباسی مقانکی (۱) استاد ندا آریان مهر (۱) استاد اقتصاد (۱) واحد آموزش دانشگاه (۱) واحد 13 تهران (۱) بایگانی دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۱) بایگانی کوچک اما مرتب دانشگاه جامع علمی کاربردی مر (۱) فرهنگ و هنر تهران واحد 13 (۱) لیلی اکبری فر (۱) علی آذرنیای کماری (۱) سعادت شیرزادی (۱) شیرین الله بخش (۱) نرگس مرادخانی (۱) نظرسنجی عجله ای!! (۱) علمی کاربردی واحد13 (۱) آدرس علمی کاربردی واحد 13 47 38 (۱) آدرس تلفن علمی کاربردی (۱) آدرس تلفن علمی کاربردی واحد (۱) آدرس دانشگاه های علمی کاربردی تهران (۱) تلفن دانشگاه علمی کاربردی واحد (۱) آدرس مراکز آموزش علمی کاربردی تهران (۱) سایپا یدک سلام - کامپیوتر - کتاب - وبلاگ - موبایل (۱) برنامه هفتگی دانشجویان (۱) خبر مهم واحد 13 (۱) برنامه هفتگی کلاسها (۱) برنامه هفتگی کلاسهای علمی کاربردی واحد 13 (۱) ساختمان مرکزی (۱) خبر نگاری (۱) بی توجهی برخی مدرسان به گرانی وسایل آموزشی (۱) معلمان و دبیران برخی مدارس (۱) عزت الله پوریانuast (۱) آدرس دانشگاه علمی -کاربردی واحد 13 (۱) آدرس واحد 13 خیابان زرتشت (۱) اکرم عباسی (۱) استاد معصومه مولایی (۱) معصومه مولایی (۱) لیلی اکبری فر شهناز اسدیان (۱) معصومه مولایی استاد زبان و ادبیات فارسی (۱) اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور (۱) آخرین مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی پودمانی (۱) wwwuastacir (۱) آدرس مراکز علمی کاربردی (۱) تصاویر استاد اکرم عباسی (۱) هدیه خانم نبیان توسط استاد دانیالی (۱) فاطمه سادات نبیان (۱) عزت ا پوریان (۱) عزت اله پوریان (۱) نمایی از کافی نت دانشگاه با سرعت عالی! (۱) نمایندگان و بازاریابان خدمات بیمه ای سایپا (۱) آدرس نمایندگی های معتبر سایپا (۱) http://wwwsaipayadakorg/home (۱) uast13ir (۱) http://wwwuast13com/ (۱) دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد (۱) خلاصه سریال عمر گل لاله (۱) http://uast38com/ (۱) میر رضی الدین آرتیمانی (۱) اطلاعیه دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر (۱) مخصوص کلیه ورودیها (۱) صندوق رفاه (۱) قابل توجه دانشجویان محترم واحد 13 (۱) پذیرش بهمن ماه از هم اکنون آغاز شد (۱) وسایل ارتباط جمعی (۱) روش های نوین تدریس (۱) فریدون وردی نژاد (۱) تاکسیرانی (۱) ارزیابی اساتید (۱) تعطیلی مدارس (۱) پذیرش دانشگاه (۱) امور فرهنگی (۱) نظریه های ارتباط جمعی (۱) آزمون ارشد (۱) منشور ملل متحد (۱) ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (۱) هویج و چماق (۱) الوین تافلر (۱) آزمون کنکور (۱) سرفصل دروس (۱) دانشجویان دختر (۱) جامعه ایرانی (۱) روز معلم مبارک (۱) مدیریت خانواده (۱) امپریالیسم خبری (۱) فرهنگسرای فناوری (۱) hyundai (۱) تبلیغات تجاری (۱) کاخ موزه (۱) دانشجویان کاردانی (۱) اعتراض به نمرات (۱) شورای حل اختلاف (۱) سالاریان (۱) محمود سریع القلم (۱) رشته های کارشناسی (۱) رضی الدین آرتیمانی (۱) تلخیص کتاب (۱) تبریک روز معلم (۱) کارنامه کارشناسی ارشد (۱) انواع آمار (۱) اصول طلایی مشتری مداری (۱) فرم نظرسنجی (۱) سید محمود موسوی (۱) امپریالیسم رسانه ای (۱) حقوق ثبتی (۱) الهی به مستان میخانه ات (۱) اصل پارتو (۱) حسین قندی (۱) اصول روابط بین الملل (۱) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی (۱) alvin toffler (۱) مدرسان (۱) نرم افزارهای حسابداری (۱) علمی کاربردی (۱) ثبت نام کنکور سراسری (۱) علم آمار (۱) وام دانشجویی (۱) محمد احمدی (۱) روابط عمومی الکترونیک (۱) برنامه ریزی فرهنگی (۱) جملات زیبا بزرگان (۱) دیپلماسی رسانه ای (۱) هرم وارونه (۱) golestan (۱) اعتراض به نمره (۱) sanjesh (۱) شرام (۱) شکنجه خاموش (۱) 80 نکته مهم در تدریس موفق (۱) روابط عمومی مدرن (۱) ثبت نام حج عمره (۱) قاجار (۱) شکسپیر (۱) کنکور سراسری (۱) افکار عمومی (۱) کلاس (۱) علامه طباطبایی (۱) تابستان (۱) روز معلم (۱) ict (۱) کنکور ارشد (۱) انتخاب رشته (۱) جامعه اطلاعاتی (۱) مدیریت فرهنگی (۱) ایدئولوژی (۱) سنجش (۱) فن آوری اطلاعات و ارتباطات (۱) ارتباطات سیاسی (۱) توریست (۱) نمونه سوالات (۱) آزمون (۱) نتایج (۱) ایرنا (۱) ارتباط (۱) حسابداری (۱) ضرب المثل (۱) نظرسنجی (۱) ارتباطات (۱) شایعه (۱) کنش (۱) آمریکا (۱) الکترونیک (۱) استاد (۱) روش تحقیق (۱) کشاورزی (۱) دانشجویی (۱) فراخوان (۱) توسعه (۱) اجتماعی (۱) خانواده (۱) ازدواج (۱) هنر (۱) دانشگاه آزاد (۱) همایش (۱) فناوری اطلاعات (۱) کاربردی (۱) گرافیک (۱) ثبت نام کنکور (۱) بازدید (۱) خبر رسانی (۱) حج عمره (۱) گلستان (۱) فساد (۱) کاردانی (۱) سوال (۱) اساتید (۱) زندگی (۱) تدریس (۱) سال نو مبارک (۱) گوبلز (۱) اقتصاد ژاپن (۱) زوج خوشبخت (۱) کاظم زاده (۱) عشق و ازدواج (۱) سریع القلم (۱) ملل (۱) غفاری (۱) پیام نور (۱) برایان تریسی (۱) بختیاری (۱) چوگان (۱) دهکده جهانی (۱) پارتو (۱) اطلاعیه ها (۱) نماد (۱) فیلسوف (۱) کارورزی (۱) پذیرش (۱) بنیاد شهید (۱) ترم تابستان (۱) ماهاتما گاندی (۱) برنامه امتحانات (۱) ویلیام جیمز (۱) ناصرالدین شاه (۱) عملیات روانی (۱) فقر فرهنگی (۱) پرداخت (۱) حقوق بین الملل (۱) مهلت ثبت نام (۱) پایان نامه (۱) کاردانی به کارشناسی (۱) میراسماعیلی (۱) حذف کنکور (۱) شهریه (۱) تئوری آشوب (۱) سجاد (۱) مطبوعاتی (۱) سبد کالا (۱) عشق و سیاست (۱) ارتباط جمعی (۱) دانشجویان کامپیوتر (۱) موزه هنرهای معاصر (۱) مک لوهان (۱) تابستانه (۱) مارشال مک لوهان (۱) متغیر (۱) اهمیت تبلیغات (۱) بهبودی (۱) جامعه آماری (۱) سقراط حکیم (۱) نوام چامسکی (۱) 16 آذر روز دانشجو (۱) آی سی تی (۱) غیرحضوری (۱) نظریه های جامعه شناسی (۱) حیاط زیبای ساختمان ملایی (۱) فقر فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها (۱) فقر فعالیت‌های فرهنگی (۱) بودجه فرهنگی (۱) روزت مبارک استاد (۱) استاد بی بی سادات میراسماعیلی (۱) بی بی سادات میراسماعیلی (۱) سادات میراسماعیلی (۱) استاد فاطمه مدیری (۱) فاطمه مدیری (۱) استاد فرهاد فتاحی (۱) فرهاد فتاحی (۱) استاد فرهاد فتاحی استاد آمار و ارقام (۱) فرهاد فتاحی کاربرد آمار در علوم اجتماعی (۱) استاد فاطمه مدیری استاد روش تحقیق (۱) فاطمه مدیری استاد روش تحقیق (۱) استاد بتول شاهینی (۱) بتول شاهینی (۱) بتول شاهینی تربیت بدنی (۱) بتول شاهینی علمی کاربردی (۱) معرفی مدرسان واحد فرهنگ و هنر (۱) استاد هاشمی مطهر قاری قرآن (۱) رزومه دکتر فاطمه مدیری (۱) دکتر فاطمه مدیری (۱) فاطمه مدیری علمی کاربردی (۱) دوره آموزشی روش تحقیق (۱) تحقیق روش تحقیق (۱) دوره آموزشی روش تحقیق : (۱) ایمیل استاد سید محمد هاشمی مطهر (۱) ایمیل فاطمه مدیری (۱) حذف کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی (۱) کارت ورود به جلسه علمی کاربردی (۱) طریقه ارسال تحقیق با استاد (۱) طریقه ثبت نام و ایجاد کاربری در سایت دانشگاه (۱) تصاویر بزرگداشت مقام استاد (۱) بزرگداشت مقام استاد (۱) تقدیر دانشجویان علمی کاربردی از استادان (۱) تقدیر دانشجویان علمی کاربردی (۱) دانشجویان علمی کاربردی (۱) فهرست دانشگاه های علمی کاربردی ایران (۱) فهرست دانشگاه های علمی کاربردی کشور (۱) واحد 13 تهران uast13 (۱) واحد 38 (۱) علمی کاربردی واحد 38 (۱) فراخوان هنری (۱) علمی کاربردی واحد 13 تهران (۱) انتخاب واحد واحد13 (۱) واحد13 علمی کاربردی (۱) پایان مهلت انتخاب واحد (۱) نویسندگی و بازیگری (۱) نویسندگی و بازیگری واحد 13 (۱) سرکار خانم یاسا (۱) فراخوان علمی کاربردی (۱) دانشگاه علمی کاربردی + آدرس (۱) علمی کاربردی سامانه سجاد (۱) دانشگاه جامع علمی کاربردی سامانه سجاد (۱) علمی کاربردی uast (۱) اصول مطالعه (۱) ساختمان فاطمی (۱) قابل توجه دانشجویان علمی­ کاربردی (۱) ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی پودمانی (۱) اطلاعیه امور بایگانی - مغایرت در کارت دانشجویی (۱) مدیران گروه uast13 (۱) دبیرخانه الکترونیک دانشگاه علمی کاربردی (۱) wwwuast34acir (۱) دانشگاه علمی کاربردیواحد 34 (۱) علمی کاربردی 34 (۱) برنامه امتحانات واحد 13 علمی کاربردی (۱) برنامه امتحانات علمی کاربردی (۱) برنامه امتحانی دانشگاه علمی کاربردی (۱) برنامه امتحان علمی کاربردی واحد 13 (۱) علی جاویدمهر (۱) استاد مینا قریب (۱) مینا قریب (۱) مینا قریب دانشگاه علمی کاربردی (۱) مینا قریب دانشگاه علمی کاربردی 13 (۱) اصول گزارش نویسی (۱) پرداخت شهریه و مشاهده نمرات (۱) آدرس و تلفن مراکز آموزش علمی (۱) ارتباط با دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۱) پذیرش دانشگاه علمی کاربردی (۱) ثبت نام جامع علمی کاربردی (۱) اطلاعیه اعتراض به نمره (۱) مشاهده نمرات دانشگاه علمی کاربردی (۱) سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی تهران (۱) علمی کاربردی واحد زرتشت (۱) دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زرتشت (۱) اطلاعیه جدید دانشگاه علمی کاربردی (۱) نامه به استاد زهرا ملکی دوست (۱) سایت واحد 13 (۱) سید محمد هاشمی مطهر دانشگاه علمی (۱) سید محمد هاشمی مطهر علمی کاربردی (۱) ثبت نام بدون آزمون (۱) برنامه هفتگی علمی کاربردی (۱) علمی کاربردی واحد فرهنگ و هنر (۱) سمیه کاظم زاده (۱) استاد سمیه کاظم زاده (۱) استادسعیده حاج علی (۱) علمی کاربردی قوه قضائیه (۱) آدرس علمی کاربردی (۱) مرکز علمی ماربردی (۱) ثبت نام سال تحصیلی جدید علمی کاربردی 92-93 (۱) ثبت نام دانشگاه 92-93 (۱) دفترچه 92-93 (۱) ثبت‏نام دوره‏ کاردانی فنی و دوره‏ کاردانی حرفه‌ای (۱) علمی کاربردی 1392 (۱) ثبت‏ نام دوره‏ کاردانی فنی و دوره‏ کاردانی حرفه‌ای (۱) ثبت نام علمی کاربردی 92-92 (۱) برنامه امتحانی روابط عمومی (۱) قیس آل قیس (۱) استاد آل قیس (۱) تصاویر جدید استاد سعید میرشاهی (۱) تصاویر جدید استاد ملکی دوست (۱) ملکی دوست (۱) استاد زهرا ملکی دوست (۱) رهام جوان ترین دانشجوی ایران (۱) استاد الهام حیرت سجادی (۱) حیرت سجادی (۱) جامعه شناسی وسایل ارتباط جمعی (۱) درس ارتباط (۱) دوره چهارم (۱) بازرگان مقیم اسلام (۱) محمدی پور (۱) استاد حاج علی (۱) اسامی شاگردان ممتاز و نمونه (۱) ممتاز و نمونه علمی کاربردی (۱) عکس یادگاری با استاد (۱) استاد علیرضا آل قیس (۱) the second report on english (۱) simultaneous translation madual (۱) frost poetry (۱) محمد جواد ظریف (۱) نشست نمایندگان با جاوید مهر (۱) ثبت نام علمی کاربردی 92-93 (۱) دفترچه علمی کاربردی 92 (۱) دفترچه علمی کاربردی 92-93 (۱) دانلود دفترچه علمی کاربردی 92 93 (۱) علمی- کاربردی (۱) بازدید دانشجویان خبرنگاری از ایرنا (۱) دانشجویان خبرنگاری (۱) بازدید دانشجویان گرافیک از انتشارات پیام نور (۱) بازدید علمی کاربردی (۱) بازدید دانشجویان کاردانی حقوق ثبتی (۱) بازدید از موزه هنرهای معاصر (۱) سهیلا ابراهیم پور (۱) استاد بهنام علمی (۱) بهنام علمی (۱) استاد فرید فتحی (۱) فرید فتحی (۱) اصول علم سیاست (۱) استاد محمدی پور (۱) رضا بازرگان (۱) استاد رضا بازرگان (۱) لیست اساتید استاد راهنما و پایان نامه (۱) استاد علمی کاربردی (۱) اعلام نتایج پذیرفته شدگان علمی کاربردی (۱) علمی کاربردی 92 93 94 (۱) نتایج قبولی علمی کاربردی (۱) فهرست پذیرفته‌شدگان علمی کاربردی (۱) 92 93 1394 (۱) انواع مدل های ارتباطی (۱) سیستم جامع آموزشی سجاد (۱) سیستم سجاد (۱) دانشجویان روابط عمومی (۱) ابراهیم پور ابیازنی سهیلا (۱) فتحی فرید (۱) علمی بهنام (۱) میرزایی پور علی (۱) تجلیل از دانشجوی سخت کوش (۱) صمد نیکجو (۱) دانشگاه علمی کاربردی (۱) امپریال imperial (۱) ثبت نام ازدواج دانشجویی (۱) ارتباطات توسعه (۱) علیرضا بهمن (۱) مبانی ارتباط جمعی (۱) بهورزی (۱) پزشکی- دارویاری (۱) کاردانی بهورزی (۱) پرتال دانشگاه جامع علمی و کاربردی (۱) مهلت پرداخت وام‌های شهریه (۱) تهدید وبلاگ دانشگاه (۱) تهدید وبلاگ uast13 (۱) وبلاگ دانشگاه (۱) تمدید ثبت نام کنکور ارشد 93 (۱) کنکور ارشد 93 (۱) پذیرفته‌ شدگان نهایی آزمون دوره‌های مهندسی فناوری (۱) http://labbaikir/ (۱) عضویت دکتر پورعباس در (۱) ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی (۱) دکتر پورعباس (۱) پورعباس (۱) درآمدی برنظریه فرهنگی (۱) cultural theory an introduction (۱) فیلیپ اسمیت (۱) مبانی نظری آسیب­های اجتماعی (۱) جامعه شناسی درباره چیست؟ (۱) جامعه شناسی - آنتونی گیدنز (۱) چکیده کتاب صور بنیانی حیات دینی امیل دورکیم (۱) چکیده کتاب صور بنیانی امیل دورکیم (۱) دانلود کتاب دلبستگی و روابط اجتماعی (۱) دانلود کتاب روانشناسی خرافات (۱) دانلود کتاب ازدواج موفق (۱) جامعه شناسی آنتونی گیدنز (۱) مترجم: منوچهر صبوری (۱) نظریه کنش متقابل - نظریه های جامعه شناسی (۱) کنش متقاب (۱) سوال و پاسخ نامه جامعه شناسی (۱) مدیریت تبلیغات تجاری (۱) زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون (۱) تصاویر جدید سهیلا ابراهیم پور ابیازنی (۱) http://uast13persianblogir/post/157/ (۱) تمدید مهلت ثبت نام دوره کارشناسی (۱) تمدید مهلت ثبت نام دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته (۱) خلاصه و نقد کتاب موج سوم (۱) کتاب موج سوم (۱) دانشجوی عزیز روزت مبارک (۱) روز زیبای تفکر و آموختن، روز دانشجو مبارک (۱) فرم نظرسنجی را تکمیل کنید (۱) نظرسنجی علمی کاربردی (۱) سازمان‌ سنجش‌ اموزش‌ کشور (۱) بازدید از روابط عمومی hyundai (۱) پروین نورانی آسیابر (۱) تجلیل از استادان واحد 13 (۱) هفته پزوهش (۱) ثبت‌ نام دوره کاردانی بهمن‌ ۱۳۹۲ (۱) ثبت‌ نام پذیرش (۱) ثبت نام ازدواج دانشجویی تمدید شد (۱) مهلت ثبت نام ازدواج دانشجویی (۱) دین و روابط بین الملل (خلاصه کتاب) (۱) عنوان کتاب : دین و روابط بین الملل (۱) مرکز تحققات استراتژیک (۱) مفهوم تجاوز در حقوق بین الملل (۱) مفهوم تجاوز (۱) جنگ و تعریف تجاوز (۱) دریافت سبد کالای دانشجویان متأهل (۱) سبد کالای دانشجویان (۱) ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد 93 (۱) کارشناسی ارشد 93 (۱) پودمانی ترمی (۱) کارنامه ترم به ترم (۱) برنامه هفتگی دانشجو (۱) نحوه اعتراض به نمرات (۱) پرداخت شهریه پودمان جدید (۱) دزفولی سید سروش (۱) نتایج نهایی قبولی آزمون کاردانی ترمی (۱) دانشگاه جامع علمی‌ ـ‌کاربردی (۱) برارین بیتا (۱) اثرات رسانه ها و ظهور دوره چهارم (۱) اثرات رسانه ها (۱) تبلیغ مردم (۱) ارزیابی مدرس (۱) کارت ورود به جلسه آزمون (۱) استاد علی میرزایی پور و پسرش (۱) استاد میرزایی پور با پسر گلش (۱) اطلاعیه ثبت نام با تاخیر (۱) لیست دانشگاههای علمی کاربردی (۱) سایت دانشگاه های علمی کاربردی (۱) فهرست دانشگاه های علمی کاربردی (۱) تحلیل آزمون ارشد علوم ارتباطات اجتماعی91 (۱) آزمون ارشد علوم ارتباطات اجتماعی (۱) ادوارد هرمان (۱) سانسور و فیلتر رسانه ها در آمریکا (۱) سانسور و فیلتر (۱) مدل چامسکی (۱) اداورد هرمان (۱) فیلتر پروپاگاندا (۱) ۵ اصل «فیلتر» اخبار در رسانه‌ها (۱) دانشگاه علمی-کاربردی (۱) فرهاد فرید (۱) بازدید دانشجویان کامپیوتر (۱) بازدید دانشجویان دختر تبلیغات تجاری (۱) بازدید از پژوهشگاه علوم انسانی (۱) بازدیدهای دانشجویان واحد 13 (۱) دانشجویان واحد 13 (۱) بازدید کارشناسان روابط عمومی با استاد نورانی (۱) پروین نورانی (۱) آشنایی با نرم افزارهای حسابداری (۱) نرم افزارهای نوین حسابداری (۱) بازدید از شرکت توزیع نیروی برق (۱) بازدید دانشجویان روابط عمومی از شرکت توزیع نیروی ب (۱) جامعه اطلاعاتی و نقش آن در ارتباطات بین الملل (۱) inf ormation society (۱) نظریه ی رفتار گرایی اسکینر (۱) کاربرد نظریه ی رفتار گرایی در برنامه ریزی درسی (۱) آزمایش‌های اسکینر با کبوتر و موش (۱) برحاس فردریک اسکینر (۱) burrhus frederic skinner (۱) ارتباط سیاست با ارتباطات (۱) برقراری ارتباطات (۱) بازدید دانشجویان امور فرهنگی (۱) بازدید دانشجویان امور فرهنگی از کتابخانه شقایق (۱) کتابخانه شقایق (۱) بازدید از روابط عمومی بنیاد شهید (۱) گرایش روزنامه نگاری (۱) خلاصه کتاب : دیپلماسی رسانه ای (۱) کتاب دیپلماسی (۱) روابط بین الملل اسلامى (۱) نگاهى به اصول روابط بین الملل اسلامى (۱) زندگى اجتماعى (۱) عملیات روانی از نظریه تا عمل (۱) کتاب دین و روابط بین الملل (۱) دین و روابط بین الملل (۱) مدرسان برتر نیمسال اول (۱) اصول روابط بین الملل دکتر خاوری (۱) دکتر خاوری (۱) علی میرزائی پور (۱) دانشجوی 8 ساله علمی کاربردی (۱) اینترنت ساختمان ملایی زیر صفر (۱) سایت دانشگاه علمی کاربردی (۱)