شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز!
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز!
آرشیو وبلاگ
      دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 13 تهران (علمی کاربردی)
عضویت دکتر پورعباس در... نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/٢٩

عضویت دکتر پورعباس در...

عضویت ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی در شورای طرح و برنامه شاهد

چهارمین جلسه ستاد امور دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر پورعباس رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی و رییس ستاد و مسوولین بنیاد شهید در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار  شد.

   

  چهارمین جلسه ستاد امور دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور مسوولین دانشگاه و بنیاد شهید در محل سازمان مرکزی دانشگاه برگزار  شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر فیض نائب رئیس ستاد ومعاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه، ضمن اشاره به اینکه مجموعه مراکز علمی کاربردی تحت پوشش بنیاد در آینده نزدیک قابلیت تبدیل به موسسه را دارند ، تحقق این امر را در انجام خدمت رسانی به دانشجویان شاهد و ایثارگر بسیار تاثیرگذار ارزیابی نمود .

سپس مهندس کربلایی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته این اداره کل، به تشریح نحوه رصد و شناسایی دانشجویان شاهد وایثارگر در مراکز علمی کاربردی از طریق سامانه سجاد اشاره نمود .

دکتر شهرکی پور مدیر کل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز ضمن بیان انتظارات بنیاد شهید از نحوه خدمت رسانی به دانشجویان شاهد وایثارگر به پیش نویس تفاهم نامه ای اشاره نمود که در صورت انعقاد بین دانشگاه و بنیاد شهید و امور ایثارگران، فراهم کننده بستر  مناسبی در جهت تسهیل خدمت رسانی بیشتر به دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه خواهد بود.

مدیر کل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تشکر از تعامل موثر و سازنده میان بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشگاه از اضافه شدن ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی به اعضای اصلی شورای طرح و برنامه شاهد خبرداد.

 در ادامه دکتر پور عباس رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن ارائه رهنمود هایی پیرامون نحوه تخصیص ردیف بودجه اختصاصی به اداره شاهد و ایثارگر دانشگاه  از طریق هیات امنا ، بر استمرار برگزاری جلسات ستاد  با بنیاد شهید تاکید نمود .

 دکتر پورعباس با بیان اینکه باید تمام توان خود را برای خدمت به خانواده شهدا به کار گیریم از حمایت و هدایت همه همکاران جهت ارتقای این بخش تقدیر و تشکر نمود.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
قرعه کشی حج عمره دانشگاهی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/٢٥

ثبت نام حج عمره دانشگاهی


نتایج قرعه کشی عمره دانشگاهیان 21 آبان ماه در پایگاه اینترنتی «لبیک» اعلام می‌شود.

ثبت نام عمره دانشگاهیان از تاریخ 5 آبان ماه شروع و تا تاریخ 15 آبان ماه  از طریق سایت labbaykk.ir ادامه  دارد .

 
متن خبر :

 ثبت نام عمره دانشگاهیان از تاریخ 5 آبان ماه شروع و تا تاریخ 15 آبان ماه از طریق سایت labbaykk.ir ادامه  دارد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ثبت نام به صورت اینترنتی و از بین سه گروه پسران مجرد، دانشجویان متاهل و مدرسان دارای ID صورت می گیرد.

قرعه کشی از بین متقاضیان ، در تاریخ 19 و 20 آبان ماه به صورت استانی توسط شورای هماهنگی عمره دانشگاهیان در هر استان برگزار می شود و زمان اعزام دانشگاهیان، از اوایل اسفند 92 لغایت اردیبهشت 93 خواهد بود.

سهمیه هر دانشگاه با توجه به تعداد ثبت نام کنندگان در هر دانشگاه در نظر گرفته خواهد شد. لذا دانشگاه هایی که ثبت نام بیشتری داشته باشند سهمیه آنها بیشتر خواهد شد. تعداد سهمیه بعد از اتمام ثبت نام و قبل از قرعه کشی توسط وزارت متبوع اعلام خواهد شد.

لینک ثبت نام در سایت زیارت دفتر امور فرهنگی به نشانی ZAAER.IR قرار دارد.

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تمدید ثبت نام کنکور ارشد 93 نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/٢٠

  تمدید ثبت نام کنکور ارشد 93

 
سازمان سنجش آموزش اعلام کرد به علت ایجاد پاره ای مشکلات در سیستم های پرداخت الکترونیک و درگاه های الکترونیک بانک ها زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 93 تا روز شنبه 25 آبان تمدید شد.
 
به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام سازمان سنجش، پاره ای تغییرات در سوییچ های بانک مرکزی موجب شد که زمان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 93 تا پایان روز شنبه 25 آبان ماه جاری تمدید شود و به محض برطرف شدن مشکلات از سوی بانک ها از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی صورت گیرد.
داوطلبانی که پیش از این در آزمون کارشناسی ارشد 93 ثبت نام کرده اند می توانند تا تاریخ اعلام شده نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.
همچنین اصلاحات دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 93 نیز اعلام شده است.
بر این اساس ضرایب گرایش مترجمی زبان فرانسه (گرایش سوم) رشته مجموعه زبان فرانسه (کدرشته امتحانی 1120) اصلاح شده و زبان عمومی ضریب یک (1)، زبان تخصصی (آموزش زبان فرانسه، زبان و ادبیات فرانسه) ضریب صفر (0)، زبان تخصصی (مترجمی زبان فرانسه) ضریب دو (2) خواهد داشت.
عنوان صحیح درس چهارم از کدرشته امتحانی 1260 (مهندسی صنایع)، تحقیق در عملیات 1 است.
داوطلبان حافظ کل قرآن مجید دارای مدرک دیپلم یا گواهی پیش دانشگاهی یا فاقد دیپلم، لازم است کد محل فارغ التحصیلی خود را در بند 20 تقاضانامه کد 1999 درج کنند.
تبصره 5 در قسمت شرایط اختصاصی (مندرج در صفحه 2 این دفترچه) «درخصوص موضوع مصوبه جلسه 221 مورخ 1390/1/23 شورای معین انقلاب فرهنگی برای فرهنگیان دارای مدرک معادل» از دفترچه مذکور حذف می شود.

 

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تهدید وبلاگ دانشگاه نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱٩

تهدید وبلاگ دانشگاه

شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز!

 

وبلاگ http://uast13.persianblog.ir/ با تلاش و کوشش چند دانشجوی خوش ذوق و فعال تا مورخ 19 آبان 92 بیش از 500 هزار بازدید کننده داشته است که در برخی روزها آمار ما از مرز 10 هزار بازدید در روز نیز فراتر رفته و یکی از وبلاگ های موفق دانشگاهی به شمار می رود.

مدتی است که عده ای ما را تهدید می کنند تا این وبلاگ را حذف کنیم!! بلکه سایت آنها پربازدید شوید.

در این مقال قصد نداریم به هویت تهدید کنندگان اشاره ای داشته باشیم اما در عصر رسانه های دیجیتال، آقایان بهتر است برای بالا بردن رنکینگ خود از مهندسین و مشاورین قوی تری استفاده کنند و مثل ما وقت مفیدی برای کار و ذوق خود بگذارند ضمن اینکه ما آمادگی آنرا داریم جوابیه هر مرکز یا فردی را در این وبلاگ پربازدید منتشر  و حتی اگر مطلبی مد نظر آقایان نیست را کاملا حذف کنیم اما باور بفرمائید صحبت از حذف وبلاگ یا در اختیار گذاشتن پسورد آن واقعا در عالم حرفه ای ارتباطات و رسانه جای بسی تعجب و خنده دار است.

شاید هم ایراد از ماست که به جای جذب جوانان خوش ذوق دانشجو و فعالیت سالم و شرعی در عصر جنگ نرم، به کراک و حشیش پناه نمی بریم و به توصیه مسئولان نظام عمل می کنیم که بارها از جوانان خواسته است مواظب جنگ های نرم بیگانگان باشیم.

دکتر جاوید مهر نیز از ما در خصوص این وبلاگ تجلیل کرده است که رئیس خوشفکر و جوان دانشگاه اگر اسمش را در گوگل سرچ کند ابتدا به وبلاگ و کلبه حقیرانه ما می رسد و ...

دکتر جاویدمهر در ساختمان شماره 2

خوش آمدگویی دکتر جاوید مهر به دانشجویان جدید

هر بازدیدی که از وبلاگ هایی مثل وبلاگ ما صورت می گیرد یعنی اینکه دانشجوی ما چند دقیقه از وقت خود را به جای بازدید از شبکه های اجتماعی خارجی و ... به ما اختصاص می دهند .از همه مهم تر اینکه بسیاری از بازدیدکنندگان ما به لینک ها و آدرس های مورد علاقه خود در دانشگاه های علمی -کاربردی متصل می شوند.

در عین حال ما منتظر نظرات و پیشنهاد های گرانبهای عزیزان هستیم اما فراموش نکنیم این وبلاگ رایگان، از بسیاری سایت های دانشگاهی عملکرد موفق تر و بهتری داشته است و یک شبه به این جایگاه نرسیده ایم که بخواهیم از عشق و علاقه خودمان به راحتی چشم بپوشیم.

ختم کلام اینکه آقایان به جای کشتن ذوق و هنر ما به فکر تقویت تیم خودشان باشند.

 

آمار وبلاگ ما در آلکسا را مشاهده بفرمائید........

 

آمار ما در ایران تا شب 19 آبان ماه 92  عدد 14821 که بسیار قابل توجه است.

How popular is uast13.persianblog.ir?

Alexa Traffic Ranks

How is this site ranked relative to other sites?

Global Rank

Global rank icon349,655 96,643

Rank in Iran

 

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مهلت پرداخت وام‌های شهریه نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱٩

مهلت پرداخت وام‌های شهریه

 

مهلت پرداخت وام‌های شهریه در نیم سال اول سال تحصیلی 93-1392 تا تاریخ 20 آبان 1392 تمدید شد.

 
متن خبر :

 

 مهلت پرداخت وام‌های شهریه در نیم سال اول سال تحصیلی 93-1392 تا تاریخ 20 آبان 1392 تمدید شد. همچنین اعتبار اولیه وام شهریه این دانشگاه به میزان 30 میلیارد ریال به طور کامل مصرف شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، با پیگیری های به عمل آمده از سوی این دانشگاه،  مبلغ 25 میلیارد ریال اعتبار تکمیلی (مجدد) جهت پرداخت وام شهریه از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تخصیص داده شد.

   مهلت ورود اطلاعات وام شهریه نیم سال اول سال تحصیلی 93-1392 دانشگاه جامع علمی کاربردی که از 12/6/92 شروع شده تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 20/8/92 می باشد.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
سامانه سجاد و نماد نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱۸

 سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی


کلیک کنید

http://uast13.persianblog.ir/

nezarat riasat

entesharat2

hamavard

magazine

hamayesh-icon

basij-icon

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
اینترنت ساختمان ملایی زیر صفر نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱۸

اینترنت ساختمان ملایی زیر صفر

متاسفانه در ساختمان ملایی واحد 13 علمی کاربردی وضعیت اینترنت زیر صفر است که انتظار می رود مورد توجه مسئولان این ساختمان قرار گیرد.

قبلا در هر طبقه یک دستگاه کامپیوتر قرار داشت که متاسفانه اکنون در کل این ساختمان فقط یک دستگاه سیستم اینترنت برقرار است.

سرعت اینترنت هم که بسیار ضعیف  و اسفناک است و دانشجویان برای ورود به سایت uast13 هم دچار مشکل می شوند ضمن اینکه صف های طویلی هم برای استفاده از نت تشکیل می شود.

کارشناسان امر معتقدند سرعت اینترنت در این واحد نه تنها از سرعت تراکتور و لاک پشت کمتر است، بلکه به سرعت حلزون هم نمی رسد!

امید است مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.

http://s4.picofile.com/file/7997940963/P1010443.jpg

این هم تصویری از تنها سیستم سایت دانشگاه علمی کاربردی در ساختمان ملایی


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دانشجوی 8 ساله علمی کاربردی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱۸

دانشجوی 8 ساله علمی کاربردی

خانم سمت چپی مادر این دختر باهوش است

حدیث خانم به صورت جهشی درس خونده و یکی از نخبگان ایران زمین به شمار می رود...

 پنج شنبه 16 آبان 1392

http://s4.picofile.com/file/7997931070/IMG_6269.jpg


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
استاد علی میرزایی پور نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱۸

استاد علی میرزایی پور

علی میرزایی پور
علی
میرزایی پور
علوم ارتباطات اجتماعی ( گرایش روزنامه نگاری )
استاد

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
استاد فرید فتحی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱۸
استاد فرید فتحی
 پنج شنبه 16 آبان 1392
 
http://s4.picofile.com/file/7997931612/IMG_6307.jpg

تاریخ تحلیلی صدر اسلام

نمی دانم می توان اینجا از استاد انتقاد کرد یا خیر؟!

اما شخصا در طول ترم از تدریس استاد درس آنچنانی نگرفتم.

استاد با اینکه خود چند جلسه هم غیبت داشت اما در کلاس هم فقط دانشجوها راجع به مسائل روز یا تاریخی بحث هایی راه می انداختند و با اینکه ینده از تمامی اساتید در این وبلاگ ناقابل تعریف و تمجید کرده ام اما متاسفانه به صورت استثنا می خواهم از یک استاد هم انتقاد سازنده ای داشته باشم! چون شیوه تدریس استاد فتحی اصلا برایم جالب نبود و حتی در سایر امتیازهایی که در نظر سنجی و ارزشیابی به استاد می توان داد نیز فقط به واژه متوسط می رسم!

استاد فتحی تنها استادی است که با انتقاد بنده در این فضای رایگان مواجه می شود و اعتراف می کنم ضعیف ترین نمره ام را نیز در طول دوران دانشجویی از او گرفته ام و در چند جلسه ای هم که سر کلاسش بودم نیم قطره هم بر بار علمی ام افزوده نشد.

باز هم تاکید می کنم نظر شخصی نگارنده است اما شما قضاوت کنید از استادی که خود فقط حرف و بحث یا حتی خاطره دانشجوها را گوش می کند چطور می توان درس یاد گرفت؟

انصافا نشستن پای کلاس های اساتیدی چون آل قیس، میرشاهی، لیلی اکبری فر، شهناز اسدیان و ...  کجا و بعضی از اساتید کجا؟

اگر شما هم نظر خاصی راجع به این مطلب داشتید پیام بگذارید تا منعکس شود...

 

 

فرید فتحی
فرید
فتحی
مطالعه، موسیقی، سینما، خوشنویسی، نگارگری، نویسندگی.
فلسفه هنر
علم الاسماء تاریخی از منظر ابن عربی و ارتباط آن با هنر هر دوران
سوادهنری. هنر و رسانه. نظریات ارتباط جمعی


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
استاد بهنام علمی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱۸
استاد بهنام علمی

http://s4.picofile.com/file/7997931933/IMG_6282.jpg
بهنام علمی
بهنام
علمی
روابط بین الملل
پنج ساختار اقتصادی متمایز محصول مولفه های نوین بین الملل
مسائل فرهنگی جهان معاصر
ارتباط بین فرهنگها
گردشگری فرهنگی
تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنالش
دانشگاه علمی کاربردی واحد 1 تالش
دانشگاه پیام نور تالش
استاد

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
استاد سهیلا ابراهیم پور ابیازنی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱۸

استاد سهیلا ابراهیم پور ابیازنی

 پنج شنبه 16 آبان 1392
http://s4.picofile.com/file/7997930535/IMG_6258.jpg

 
 
سهیلا ابراهیم پور ابیازنی
سهیلا
ابراهیم پور ابیازنی
جامه شناسی
بررسی عوامل موثر بر مشارکت اجتماعی سالمندان در اداره امور شهر
اقدام پژوهی- شبکه های اجتماعی- مبانی جامعه شناسی-
مدرس در دانشگاههای علمی و کاربردی واحد 13 و 18 و 34 و 35 و پژوهشگر تحقیقات اجتماعی

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
کاردانی بهورزی و پزشکی- دارویاری نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱٥

 کاردانی بهورزی و پزشکی- دارویاری

تصویب برنامه درسی دوره کاردانی حرفه ای خدمات پزشکی- دارویاری دردانشگاه جامع علمی کاربردی

شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی مشخصات کلی ، سرفصل وریز محتوای برنامه درسی دوره کاردانی حرفه ای خدمات پزشکی- دارویاری را تصویب کرد.   

 
متن خبر :

 

     شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی مشخصات کلی ، سرفصل وریز محتوای برنامه درسی دوره کاردانی حرفه ای خدمات پزشکی- دارویاری را تصویب کرد.   

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر رجبعلی برزویی ، معاون آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: این دوره با توجه به تربیت نیروی انسانی مورد نیاز کشور در حوزه خدمات دارویی و سلامت  و  بادرخواست ومشارکت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان  ، تدوین و به تصویب شورای برنامه ریزی آموزشی ودرسی علمی کاربردی رسید.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
زوج خوشبخت علمی کاربردی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/۱۱

زوج خوشبخت علمی کاربردی

 http://s4.picofile.com/file/7990350000/P1010396.jpg

علیرضا بهمن و همسرش از دانشجویان فعال و با پشتکار واحد 13 هستند که خدا به تازگی به آنها نی نی خوشگلی هم هدیه کرده است.

این دو با وجود برخی مشکلات زندگی تلاش می کنند همچنان به تحصیل علم و دانش کاربردی ادامه دهند.

از ساعت هایشان پیداست تا چه اندازه مقوله زمان برای این زوج خوشبخت ارزش دارد به هرحال ساعت 10 فیرنی،ساعت 12 قطره مولتی ویتامین،ساعت 17 قطره آهن نی نی نباید یادشان برود.

 IMG_0018.JPG


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
ثبت نام ازدواج دانشجویی نویسنده: شهرام الف، خبرنگار بدون مرز و با مرز! - ۱۳٩٢/۸/٤

 

آغاز ثبت نام هفدهمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی image
           

ثبت نام هفدهمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی آغاز شد .

 
متن خبر :

 ثبت نام هفدهمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر موسوی مسؤل دفتر نهاد رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اعلام این خبر گفت : ثبت نام هفدهمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی از تاریخ اول آبان ماه الی 20 آبان ماه با رویکرد سفرهای زیارتی و آموزشی در مشهد مقدس آغاز گردیده است. در این دوره برای زوج های دانشجو علاوه بر مراسم ازدواج دانشجویی در مشهد مقدس، کارگاه های آموزشی و مشاوره های ویژه زوج ها نیز برگزار می گردد.

مسؤل دفتر نهاد رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه افزود؛ دانشجویانی که تاریخ عقد آن ها از 1/7/91 الی 30/7/92 می باشند می توانند برای ثبت نام به سامانه ازدواج دانشجویی نهاد رهبری http://ezdevaj.nahad.ir یا به سایت اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی www.uast.ac.ir  مراجعه نمایند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخیر ورود به سامانه نماد علمی کاربردی ورود به سامانه سجاد ورود به سامانه نماد کتاب منشور ملل متحد لیلی رضوی طوسی مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون ارشد ۹۶ ورود به سامانه سجاد انتخاب واحد و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهلت ثبت نام انتقال دانشجو انتخاب واحد علمی کاربردی تسلیت دانشگاه جامع علمی کاربردی به خانواده رفسنجانی
کلمات کلیدی وبلاگ علمی کاربردی (٥٩) دانشگاه علمی کاربردی (٢٤) دانشگاه جامع علمی کاربردی (٢٠) جامع علمی کاربردی (۱٤) ثبت نام (۱۳) علمی کاربردی واحد 13 (۱۱) دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۱٠) واحد 13 علمی کاربردی (۱٠) وبلاگ واحد 13 (٩) دانشگاه (٩) دانشجو (٧) سامانه جامع آموزشی دانشگاه علمی کاربردی (٧) روابط عمومی (٦) انتخاب واحد (٦) سید سروش دزفولی (٦) سروش دزفولی (٦) آسیه بهبودی (٥) کاخ گلستان (٥) کارشناسی ارشد (٥) uast (٥) سامانه سجاد (٥) سعید میرشاهی (٥) سامانه سجاد و نماد (٥) اردلان مقیم اسلام (٥) سامانه سجاد و نماد علمی کاربردی (٤) استاد سعید میرشاهی (٤) وبلاگ علمی کاربردی واحد 13 (٤) علی جاویدمهر (٤) دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 13 (٤) uast13 (٤) دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد 1 (٤) آدرس دانشگاه های علمی کاربردی (٤) استاد اردلان مقیم اسلام (٤) گلستان کاخ (٤) ورود به سامانه نماد (٤) کاخ زیبای گلستان (۳) ورود به سامانه سجاد (۳) موزه گلستان (۳) استاد آسیه بهبودی (۳) استاد بهبودی (۳) سیاوش دانیالی (۳) وبلاگ دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۳) اردشیر لارودی (۳) آدرس دانشگاه علمی کاربردی (۳) uastacir (۳) uast13com (۳) زهرا ملکی دوست (۳) کارت ورود به جلسه (۳) دریافت کارت ورود به جلسه (۳) جامعه شناسی (۳) خبرنگاری (۳) روابط بین الملل (۳) برنامه هفتگی (۳) ازدواج دانشجویی (۳) ثبت نام علمی کاربردی (۳) دکتر جاوید مهر رئیس دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۳) سامانه سجاد علمی کاربردی (۳) واحد 13 (۳) دکتر علی جاوید مهر (۳) سامانه آموزشی (نماد) (۳) میرشاهی سعید (۳) سعیده حاج علی (۳) علیرضا آل قیس (۳) آل قیس (۳) بهبودی آسیه (۳) استاد علی میرزایی پور (۳) ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی (٢) علی میرزایی پور (٢) کارشناسی روابط عمومی (٢) مقیم اسلام اردلان (٢) مقیم اسلام (٢) استاد سعید محمدی پور (٢) زمان انتخاب واحد ترم جدید (٢) سجاد و نماد (٢) سامانه نماد (٢) پروین نورانی آسیا بر (٢) سعید محمدی پور (٢) استاد سهیلا ابراهیم پور ابیازنی (٢) سهیلا ابراهیم پور ابیازنی (٢) دانشگاه جامع علمی (٢) نورانی آسیا بر (٢) استاد سعیده حاج علی (٢) نماد علمی کاربردی (٢) طریقه انتخاب واحد علمی کاربردی (٢) http://uast13persianblogir/ (٢) استاد سید محمد هاشمی مطهر (٢) سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی (٢) مشاهده نمرات (٢) وبلاگ و سایت واحد 13 (٢) سید محمد هاشمی مطهر (٢) استاد میرشاهی (٢) علوم ارتباطات اجتماعی (٢) حسن روحانی (٢) فتحعلی شاه (٢) مقاله نویسی (٢) حاج علی (٢) زبان انگلیسی (٢) روان شناسی (٢) دانلود کتاب (٢) جنگ روانی (٢) خلاصه کتاب (٢) کارشناسی (٢) اسکینر (٢) برنامه امتحانی (٢) کتاب (٢) تعریف (٢) کنکور (٢) تبلیغات (٢) رسانه (٢) ادوارد دمینگ (٢) جامعه شناسی تبلیغات (٢) روزنامه‌نگاری (٢) دمینگ (٢) ثبت نام کارشناسی ارشد (٢) ثبت نام دانشگاه (٢) میرشاهی (٢) تدریس موفق (٢) ارتباطات بین الملل (٢) آدرس مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران (٢) الهام حیرت سجادی (٢) استاد سیاوش دانیالی (٢) آدرس کاخ گلستان (٢) استاد سید سروش دزفولی (٢) بازدید از کاخ زیبای گلستان (٢) دزفولی سروش (٢) لارودی اردشیر (٢) استاد اردشیر لارودی (٢) بازدید از کاخ زیبای گلستان(7) (٢) استاد گل احمدی (٢) ابراهیم عزیزیان (٢) استاد ابراهیم عزیزیان فام (٢) ابراهیم عزیزیان فام (٢) حسن گل احمدی (٢) سامانه نماد:ورود به سامانه نماد (٢) سامانه ورود به سجاد (۱) ورود به سامانه نماد علمی کاربردی (۱) گل احمدی حسن (۱) استاد گل احمدی از دیار کردستان (۱) تخت فتحعلی شاهی (۱) بازدید از کاخ زیبای گلستان(6) (۱) بازدید از کاخ (۱) کاخ زیبا (۱) رونمایی از وب سایت همایش (۱) دکترین هویج و چماق (۱) پلیس خوب، پلیس بد (۱) مکانیسم ماشه (۱) گرایش روزنامه‌نگاری و خبر نگاری : (۱) روزنامه‌نگاری و خبر نگاری (۱) 94-95 (۱) زمانبندی انتخاب واحد (۱) زمانبندی انتخاب واحد نیمسال (۱) سال تحصیلی 95-94 (۱) مهلت ثبت نام دوره‌های کاردانی فنی‌و حرفه‌ای دانشگ (۱) ثبت نام دوره‌های کاردانی فنی‌و حرفه‌ای (۱) روابط عمومی ها، رسانه های نوین یا استعمار نوین؟! (۱) تعریف روابط عمومی (۱) رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی (۱) ارشد علمی کاربردی (۱) کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی (۱) کارشناسی ارشد خبرنگاری بین المللی (۱) خبرنگاری بین المللی (۱) بررسی ۷ برنامه درسی در دانشگاه جامع علمی کاربردی (۱) درس های علمی کاربردی (۱) ورود به سامنه علمی کاربردی (۱) تسلیت دانشگاه جامع علمی کاربردی به خانواده رفسنجان (۱) انتقال دانشجو (۱) انتخاب واحد و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (۱) سجاد سامانه (۱) مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون ارشد ۹۶ در اسفند ماه (۱) مهلت مجدد ثبت‌نام (۱) کتاب منشور ملل متحد (۱) لیلی رضوی طوسی (۱) دانلود رایگان کتاب منشور ملل متحد لیلا رضوی طوسی (۱) استاد محمد احمدی (۱) عزیزیان فام (۱) تصاویر استاد گل احمدی (۱) گل احمدی (۱) نسرین آقا ملا (۱) انتخاب واحد آخر! (۱) رشته کاردانی تاکسیرانی (۱) ثبت نام کارشناسی حرفه ای (۱) ثبت نام کارشناسی (۱) ثبت نامدانشگاه جامع علمی – کاربردی (۱) جلسه توجیحی درس کارورزی (۱) تالار خوارزمی (۱) ثبت نام عمره دانشگاهیان (۱) ثبت نام حج عمره دانشگاهیان آغاز شد (۱) حج عمره دانشگاهیان (۱) سی ثانیه پای صحبت برایان تریسی (۱) کاربرد قانون 20/80 پارتو (۱) پارتو 8020 (۱) برنج ایرانی و برنج ژاپنی! (۱) اتحاد و کار گروهی (۱) ژاپن درسی از استاد ژاپنی (۱) سندروم شکنجه (۱) آیا می دانید شکنجه خاموش چیست؟ (۱) بهنوش محتشمی (۱) استاد بهنوش محتشمی (۱) محتشمی بهنوش (۱) انتخاب واحد 94-93 (۱) شرایط و زمانبندی انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی (۱) محمدی پور سعید (۱) توریست ها و جهانگردان خارجی (۱) کاخ زیبا و تاریخی گلستان (۱) داستان زیبای شیر و خرگوش کاخ گلستان (۱) داستان زیبای شیر و خرگوش (۱) روابط عمومی و ارتباطات (۱) kakh golestan (۱) آی سی تی چیست؟ (۱) هفته روابط عمومی و ارتباطات (۱) حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی (۱) تصاویر جدیدتر استاد بهبودی (۱) استاد لارودی (۱) تصاویر جدید استاد اردشیر لارودی (۱) نکته مهم در تدریس موفق (۱) از دهکده جهانی تا خانواده جهانی (۱) خانواده جهانی (۱) استاد سروش دزفولی (۱) داستان غم انگیز پایان گوبلز (۱) خودکشی گوبلز (۱) دکتر جوزف گوبلز (۱) رسانه سرد و گرم (۱) عنوان : رسانه سرد و گرم cool media and hot media (۱) رسانه گرم، مک لوهان (۱) جوامع سرد و گرم (۱) شماره های تماس ساختمان فاطمی (۱) خیابان حجاب روبروی هتل لاله (۱) دانشگاه آدرس (۱) آشنایی با افکار دمینگ deming (۱) عصاره آموزه‌های دمینگ (۱) دکتر ادوارد دمینگ (۱) فاطمه سادات نبیان (۱) استاد نبیان (۱) تصاویر ساختمان جدید در فاطمی (۱) آدرس ساختمان فاطمی (۱) آخرین عکس با استاد میرشاهی (۱) آخرین عکس بهار با استاد بهبودی (۱) به عقل آفرینان دیوانه ات (۱) هرم وارونه در رسانه (۱) تعریف هرم وارونه (۱) هرم وارونه در خبر (۱) لید و انواع آن (۱) شروع خبر: لید lead (۱) *مشخصات لید: (۱) تعریف شایعه (۱) آلپورت و پستمن (۱) روان‏شناسى شایعه (۱) نظریه گوردون آلپورت (۱) گوردون آلپورت (۱) آلپورتِ (۱) ویلیام شرام (۱) مدل ارسطو (۱) شرام لاسول (۱) مدل هارولد لاسول (۱) مک لوهان و جامعه ایرانی (۱) دیدگاه های مارشال مک لوهان (۱) انتخاب واحد تابستان سال 93-92 (۱) انتخاب واحد تابستان 93-92 (۱) شرایط و زمانبندی (۱) الفتی علی احمد (۱) رسولی آذر (۱) سالاریان رجبعلی (۱) دکتر جاویدمهر (۱) علی جاوید مهر (۱) دکتر جاویدمهر مدیری پاسخگو (۱) دکتر جاوید مهر و فاطمه سادات نبیان (۱) برنامه واحد ها و زمان و محل برگزاری کلاس ها (۱) برنامه محل برگزاری کلاس ها (۱) رجب علی سالاریان (۱) رجبعلی سالاریان (۱) سالاریان رجب علی (۱) استاد سالاریان (۱) سعید میرشاهی علمی کاربردی (۱) انواع سبکها و روشهای تبلیغات (۱) سبکها و روشهای تبلیغات (۱) تبلیغات آمریکایی (۱) تبلیغات آلمانی (۱) فرم ارزیابی اساتید (۱) elmi karbordi (۱) ترم و پودمان تابستانه (۱) عکس تیمی با استاد مقیم اسلام (۱) دریافت کارت ورود به جلسه با آرامش (۱) کارت امتحان (۱) درس جامعه شناسی تبلیغات (۱) هنر در روابط عمومی (۱) هنر مصر هنر مرگ و هنر بابلی و سومری (۱) معلمی به سبک جدید (۱) اصول تدریس (۱) 40 نکته مهم برای مطالعه بهتر، (۱) 40 نکته مهم برای مطالعه بهتر: (۱) مطالعه پیشرفته (۱) آدرس کاخ گلستان 15 خرداد ارگ (۱) موزه گلستان تهران (۱) ادامه تصاویر بازدید از کاخ گلستان (2) (۱) گزارش بازدید از کاخ زیبای گلستان(1) (۱) بازدید از کاخ زیبای گلستان(4) (۱) بازدید از کاخ زیبای گلستان(5) (۱) استاد مقیم اسلام (۱) انجمن علمی دانشجویی (۱) مشخصات کاربری آسیه بهبودی (۱) استاد خدیجه ططری (۱) مشخصات کاربری خدیجه ططری (۱) خدیجه ططری (۱) اصول گزارش و مقاله نویسی (۱) مقاله نویسی در مطبوعات (۱) مقاله‌های ساده خبری (۱) گزارش به چه معنی (۱) to report (۱) reportare (۱) قهرمان چوگان (۱) اشعار استاد دانیالی (۱) دانیالی سیاوش (۱) زندگینامه سقراط (۱) داستان مرگ سقراط (۱) برنامه امتحانی تان را بگیرید (۱) خبر رسانی به سبک اخبار ساعت 14 سیما (۱) شبکه های اینترنتی (۱) اصول طلایی (۱) تصویر جدید از استاد میرشاهی (۱) تصاویر جدید استاد اردلان مقیم اسلام (۱) تصاویر جدید استاد آسیه بهبودی (۱) قبولی آزمون (۱) خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند سهراب سپهری (۱) مشتریان خود را از دست ندهید! (۱) چت هولمز (۱) بزرگ‌ترین خطر برای روزنامه‌نگاری (۱) 24 سریال یا سناریو (۱) سروش دذفولی (۱) افکار عمومی، نیرویی نامریی (۱) دزفولی ارتباطات اجتماعی (۱) پیشگویی استاد دزفولی (۱) علمی کاربردی وبلاگ (۱) خلاصه کتاب شناخت افکار عمومی (۱) داوود زارعیان (۱) شناخت افکار عمومی (۱) جنگ روانی و افکار عمومی (۱) جامعه شناسی تبلیغات چیست؟ (۱) ارتباطات توسعه در جهان سوم (۱) استاد بیتا برارین (۱) بیتا برارین (۱) برنامه امتحانات کلیه دانشجویان (۱) برنامه امتحانات کاردانی (۱) اکرم عباسی مقانکی (۱) استاد ندا آریان مهر (۱) استاد اقتصاد (۱) واحد آموزش دانشگاه (۱) واحد 13 تهران (۱) بایگانی دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۱) بایگانی کوچک اما مرتب دانشگاه جامع علمی کاربردی مر (۱) فرهنگ و هنر تهران واحد 13 (۱) لیلی اکبری فر (۱) علی آذرنیای کماری (۱) سعادت شیرزادی (۱) شیرین الله بخش (۱) نرگس مرادخانی (۱) نظرسنجی عجله ای!! (۱) علمی کاربردی واحد13 (۱) آدرس علمی کاربردی واحد 13 47 38 (۱) آدرس تلفن علمی کاربردی (۱) آدرس تلفن علمی کاربردی واحد (۱) آدرس دانشگاه های علمی کاربردی تهران (۱) تلفن دانشگاه علمی کاربردی واحد (۱) آدرس مراکز آموزش علمی کاربردی تهران (۱) سایپا یدک سلام - کامپیوتر - کتاب - وبلاگ - موبایل (۱) برنامه هفتگی دانشجویان (۱) خبر مهم واحد 13 (۱) برنامه هفتگی کلاسها (۱) برنامه هفتگی کلاسهای علمی کاربردی واحد 13 (۱) ساختمان مرکزی (۱) خبر نگاری (۱) بی توجهی برخی مدرسان به گرانی وسایل آموزشی (۱) معلمان و دبیران برخی مدارس (۱) عزت الله پوریانuast (۱) آدرس دانشگاه علمی -کاربردی واحد 13 (۱) آدرس واحد 13 خیابان زرتشت (۱) اکرم عباسی (۱) استاد معصومه مولایی (۱) معصومه مولایی (۱) لیلی اکبری فر شهناز اسدیان (۱) معصومه مولایی استاد زبان و ادبیات فارسی (۱) اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور (۱) آخرین مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی پودمانی (۱) wwwuastacir (۱) آدرس مراکز علمی کاربردی (۱) تصاویر استاد اکرم عباسی (۱) هدیه خانم نبیان توسط استاد دانیالی (۱) فاطمه سادات نبیان (۱) عزت ا پوریان (۱) عزت اله پوریان (۱) نمایی از کافی نت دانشگاه با سرعت عالی! (۱) نمایندگان و بازاریابان خدمات بیمه ای سایپا (۱) آدرس نمایندگی های معتبر سایپا (۱) http://wwwsaipayadakorg/home (۱) uast13ir (۱) http://wwwuast13com/ (۱) دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر واحد (۱) خلاصه سریال عمر گل لاله (۱) http://uast38com/ (۱) میر رضی الدین آرتیمانی (۱) اطلاعیه دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز فرهنگ و هنر (۱) مخصوص کلیه ورودیها (۱) صندوق رفاه (۱) قابل توجه دانشجویان محترم واحد 13 (۱) پذیرش بهمن ماه از هم اکنون آغاز شد (۱) وسایل ارتباط جمعی (۱) روش های نوین تدریس (۱) فریدون وردی نژاد (۱) تاکسیرانی (۱) ارزیابی اساتید (۱) تعطیلی مدارس (۱) پذیرش دانشگاه (۱) امور فرهنگی (۱) نظریه های ارتباط جمعی (۱) آزمون ارشد (۱) منشور ملل متحد (۱) ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (۱) هویج و چماق (۱) الوین تافلر (۱) آزمون کنکور (۱) سرفصل دروس (۱) دانشجویان دختر (۱) جامعه ایرانی (۱) روز معلم مبارک (۱) مدیریت خانواده (۱) امپریالیسم خبری (۱) فرهنگسرای فناوری (۱) hyundai (۱) تبلیغات تجاری (۱) کاخ موزه (۱) دانشجویان کاردانی (۱) اعتراض به نمرات (۱) شورای حل اختلاف (۱) سالاریان (۱) محمود سریع القلم (۱) رشته های کارشناسی (۱) رضی الدین آرتیمانی (۱) تلخیص کتاب (۱) تبریک روز معلم (۱) کارنامه کارشناسی ارشد (۱) انواع آمار (۱) اصول طلایی مشتری مداری (۱) فرم نظرسنجی (۱) سید محمود موسوی (۱) امپریالیسم رسانه ای (۱) حقوق ثبتی (۱) الهی به مستان میخانه ات (۱) اصل پارتو (۱) حسین قندی (۱) اصول روابط بین الملل (۱) پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی (۱) alvin toffler (۱) مدرسان (۱) نرم افزارهای حسابداری (۱) علمی کاربردی (۱) ثبت نام کنکور سراسری (۱) علم آمار (۱) وام دانشجویی (۱) محمد احمدی (۱) روابط عمومی الکترونیک (۱) برنامه ریزی فرهنگی (۱) جملات زیبا بزرگان (۱) دیپلماسی رسانه ای (۱) هرم وارونه (۱) golestan (۱) اعتراض به نمره (۱) sanjesh (۱) شرام (۱) شکنجه خاموش (۱) 80 نکته مهم در تدریس موفق (۱) روابط عمومی مدرن (۱) ثبت نام حج عمره (۱) قاجار (۱) شکسپیر (۱) کنکور سراسری (۱) افکار عمومی (۱) کلاس (۱) علامه طباطبایی (۱) تابستان (۱) روز معلم (۱) ict (۱) کنکور ارشد (۱) انتخاب رشته (۱) جامعه اطلاعاتی (۱) مدیریت فرهنگی (۱) ایدئولوژی (۱) سنجش (۱) فن آوری اطلاعات و ارتباطات (۱) ارتباطات سیاسی (۱) توریست (۱) نمونه سوالات (۱) آزمون (۱) نتایج (۱) ایرنا (۱) ارتباط (۱) حسابداری (۱) ضرب المثل (۱) نظرسنجی (۱) ارتباطات (۱) شایعه (۱) کنش (۱) آمریکا (۱) الکترونیک (۱) استاد (۱) روش تحقیق (۱) کشاورزی (۱) دانشجویی (۱) فراخوان (۱) توسعه (۱) اجتماعی (۱) خانواده (۱) ازدواج (۱) هنر (۱) دانشگاه آزاد (۱) همایش (۱) فناوری اطلاعات (۱) کاربردی (۱) گرافیک (۱) ثبت نام کنکور (۱) بازدید (۱) خبر رسانی (۱) حج عمره (۱) گلستان (۱) فساد (۱) کاردانی (۱) سوال (۱) اساتید (۱) زندگی (۱) تدریس (۱) سال نو مبارک (۱) گوبلز (۱) اقتصاد ژاپن (۱) زوج خوشبخت (۱) کاظم زاده (۱) عشق و ازدواج (۱) سریع القلم (۱) ملل (۱) غفاری (۱) پیام نور (۱) برایان تریسی (۱) بختیاری (۱) چوگان (۱) دهکده جهانی (۱) پارتو (۱) اطلاعیه ها (۱) نماد (۱) فیلسوف (۱) کارورزی (۱) پذیرش (۱) بنیاد شهید (۱) ترم تابستان (۱) ماهاتما گاندی (۱) برنامه امتحانات (۱) ویلیام جیمز (۱) ناصرالدین شاه (۱) عملیات روانی (۱) فقر فرهنگی (۱) پرداخت (۱) حقوق بین الملل (۱) مهلت ثبت نام (۱) پایان نامه (۱) کاردانی به کارشناسی (۱) میراسماعیلی (۱) حذف کنکور (۱) شهریه (۱) تئوری آشوب (۱) سجاد (۱) مطبوعاتی (۱) سبد کالا (۱) عشق و سیاست (۱) ارتباط جمعی (۱) دانشجویان کامپیوتر (۱) موزه هنرهای معاصر (۱) مک لوهان (۱) تابستانه (۱) مارشال مک لوهان (۱) متغیر (۱) اهمیت تبلیغات (۱) بهبودی (۱) جامعه آماری (۱) سقراط حکیم (۱) نوام چامسکی (۱) 16 آذر روز دانشجو (۱) آی سی تی (۱) غیرحضوری (۱) نظریه های جامعه شناسی (۱) حیاط زیبای ساختمان ملایی (۱) فقر فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها (۱) فقر فعالیت‌های فرهنگی (۱) بودجه فرهنگی (۱) روزت مبارک استاد (۱) استاد بی بی سادات میراسماعیلی (۱) بی بی سادات میراسماعیلی (۱) سادات میراسماعیلی (۱) استاد فاطمه مدیری (۱) فاطمه مدیری (۱) استاد فرهاد فتاحی (۱) فرهاد فتاحی (۱) استاد فرهاد فتاحی استاد آمار و ارقام (۱) فرهاد فتاحی کاربرد آمار در علوم اجتماعی (۱) استاد فاطمه مدیری استاد روش تحقیق (۱) فاطمه مدیری استاد روش تحقیق (۱) استاد بتول شاهینی (۱) بتول شاهینی (۱) بتول شاهینی تربیت بدنی (۱) بتول شاهینی علمی کاربردی (۱) معرفی مدرسان واحد فرهنگ و هنر (۱) استاد هاشمی مطهر قاری قرآن (۱) رزومه دکتر فاطمه مدیری (۱) دکتر فاطمه مدیری (۱) فاطمه مدیری علمی کاربردی (۱) دوره آموزشی روش تحقیق (۱) تحقیق روش تحقیق (۱) دوره آموزشی روش تحقیق : (۱) ایمیل استاد سید محمد هاشمی مطهر (۱) ایمیل فاطمه مدیری (۱) حذف کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی (۱) کارت ورود به جلسه علمی کاربردی (۱) طریقه ارسال تحقیق با استاد (۱) طریقه ثبت نام و ایجاد کاربری در سایت دانشگاه (۱) تصاویر بزرگداشت مقام استاد (۱) بزرگداشت مقام استاد (۱) تقدیر دانشجویان علمی کاربردی از استادان (۱) تقدیر دانشجویان علمی کاربردی (۱) دانشجویان علمی کاربردی (۱) فهرست دانشگاه های علمی کاربردی ایران (۱) فهرست دانشگاه های علمی کاربردی کشور (۱) واحد 13 تهران uast13 (۱) واحد 38 (۱) علمی کاربردی واحد 38 (۱) فراخوان هنری (۱) علمی کاربردی واحد 13 تهران (۱) انتخاب واحد واحد13 (۱) واحد13 علمی کاربردی (۱) پایان مهلت انتخاب واحد (۱) نویسندگی و بازیگری (۱) نویسندگی و بازیگری واحد 13 (۱) سرکار خانم یاسا (۱) فراخوان علمی کاربردی (۱) دانشگاه علمی کاربردی + آدرس (۱) علمی کاربردی سامانه سجاد (۱) دانشگاه جامع علمی کاربردی سامانه سجاد (۱) علمی کاربردی uast (۱) اصول مطالعه (۱) ساختمان فاطمی (۱) قابل توجه دانشجویان علمی­ کاربردی (۱) ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی پودمانی (۱) اطلاعیه امور بایگانی - مغایرت در کارت دانشجویی (۱) مدیران گروه uast13 (۱) دبیرخانه الکترونیک دانشگاه علمی کاربردی (۱) wwwuast34acir (۱) دانشگاه علمی کاربردیواحد 34 (۱) علمی کاربردی 34 (۱) برنامه امتحانات واحد 13 علمی کاربردی (۱) برنامه امتحانات علمی کاربردی (۱) برنامه امتحانی دانشگاه علمی کاربردی (۱) برنامه امتحان علمی کاربردی واحد 13 (۱) علی جاویدمهر (۱) استاد مینا قریب (۱) مینا قریب (۱) مینا قریب دانشگاه علمی کاربردی (۱) مینا قریب دانشگاه علمی کاربردی 13 (۱) اصول گزارش نویسی (۱) پرداخت شهریه و مشاهده نمرات (۱) آدرس و تلفن مراکز آموزش علمی (۱) ارتباط با دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 (۱) پذیرش دانشگاه علمی کاربردی (۱) ثبت نام جامع علمی کاربردی (۱) اطلاعیه اعتراض به نمره (۱) مشاهده نمرات دانشگاه علمی کاربردی (۱) سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی تهران (۱) علمی کاربردی واحد زرتشت (۱) دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زرتشت (۱) اطلاعیه جدید دانشگاه علمی کاربردی (۱) نامه به استاد زهرا ملکی دوست (۱) سایت واحد 13 (۱) سید محمد هاشمی مطهر دانشگاه علمی (۱) سید محمد هاشمی مطهر علمی کاربردی (۱) ثبت نام بدون آزمون (۱) برنامه هفتگی علمی کاربردی (۱) علمی کاربردی واحد فرهنگ و هنر (۱) سمیه کاظم زاده (۱) استاد سمیه کاظم زاده (۱) استادسعیده حاج علی (۱) علمی کاربردی قوه قضائیه (۱) آدرس علمی کاربردی (۱) مرکز علمی ماربردی (۱) ثبت نام سال تحصیلی جدید علمی کاربردی 92-93 (۱) ثبت نام دانشگاه 92-93 (۱) دفترچه 92-93 (۱) ثبت‏نام دوره‏ کاردانی فنی و دوره‏ کاردانی حرفه‌ای (۱) علمی کاربردی 1392 (۱) ثبت‏ نام دوره‏ کاردانی فنی و دوره‏ کاردانی حرفه‌ای (۱) ثبت نام علمی کاربردی 92-92 (۱) برنامه امتحانی روابط عمومی (۱) قیس آل قیس (۱) استاد آل قیس (۱) تصاویر جدید استاد سعید میرشاهی (۱) تصاویر جدید استاد ملکی دوست (۱) ملکی دوست (۱) استاد زهرا ملکی دوست (۱) رهام جوان ترین دانشجوی ایران (۱) استاد الهام حیرت سجادی (۱) حیرت سجادی (۱) جامعه شناسی وسایل ارتباط جمعی (۱) درس ارتباط (۱) دوره چهارم (۱) بازرگان مقیم اسلام (۱) محمدی پور (۱) استاد حاج علی (۱) اسامی شاگردان ممتاز و نمونه (۱) ممتاز و نمونه علمی کاربردی (۱) عکس یادگاری با استاد (۱) استاد علیرضا آل قیس (۱) the second report on english (۱) simultaneous translation madual (۱) frost poetry (۱) محمد جواد ظریف (۱) نشست نمایندگان با جاوید مهر (۱) ثبت نام علمی کاربردی 92-93 (۱) دفترچه علمی کاربردی 92 (۱) دفترچه علمی کاربردی 92-93 (۱) دانلود دفترچه علمی کاربردی 92 93 (۱) علمی- کاربردی (۱) بازدید دانشجویان خبرنگاری از ایرنا (۱) دانشجویان خبرنگاری (۱) بازدید دانشجویان گرافیک از انتشارات پیام نور (۱) بازدید علمی کاربردی (۱) بازدید دانشجویان کاردانی حقوق ثبتی (۱) بازدید از موزه هنرهای معاصر (۱) سهیلا ابراهیم پور (۱) استاد بهنام علمی (۱) بهنام علمی (۱) استاد فرید فتحی (۱) فرید فتحی (۱) اصول علم سیاست (۱) استاد محمدی پور (۱) رضا بازرگان (۱) استاد رضا بازرگان (۱) لیست اساتید استاد راهنما و پایان نامه (۱) استاد علمی کاربردی (۱) اعلام نتایج پذیرفته شدگان علمی کاربردی (۱) علمی کاربردی 92 93 94 (۱) نتایج قبولی علمی کاربردی (۱) فهرست پذیرفته‌شدگان علمی کاربردی (۱) 92 93 1394 (۱) انواع مدل های ارتباطی (۱) سیستم جامع آموزشی سجاد (۱) سیستم سجاد (۱) دانشجویان روابط عمومی (۱) ابراهیم پور ابیازنی سهیلا (۱) فتحی فرید (۱) علمی بهنام (۱) میرزایی پور علی (۱) تجلیل از دانشجوی سخت کوش (۱) صمد نیکجو (۱) دانشگاه علمی کاربردی (۱) امپریال imperial (۱) ثبت نام ازدواج دانشجویی (۱) ارتباطات توسعه (۱) علیرضا بهمن (۱) مبانی ارتباط جمعی (۱) بهورزی (۱) پزشکی- دارویاری (۱) کاردانی بهورزی (۱) پرتال دانشگاه جامع علمی و کاربردی (۱) مهلت پرداخت وام‌های شهریه (۱) تهدید وبلاگ دانشگاه (۱) تهدید وبلاگ uast13 (۱) وبلاگ دانشگاه (۱) تمدید ثبت نام کنکور ارشد 93 (۱) کنکور ارشد 93 (۱) پذیرفته‌ شدگان نهایی آزمون دوره‌های مهندسی فناوری (۱) http://labbaikir/ (۱) عضویت دکتر پورعباس در (۱) ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی (۱) دکتر پورعباس (۱) پورعباس (۱) درآمدی برنظریه فرهنگی (۱) cultural theory an introduction (۱) فیلیپ اسمیت (۱) مبانی نظری آسیب­های اجتماعی (۱) جامعه شناسی درباره چیست؟ (۱) جامعه شناسی - آنتونی گیدنز (۱) چکیده کتاب صور بنیانی حیات دینی امیل دورکیم (۱) چکیده کتاب صور بنیانی امیل دورکیم (۱) دانلود کتاب دلبستگی و روابط اجتماعی (۱) دانلود کتاب روانشناسی خرافات (۱) دانلود کتاب ازدواج موفق (۱) جامعه شناسی آنتونی گیدنز (۱) مترجم: منوچهر صبوری (۱) نظریه کنش متقابل - نظریه های جامعه شناسی (۱) کنش متقاب (۱) سوال و پاسخ نامه جامعه شناسی (۱) مدیریت تبلیغات تجاری (۱) زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون (۱) تصاویر جدید سهیلا ابراهیم پور ابیازنی (۱) http://uast13persianblogir/post/157/ (۱) تمدید مهلت ثبت نام دوره کارشناسی (۱) تمدید مهلت ثبت نام دوره کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته (۱) خلاصه و نقد کتاب موج سوم (۱) کتاب موج سوم (۱) دانشجوی عزیز روزت مبارک (۱) روز زیبای تفکر و آموختن، روز دانشجو مبارک (۱) فرم نظرسنجی را تکمیل کنید (۱) نظرسنجی علمی کاربردی (۱) سازمان‌ سنجش‌ اموزش‌ کشور (۱) بازدید از روابط عمومی hyundai (۱) پروین نورانی آسیابر (۱) تجلیل از استادان واحد 13 (۱) هفته پزوهش (۱) ثبت‌ نام دوره کاردانی بهمن‌ ۱۳۹۲ (۱) ثبت‌ نام پذیرش (۱) ثبت نام ازدواج دانشجویی تمدید شد (۱) مهلت ثبت نام ازدواج دانشجویی (۱) دین و روابط بین الملل (خلاصه کتاب) (۱) عنوان کتاب : دین و روابط بین الملل (۱) مرکز تحققات استراتژیک (۱) مفهوم تجاوز در حقوق بین الملل (۱) مفهوم تجاوز (۱) جنگ و تعریف تجاوز (۱) دریافت سبد کالای دانشجویان متأهل (۱) سبد کالای دانشجویان (۱) ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد 93 (۱) کارشناسی ارشد 93 (۱) پودمانی ترمی (۱) کارنامه ترم به ترم (۱) برنامه هفتگی دانشجو (۱) نحوه اعتراض به نمرات (۱) پرداخت شهریه پودمان جدید (۱) دزفولی سید سروش (۱) نتایج نهایی قبولی آزمون کاردانی ترمی (۱) دانشگاه جامع علمی‌ ـ‌کاربردی (۱) برارین بیتا (۱) اثرات رسانه ها و ظهور دوره چهارم (۱) اثرات رسانه ها (۱) تبلیغ مردم (۱) ارزیابی مدرس (۱) کارت ورود به جلسه آزمون (۱) استاد علی میرزایی پور و پسرش (۱) استاد میرزایی پور با پسر گلش (۱) اطلاعیه ثبت نام با تاخیر (۱) لیست دانشگاههای علمی کاربردی (۱) سایت دانشگاه های علمی کاربردی (۱) فهرست دانشگاه های علمی کاربردی (۱) تحلیل آزمون ارشد علوم ارتباطات اجتماعی91 (۱) آزمون ارشد علوم ارتباطات اجتماعی (۱) ادوارد هرمان (۱) سانسور و فیلتر رسانه ها در آمریکا (۱) سانسور و فیلتر (۱) مدل چامسکی (۱) اداورد هرمان (۱) فیلتر پروپاگاندا (۱) ۵ اصل «فیلتر» اخبار در رسانه‌ها (۱) دانشگاه علمی-کاربردی (۱) فرهاد فرید (۱) بازدید دانشجویان کامپیوتر (۱) بازدید دانشجویان دختر تبلیغات تجاری (۱) بازدید از پژوهشگاه علوم انسانی (۱) بازدیدهای دانشجویان واحد 13 (۱) دانشجویان واحد 13 (۱) بازدید کارشناسان روابط عمومی با استاد نورانی (۱) پروین نورانی (۱) آشنایی با نرم افزارهای حسابداری (۱) نرم افزارهای نوین حسابداری (۱) بازدید از شرکت توزیع نیروی برق (۱) بازدید دانشجویان روابط عمومی از شرکت توزیع نیروی ب (۱) جامعه اطلاعاتی و نقش آن در ارتباطات بین الملل (۱) inf ormation society (۱) نظریه ی رفتار گرایی اسکینر (۱) کاربرد نظریه ی رفتار گرایی در برنامه ریزی درسی (۱) آزمایش‌های اسکینر با کبوتر و موش (۱) برحاس فردریک اسکینر (۱) burrhus frederic skinner (۱) ارتباط سیاست با ارتباطات (۱) برقراری ارتباطات (۱) بازدید دانشجویان امور فرهنگی (۱) بازدید دانشجویان امور فرهنگی از کتابخانه شقایق (۱) کتابخانه شقایق (۱) بازدید از روابط عمومی بنیاد شهید (۱) گرایش روزنامه نگاری (۱) خلاصه کتاب : دیپلماسی رسانه ای (۱) کتاب دیپلماسی (۱) روابط بین الملل اسلامى (۱) نگاهى به اصول روابط بین الملل اسلامى (۱) زندگى اجتماعى (۱) عملیات روانی از نظریه تا عمل (۱) کتاب دین و روابط بین الملل (۱) دین و روابط بین الملل (۱) مدرسان برتر نیمسال اول (۱) اصول روابط بین الملل دکتر خاوری (۱) دکتر خاوری (۱) علی میرزائی پور (۱) دانشجوی 8 ساله علمی کاربردی (۱) اینترنت ساختمان ملایی زیر صفر (۱) سایت دانشگاه علمی کاربردی (۱)